Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 17:06

dzizisketa děkuju tobě i ostatním za rady a tipy. Pomohlo mi to rychle se zorientovat.

Offline žluťásek
Avatar
7588 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 17:31

crazydaisy a ještě si na seznam připiš šátek nebo ergo nosítko vhodné i pro malé mimino a hacku, ať to máš komplet

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 17:33
Offline Karja
Avatar
35736 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 17:51

žluťásek To bych sama nikdy nekupovala teda bez presne porady s nastavajici maminkou:-D

Online dzizisketa
Avatar
7427 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 18:50
Reakce na dynda:

Potrefenáhusa 

Asi jde i o to, jak moc trhavé ty pohyby jsou, syn se vyloženě bouchal do hlavy a obličeje, což bylo hodně nežádoucí. Si představ, že tě uprostřed noci vzbudí facka plnou silou vymrštěné paže. A hodně to rušilo při uspávání.

​Přesně! Malý je schopný se normálně pofackovat nebo si vypíchnout oko, a aby se budil po hodině, to mi nepřijde jako dobrá spánkova hygiena ani pro malé miminko. Ale on teda spí sám v postýlce odjakživa a má prsa by zvládla nakojit celou fotbalovou jedenáctku. 

Online dzizisketa
Avatar
7427 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 20:02

Nekupovala jste některá nějakou Bleskoběsku (ta bílá dračice z Jak vycvičit draka 3)? A pokud ano, tak kde? Našla jsem na Alze, ale ta je moc velká a drahá. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 20:18

dzizisketa 

Přesně, jak to bylo opravdu silou, kolikrát si nehtem rozseknul kůži, chudák.

Offline Mrakoplas
Avatar
8773 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 21:14

dzizisketanas ked lezi na chrbte alebo boku sa tými pohybmi budi aj každých desat minut. Esteze spava spava na bruchu, tam je pohyb skoro nemozny (okrem hlavicky, tu si pekne otaca podla potreby). 

Spanie na bruchu sa tiez vobec neodporuca ale pri mojich refluxovych detoch je to jedina poloha kde sa nekrutia bolestou, negrcaju a ked su vyvysene tak si aj odgrgnu. A spanie so mnou v posteli je absolutne nemožné aj keby som to chcela (co nechcem), musi byt nasikmo inak sa mu vracia mlieko.

Offline Mrakoplas
Avatar
8773 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 21:17
Reakce na Pinot Noir:

Už se směje

​To je super :) aj nas sa uz par krat usmial. Skoda len, ze je to vzacne, vacsinu casu preplace a premrnka. Ale ja sa dockam, prvého syna to preslo v asi troch mesiacoch, odvtedy je to smejo neskutocny, tak verim, ze coskoro sa to spravi

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 21:44

Syn spaval v zavinovacke, ale s vytiahnutymi rukami

Dnes sme boli po prvykrat v ZOO (Bojnice), vedela som, ze to nebude ziadna slava, zacal sa bat pri papagajoch, ale najhorsim sa stal smrad zvierat! Normalne si rukou drzal nos a fujkal

Offline Karja
Avatar
35736 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 21:55

letfenixa Ja se ted chystam s dcerou poprve do zachranne stanice zvirat, jenze ona na vsechny zvirata dela hafhaf, tak se tesim az bude stekat na sovu:-D. Jinak ma moc rada slepice a slepice ji, vzdycky ji vypustim s nima na zahrade a ona je honi, je to desna sranda:-D. Jen skoda, ze my jsme uplne divna vesnice, nikdo tady nema vybeh s zadnejma zviratama, neni na co chodit koukat....

Offline barbucha blogger
Avatar
30523 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 22:42
Reakce na Karja:

letfenixa Ja se ted chystam s dcerou poprve do zachranne stanice zvirat, jenze ona na vsechny zvirata dela hafhaf, tak se tesim az bude stekat na sovu

Offline Mohučanka
Avatar
6391 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 22:46

Budu muset něco udělat s poledním spánkem, dítě po dvouhodinovém uspávání usnulo teď. Blbý je, že ona teď spát po obědě chce! Řekne "mlíčko, hajat" a jde

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 22:52

Mrakoplas syn tiež aktuálne miluje spanie na bruchu, blbé je, že spí zároveň s hlavou zapichnutou v matraci a tým pádom vždy po pár hodinách spania (ak ho nezobudí niečo iné) sa zobudí na to, že je dolámaný a nedá sa mu dýchať, ako bonus je vždy spotený ako myš... 

Online brrr
Avatar
9971 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 22:53

dzizisketa Svého času ji měli v Globusu, ale bojím se, že už nebude. Přece jen už je to déle, co byl film v kině.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 23:05

Karja syn aktuálne šteká na všetko - ľudí, zvieratá, starých rodičov, na nás...myslím , že je to kvôli vplyvu, ktorý na neho má náš pes

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 23:08

A teda neviem čo to má byť, ale syn sa zas začal báť iných ľudí aj detí, na starých rodičov to zatiaľ našťastie neaplikuje (ale boli sme tam naposledy v nedeľu, tak ktovie čo bude cez víkend ). Posledný zraz v kruhu kamarátok s deťmi prebiehal viac menej tak, že syn začal revať akonáhle sa na neho niekto pozrel a rozreval aj ostatné deti. Viac - menej sme 2 hodiny nerobili nič iné len striedavo utešovali...blbé je, že sme si to aj tak všetky užili

Offline Mrakoplas
Avatar
8773 příspěvků moje polička 07. srpna 2019 23:26

Mohučanka ja viem, ze som krkavcia matka ale ja syna budím ked uz spi dlho rano alebo poobede. Neskusala si ju skor zobudit? Syna musim poobede po max 1,5 hodine inak by sme tiez strasili do 11. A rano max do osmej (ale to sa uz dlho nestalo, vacsinou ho zobudi mladsi) aby nesiel spat poobede neskoro.

Offline Mohučanka
Avatar
6391 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 00:00

Mrakoplas zkoušela, je příšerně protivná, když ji vzbudím ve špatnou chvíli. Ale asi to budu muset praktikovat, ona spí tak tu hodinu a půl, tak že bych jí povolila hodinu aby usla aspoň v 9 večer. Ráno vyspává do půl deváté, to je pravda, ale ona vždycky vstávala nejdřív o půl osmé, spíš později. Navíc to vyspávání vyhovuje i nám Už přemýšlím o tom, že na podzim budeme muset začít řídit budíka, jinak nevím, jak bych ji dokázala do devíti dopravit do školky.

Offline Mrakoplas
Avatar
8773 příspěvků moje polička 08. srpna 2019 08:48

Mohučanka jasne, to chapem. Ja uz som si odsledovala kedy a akymi metodami ho mozem zobudit. No ale ja tak kecam! Dnes este spi. Spia vsetci. V takom tichu som si ranajky nedala niekolko mesiacov to je taka pohoda. Neviem sice ako ho uspim cez den ale je mi to jedno, za ten klud pri ranajkach to stojí