VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:42

Garfie když dlabe, tak ať vynechá takové věci, jako brutal růžovou rtěnku, kterou si může bez trapasu dovolit jen někdo, kdo na sebe opravdu nedlabe, taková barva neodpustí nic.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:47

Mutziputzi No nevím, v tomto vztahu bych tu více problémovou stranu viděla spíš u něj a nedivím se, že odešla. Toto prohlášení mě kdysi pobavilo:

„Já si myslím, že ona je blázen. Kdyby s ním zůstala, měla by se celý život dobře. Teď bude muset počítat každou korunu,“ dodala Zuzana Paroubková pro Expres.cz.

Zdroj: https://revue.idnes.cz/jiri-paroubek-petra-paroubkova-rozvod-rozstrel-medialni-poradci-pye-/lidicky.aspx?c=A171016_130654_lidicky_zar

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:47

moninika takový krásný vztah  aspoň nějakého zadostiučinění se člověku dostane, když musel přežít jeho politickou existenci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:50

moninika Já se v tom moc neorientuju, ale měla jsem dojem, že si ač sama do vztahu přišla s holým pozadím nárokuje půl království, ne-li celé....asi bych na místě pana Jiřího taky nebyla zcela velkorysá

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 10:58
Reakce na ice:

Mutziputzi Když dítě musí 3x týdně na trénink, znamená to, že je v klubu a tam musí makat a snažit se a je to příprava na profi dráhu. Na to aby dítě nelenivělo je tohle moc. Nemá pak čas už na nic dalšího krom školy, poněvač musí taky někdy odpočívat. A je dobrý respektovat, kdž dítě řekne, že tohle v životě nechce a stačí mu ten sport dělat amatérsky.

​s timhle bych si dovolila nesouhlasit. jako dite jsem chodila nekolikrat tydne na treninky do plaveckyho klubu, kde jsme pilovali techniku a plavali na cas, ale nikdy jsme ani ja ani rodice nepomysleli na to, ze bych se tim plavanim mela nekdy zivit, uz jen proto, ze jsem proste nebyla schopna obstat mezi temi nejlepsimi. delala jsem to proste jako mimoskolni aktivitu, a myslim, ze tak to dela spousta deti, ktery chodej na ruzny sporty

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:01

ice Já se obávám, že na klubovní úrovni je 3x týdně šolich, s kterým tě brzy vypakujou. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:18

Čeští Beckhamovi jdou k podání vysvětlení))

Online dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:19

Mutziputzi 

Vysvětlení smyslu jejich existence?

Online stes
Avatar
7346 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:21

dzizisketa to by nevysvětlili

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:23

Jiná Realita Tak je zvyklá, no  Ale uznávám, že ta fotka je fakt hrozná, bylo to navíc myslím z nějaké tiskovky? Možná kdyby se na vzhled v tu chvíli opravdu vykašlala úplně, udělala by líp. 

stes 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:23

dzizisketa Ty víš že já ráda obhajuju neobhajitelný, ale zde nemám slov

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:24

Sweet Potato my to tak měli (Sparta dorost), plus závody a posilka, která se nepočítala do tréninku, z toho bylo potřeba se omluvit  z posilky ne, takže to beru jinak. No když se zadařilo, člověk se tomu věnoval skoro celej týden. Kamarádka (Dukla dorost) jinej sport jiný rozložení tréninků. Obě zima jinak než jaro a pozim (venkovní sporty) Ale je to 15 let zpátky, moc nevím jak to chodí dneska. Synovec dorost chodí 2x týdně trénink jednou týdně závod. Kamarádky žáček má 3x týdně trénink 1x týdně závod.  Atd...mohla bych vypočítávat do nekonečna. Nelze říct zda je 3x týdně málo nebo hodně. Záleží asi druhu sportu a lokalitě.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:30

stes No, blbě bulvár asi může dělat každej, ale na úrovni se to musí umět stejně jako všechno.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:31

ice ty tréninky během týdne mi přijdou v pohodě, když to dítě zvládá/zvládá školu, ale závody o víkendech buď totálně naruší chod celé rodiny nebo to dítě z rodiny prostě vyšoupnou - takhle jsem to měla já, jsem prostě byla samostatná jednotka co se neúčastnila ničeho společnýho, víkendy, dovolený... s dětma když jsem to tak nechtěla, tak prostě měly smolíka, pouhá docházka bez závodění je nežádoucí

Online stes
Avatar
7346 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 11:35

Mutziputzi  jasně, ale pokud mluvila o našem (a to doufám jo, páč věhlas toho románu asi české luhy a háje nepřesáhl) tak ten na úrovni není. 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 13:11

ještě k tomu sportování dětí, naši nás do ničeho nenutili, takže jsem vyzkoušela hromadu sportů a nic pořádně neumím. Mám pocit, že mi to teď v dospělosti chybí. Prostě bych chtěla něco umět. A najít si nějaký sport, který mi bude vyhovovat jsem taky musela až v dospělosti.

Taky si myslím, že i když to dítě nebude dělat profesionálně, tak je nějaký koníček, ať už sport nebo malování/hudba, možnost, jak poznat nové lidi. Protože alespoň ten koníček máte společný.

Online Liesel
Avatar
1442 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 14:08

Sweet Potato Jak se to říká? Kdyby blbost nadnášela...

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 18. dubna 2018 14:13

stes bulvar nemuze delat kazdej, fakt ne... treba ja bych to delat nemohla, a to mam v zurnalistice uz urcite zkusenosti ale z bulvaru by me vyhodili prvni den