Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 12:31
Reakce na Sairon:

Karja a proč jsi to nechtěla nechtěla slyšet?

​to vis, to mas petistovka k petistovce:-D, furt neco!-Kolicek by byl zdarma, ze jo! 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 12:43

Karja ajo :) já ho koupila asi za 300,- Kč na bazošu a i když jsem prase a ničitel,tak vypadá furt stejně dobře,takže pokud se mu nic nestane v průběhu případného druhého těhotenství, tak ho zas pošlu dál

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 12:44

Ja doufam, ze ho to prestane bavit. Ostatni kytky ho nezajimaj, to jen tenhle truhlik. Pochopitelne, protoze vsechny ostatni jsou odstranit - zvednout, premistit. Jen tenhle ne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 13:16

MP Meri jedno dite delalo totez a taaky to neslo nijak vysvetlit, je to moc lakavy proste, oni se nedokazou ovladat. zkusila bych metodu proti kockam, co uplatnuji sousede na zahradce:-) nasbirat suche trnite vetvicky a strategicky rozmistit do hliny

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 13:28

Karja hmmm, dik za pripomenuti, ze ten pas do auta vlastne taky jeste nemam. Minule jsem ho mela jen pujceny, to bylo idealni, ted si ten kram budu muset koupit...

Rada tedy odkoupim, pokud by se ho nektera z prazskych diskutujicich rada zbavila. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 13:30

crazydaisy mňa teraz napadá, že ja by som ocenila ako dar spací vak! Síce je to až pre staršie deti väčšinou, ale mám doma 3 a nejaký ľahký letný by som určite v týchto horúčavách prijala :)

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 13:47

Sairon Jo, taky ho ted objednavam z bazose

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 13:54

DrowRanger To je vsechno tak individualni. Ja jich dostala 7 od jedne zname, no a pro dceru jsem nepouzila nikdy zadny:-D. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 14:00
Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 14:45

Karja 7??

No mně by se byly hodily...

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 14:49

MP Meri 

My máme hlínové období už snad rok, syn si nejlíp vyhraje v záhoně.Jinak s tím plácnutím jste fakt přesný příklad jednoho z argumentů, proč fyzické tresty ne - dítě dostává vzor, jak řešit situace, tvůj syn se naučil hodně rychle. Tady je každá rada drahá. Asi bych řešila odchodem z balkónu, čímž potrestáš i sebe no, to už jsme tu zrovna probraly.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 14:57

MP Meri tak je to hrabani v tech mekkych sypkych hmotach proste bavi. Nez zakazovat, zkusila bych vyclenit kvetnik/piskoviste, kde se hrabat muze.

Az do 18 mu to vevydrzi, slibuji. Nebo vydrzi a pak se stane archeologem

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 14:59

Gatita pokud hrozi ujma akorat auticku, tak nez zabavit auticko, se kterym kluk mlati, vysvetlila bych dusledky. Rozbijes a nove nedostanes. A pak to dodrzela. 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 15:38

continuity To s tím autíčkem jsem chtěla zavést taky, ale u nás by to nefungovalo. Obě babičky by mu obratem koupily nové. Možná ne obratem, ale rozhodně by z toho újmu neměl.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 15:48

Karja 7? Jako pro trpaslíčky?

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 15:57

Sairon jeden kolem roka - začal ten dopoledne usínat spíš ke 12, tak mi přišlo, že mu prostě dám nejdřív oběd, trochu dřív a pak spát. Druhý spal 2x denně do roka a půl, ale přišlo mi, že strašně brzo spal jen 2x denně (a spát chodil večer před 8). U třetího vlastně nevím, on chudák musel spát, jak to vyšlo, měla jsem malého školáka a školkáče, takže ten nejmenší byl různě vláčen a překládán z/do auta či kočáru. A celkově přestal spát přes den ještě před druhým rokem :-(

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 16:34

Garfie :-D Jako ruznych velikosti a tloustky. Uvidime, zda to vyuziju na tohle mimino, bude zimni, tak treba jo;-). Ale byly jete, ne nove;-)

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 16:57

Odchod z balkonu jsem samozrejme praktikovala taky, jenze jak je malej, tak mi prijde, ze nevnima souvislost, hned preorientuje pozornost na neco jineho, nebere to ani jako trest. Jako je to trochu podivny, ale asi zkusim zapichat nejaky ty vetvicky

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 18:37

MP Meri Ja taky rikala Nenene, doze zblbnuti, osklivym hlasem, myslim, ze to taky zabralo. Dceru to vzdycky dost nasralo.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 06. srpna 2019 18:42

crazydaisy Jeste me napadlo, ja si prala hraci deku s hrazdickou, dostala jsem v praci. Na tom neni co zkazit, a jsou ted taky k dostani hrozne roztomile. Nebo nejakou drazsi zavinovacku ted frci nejaky material ,,outleast,, nebo jak se to pise. Je to bych rekla na nic, ale hodne nastavajicich maminek si mysli, ze je to super (ehm ehm, vubec to nemam:-D!!!). A zrovna tech zavinovacek je potreba vic, ja uzila tri a to jsem mela letni mimino.Pak jsem taky dost pouzivala perovou perinku, davala jsem tam pohovet miminko a v v zime na prikryti, segra to davala v mrazu I do kocarku pres fusak. dostala jsem nejakou normalni, zadnou znacku;-)))