Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:35

MP Meri Robi to aj skoro trojrocny, v okamihu ako si lahnem, stavam sa preliezkou. A boli to fest, taky laket v zaludku, koleno v nose, ...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:43

dzizisketa 

Nerozčiluj se nebo ti zkysne mlíko

žluťásek 

No já se zas vyjadřuju k tomu, že mně přijde divný kojit dítě, když to vlastně nepotřebuje - a že mi přijde škoda nechat se vožužlávat jen tak. To už snad radši ten dudlík... 

Ale dělejte jak myslíte, moje prsa to nejsou (jo a neberte se tak vážně porád)

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:48

barbucha 

Ty se vždycky vyjadřuješ k tomu, co tobě takový přijde, ale neopomeneš přitom nikdy kopnout, že? Sebevědomí se dá budovat i jinak, než že budeš veškerý odlišný názory dehonestovat tak ohranými hláškami, jako je zkysnutí mlíka.  

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:48

viktorka_od splavu ono nejenon to uklidnovani, ale celkove to svacinkovani je strasny zlozvyk. Chodime s kamaradkou na spolecnou zahradu, ja beru piti a maximalne jablko, ktere vytahuju, kdyz je nejhur, jinak nevidim duvod, proc by moje (docela velke) deti nemohly vydrzet od poradne odpoledni svaciny do vecere. Kamaradka prijde a postupne vytahuje tycinky, kapsicky, bonbony, kolace... tolik jidla s sebou neberu ani na celodenni turu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:54

Zarinya už ale vopatrně, je tady

Offline žluťásek
Avatar
7653 příspěvků moje polička 05. června 2019 13:55

barbucha jenže to je tvůj dojem, že to nepotřebuje. 

Pochybuju, že nějaká máma, co o kojení smýšlí jako o vožužlávání nebo se cítí být dudlíkem na nožičkách, bude pokračovat v kojení staršího dítěte. 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:02

Lamicka presne, na svacinky jsem lehce alergicka. Existuje takove cviceni pro matky s detmi, kdy matky cvici a deti se batoli v rohu telocvicny, kde jsou nejake hracky. Cviceni netrva ani hodinu a vsechny deti tam porad neco drobi, lektorka to tam pak zameta... prijde mi to jako hrozny zlozvyk.  Ja mam zrovna dite podvyzivene a podporuji ho, aby jedl, ale tohle vecne vytahovani krupek, kapsicek a suseneho ovoce kdekoli a kdykoli mi prijde otravne. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:06

Lamicka Gatita Tohle věčné přikromování dělala moje kamarádka, se kterou jsem trávila mateřskou-a pak si stěžovala, že dítě nechce obědvat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:09
Reakce na dzizisketa:

barbucha 

Ty se vždycky vyjadřuješ k tomu, co tobě takový přijde, ale neopomeneš přitom nikdy kopnout, že? Sebevědomí se dá budovat i jinak, než že budeš veškerý odlišný názory dehonestovat tak ohranými hláškami, jako je zkysnutí mlíka.  

​No ale když mně se to zdálo, vzhledem k aktuálnímu tématu, zrovna velmi vtipné!

A teď mám po radosti i sebevědomí, normálně jsi mě dostala

(napsala bych ještě že bych teď potřebovala nakoj...eh, utěšit - ale radši to neudělám abychom se ve zdraví dožily večera )

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:14

dzizisketa ale  barbucha nepise ako jedina o tom ze kojenie uz velkych deti nechape, preco hned tak prudko?

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:16

711990 to vyzera zaujimavo, vdaka za odkaz

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:19

Garfie ja som v centre, kam sa chodime obcas hravat, za krkavciu matku, lebo dieta nekrmim piskotami a chrumkami, ktorr su tam zadarmo tiez toto vykrmovanie neznasam plus nemam bohvieakeho jedaka, takze by mi nezjedol obed. A tie kukuricne chrumky povazujem za ekvivalent chipsov, vobec nerozumiem preco by som ho takou blbostou mala bezne napchavat.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:20

Podte, budeme na sebe hodný, každej si může sebevědomě cucnout kdy se mu zachce!

Offline Mrakoplas
Avatar
8857 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:23

Mutziputzi ja si idem dat kavu s mliekom, dufam, ze sa to pocita!  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:23

Mrakoplas cucni si!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:26

Mutziputzi 

By to chtělo něco silnějšího už!

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:33

Garfie ja prikrmujem v kočiari, aby tam syn vôbec vydržala vždy ma pri tom napadá, že z neho vychovám emocionálneho jedáka . Doma Jedáva normálne, sem tam dostane chrumku (to má teraz rád asi že mu to dobre masíruje ďasná). ale on je inak celkom dobrý jedák, zje čo mu dám, občas špásuje so zeleninouna obed.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:38

Potrefenáhusa 

Mně prostě připadá divný, když to dítě už chodí a mluví a umí mámě odhrnout triko a jde po tom prsu. Určitě to má spoustu přínosů a je to přirozený, ale nelíbí se mi to, jen tak osobně. Momentálně mám i dost problém s kojením vlastního miminka, se zaťatými zuby kojím jen proto, že krásně přibírá a je to pro ni dobrý. Pro mě vůbec, s druhým dítětem za krkem to špatně stíhám.

Offline Lamicka
Avatar
13379 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:46
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

By to chtělo něco silnějšího už!

​Prave jsem si vzpomnela, jak jsem si dala poradny hrnek kafe a pak nakojila. Myslela jsem, ze to dite uz nikdy neusne.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 05. června 2019 14:49

Mutziputzi

Tady se vubec clovek priuci. ..me za 25let nikdy nenapadlo, ze "sem neumela nakrmit svy dite "kdyz sem nekojila.....proste dostal feminar