Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 12:29

dynda U nás tak dva týdny. Teď máme fázi, kdy si v pohodě sundá kalhoty i slipy, vykoná potřebu, ale zpět už to neobleče. Kolikrát si nevšimnu, takže stejně lítá dole bez, rychle to zachraňuju, až když zazvoní návštěva nebo jdeme ven.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 12:31

Pinot Noir no právě a nekdo další ti zas napíše, že jeho dítě to absolutně nesneslo...

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 13:08

Potrefenáhusa Jo. A druhej to má tak na půl, v noci to nepotřebuje, v kočárku to nepotřebuje, ale přes den občas, když nemůže zabrat, tak ho omotám plenkou, a krásně usne.

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 13:13
Reakce na dynda:

Tak syn chodí spolehlivě na nočník nebo na záchod, když je dole bez. Pokud mu cokoliv obleču, vyčůrá se do toho. Jak dlouho trvá tahle přechodná fáze?

​No to by aj mna zaujimalo, nas je na tom tak isto. Buduci týždeň ideme na chatu a tam ho dole bez nemozem nechat lietat, asi idem dokupit zasobu oblecenia.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 13:21
Reakce na Mrakoplas:

​No to by aj mna zaujimalo, nas je na tom tak isto. Buduci týždeň ideme na chatu a tam ho dole bez nemozem nechat lietat, asi idem dokupit zasobu oblecenia.

​tahle faze u nas trvala dloooouho. Ale preslo to, neboj;)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 13:52

barbucha tie stare typy zavinovaciek nam davali v porodnici. tolko snurok a ja som to nevedela zamotat a hlavne sa mu nepacili ruky vnutri (ako babo som to vraj neznasala aj ja) takze ich mal zohnute pri hlave a tvari. mala som doma krasnu zateplenu rychlozavinovacku (najesen/zimu) na suchy zips a pouzila som ju 2x a potom isla dalej. syn mal taku silu ze to vzdy rozopol. ale uz mal vtedy par mesiacov takze mozno v tom ani nechcel byt ale neplakal kedze sa vyslobodil sam. vystacili sme si so spacim vakom z hm

na radu Pinot Noir som ho zavinula do plienky pri krmeni lebo furt sermoval rukami inak by sa vobec nenapil

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:06

crazydaisy

SSorry že to ještě rozviřuju, ale ještě mě napadl muchláček, ti jsou teď populární, taky jednoho máme, zatím teda zdobí postýlku. Ale když by miminko nepotřebovalo zavinuti, mohlo by si ho mačkat, to mají taky rádi. Je jich bohatý výběr, na Fleru i v obchodech, třeba u Malvíka nebo Ondálka. Můj tip je něco od Ababu, na tom ujíždí moje sestra. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:08

Už se směje

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:10
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:10

Pinot Noir Jéé

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:16
Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:37
Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:37

barbucha to je jasné, to ja si tu len tak sťažujem na vlastné potomstvo...

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:39
Reakce na Potrefenáhusa:

protože je prej dobře, že je ty trhavé pohyby budí z moc hlubokého spánku...

​a to ako prečo ?

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:44

slniecko Kvůli SIDS?

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:45

slniecko

SIDS bych řekla 

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:51

Pinot Noir

JJeee

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:51

slniecko já o tom nic nevím a ani si o tom nic nemyslim, tudíž se mi nechce polemizovat, modrý koník za seriozní zdroj nepovažuju, ale nemám teď čas hledat něco seriozního. To jen, že to taky existuje jako názor

"U kojenců a batolat oddělování krmení od usínání a dodržování přesného rozvrhu nezávisle na unavenosti dítěte naopak vede ke zvyšení plačtivosti a míry stresu u rodičů, narušení usínání, spánku a kojení a zvyšuje riziko vzniku poruch chování. Oddělené spaní kojenců v postýlce22 či zavinovačce3, tedy v bezpodnětném prostředí, způsobuje i několik hodin trvající nepřirozeně hluboký spánek, kdy dítě nemusí být schopné se při apnoické pauze probudit, zvyšuje se tedy riziko SIDS. Dochází také k dezorganizaci cyklů spánku a příjmu potravy, miminko se budí příliš hladové, nemusí již být ochotné se přisát k prsu a to navíc správně."

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 14:53

Potrefenáhusa 

Asi jde i o to, jak moc trhavé ty pohyby jsou, syn se vyloženě bouchal do hlavy a obličeje, což bylo hodně nežádoucí. Si představ, že tě uprostřed noci vzbudí facka plnou silou vymrštěné paže. A hodně to rušilo při uspávání.

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 16:57

Potrefenáhusa no oddelené spanie hej, ale že by zavinovačka...možno sú o tom nejaké novšie štatistiky, zas tak to nesledujem ...

Ale zas ako kvôli trhaným pohybom moje deti spávali fakt strašne, to ani pre nich nemohlo byť dobé. Akože jasné, u nich to bol extrém vzhľadom na ADHD...sami si pýtali pri zaspávaní, aby sme im držali ruky, aby mohli spať, keď to už dokázali vyjadriť. Ale tú zavinovačku ani za zlaté prasa ...