VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:55

Kokoska Mně se konečně tady líbí její vlasy. 

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 02. května 2024 14:57

Kokoska mně se to líbí.bluza i sukne. I ty vlasy mne nepohorsuji.  Přijde mi, že si je nechává nárůst delší a teď je v té fázi, kdy to chce buď zkrátit nebo vydržet. A ona drží

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. května 2024 15:07

Kokoska 

Mně ten outfit paní prezidentový připomíná ty korejský lidový

Kdyby měla kapku míň širokou tu sukni a po kotníky max, tak by se mi to líbilo... vlasy má naštěstí aspoň dobarvený a umytý.

Offline Kan
Avatar
7078 příspěvků moje polička 02. května 2024 15:10

barbucha Ty seš taky hnidopich :D  Já ještě oceňuju, že drží ucházejícím způsobem kytici, jelikož většina nevěst, matek, kytici drží jak svíčku u první sv. přijímání.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. května 2024 15:15

Kan 

Nebo jako prase kost

Offline dzizisketa
Avatar
7491 příspěvků moje polička 02. května 2024 16:25

Kokoska

Mně se pí prezidentová tady líbí, působí na mne o hodně mladistvěji jak před rokem. Myslím, že má moc povedený make-up (ta rtěnka je super) a že ta kombinace bílého vršku a té modré sukně je přesně to, co jí sluší.

Online notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 02. května 2024 16:35

Nemůžu si pomoc, ale mně to přijde strašně legrační, jak se ty ženský nechají vyspravit, pak se zálibně fotí, sdělují světu, jak jsou teď spokojené a šťastné. Přitom na první dobrou není poznat, kdo to je. Padesátiletá Rolinc a třicetiletá Kuchařová vypadají jako sedmdesátiletá Havlová. Ale tak je fajn, že jsou šťastný. To zase klobouk dolů. To se nedaří každýmu, dojít ke štěstí. Ale já se fakt chechtám. 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2024 17:19

Tabea viktorka_od splavu 

díky za info, myslela jsem si to, jsem v tohle směru naprosto mimo

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2024 18:28

barbucha Co bys chtela, ma spodni cast vytazenou za usi, vsem se to sije stejne. Muj plastik je teda machisticky blb a tvrdi, ze "po 40ce uz je stejne pozde". Samozrejme to ochotne odoperuje ale treba ma pravdu, nevim. 
999 Dobre vypada Svandova, asi byl ten jeji exmanzel vazne sikovny chirurg

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2024 18:32

Raduza Ona se ta kys.hyaluronova casem vstreba, ale nemusi uplne, takze to muze jakoby zhrudkovatet. A videla jsem jednu pani, co mela ty rty uplne vytahane i kdyz byly nafouknute hodne. Dost me to zdesilo. Driv existovaly i preformovane vyplne, ale to uz se nastesti nedela. 
Jinak je to celkem veda ty rty, spoluzacka dela na jedne klinice a postuje na IG ty premeny a pokazde mi az zaskoci.  Ale aspon je sikovna a opravdu je dermatolozka

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 02. května 2024 18:41

Jos To byl exex, ale třeba mají extra dobré vztahy :-).

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 02. května 2024 22:50

barbucha Daru nechápu ... podle mě to vůbec, ale vůbec neměla zapotřebí. Škoda.

A někdo tady zmiňoval "smetáky". Vídám to často - asi nějaký trend a v kombinaci s mega rtíky je to občas až strašidelné. Někdy ještě vidím bonusové obočí - laminace se tomu říká? 

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 03. května 2024 10:21
Reakce na whiskas:

barbucha Daru nechápu ... podle mě to vůbec, ale vůbec neměla zapotřebí. Škoda.

A někdo tady zmiňoval "smetáky". Vídám to často - asi nějaký trend a v kombinaci s mega rtíky je to občas až strašidelné. Někdy ještě vidím bonusové obočí - laminace se tomu říká? 

​Jojo, smetáky jsou trend i u nás. Hrozný to je a zmiňovaná trojkombinace 

Online stes
Avatar
7391 příspěvků moje polička 03. května 2024 10:30

Ze smetaků se mi regulérní navaluje. Vidím to jako můří nožičky a fakt je to nechutný.

Online Aranel
Avatar
4536 příspěvků moje polička 03. května 2024 11:41

Catherinne Kokoska Pixie totiž sluší snad každýmu!

Offline Pinot Noir
Avatar
24597 příspěvků moje polička 03. května 2024 11:46

stes kdyby můří nožičky! Teď vídám řasy, co vypadají jako jeden souvislý kus, prostě černý plátek nalepený na oku! Už od pohledu to vypadá hrozně těžké a že to musí bránit ve výhledu. Brrr!

Online Aranel
Avatar
4536 příspěvků moje polička 03. května 2024 11:52

Pinot NoirNo však to podle mě objednáš někde z Temu, natřeš lepidlem, plácneš na voko a jdeš do společnosti! Žádný nalepování po jedný řase nebo co

(Taky mě to děsí. A pysky taky)

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 03. května 2024 12:09

Potvrzuju trend můřích nožiček případně souvislých tmavých lopat v kombinaci s přifouklými rty i na maloměstě, většinou u mladých holek. Nejhorší je, že jsem párkrát už vyslechla, jak ty šílené řasy, ze kterých jsem nemohla spustit oči, někdo dotyčným pochválil. 

Online stes
Avatar
7391 příspěvků moje polička 03. května 2024 12:25

Nezapomenout na umělé drápy.  Z těch je mi většinou taky nevolno. Ty co mají všechno tohle ve 20 i níž, tak já za a nevím,kde na to berou, za b si nedovedu představit, jak ty původní,nyní oblepené, části těla, budou vypadat v průběhu let.

Offline Kokoska
Avatar
28405 příspěvků moje polička 03. května 2024 13:05

stes u nas na poste je jedna takova slecna s drapy, vzdycky trpim, kdyz se k ni dostanu a ona s tim tuka na klavesnici.