VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Tak Betty
Avatar
5009 příspěvků moje polička 11. července 2019 21:44
Reakce na domenica:

viktorka_od splavu 

Já taky ne.

Melanie je štíhlá šedesátnice. Ale žádný zázrak přírody nebo estetické chirurgie.  A nic k závidění.

​​souhlasím s výše recenym, je štíhlá, v bikinach je to jak to je. Věk nezapres. Ale za mě dobrý, vím o čem mluvím.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 11. července 2019 22:27

Tak Betty no podle mne nejsou bikiny po 60-tce nutný,ne????...i když štíhlá je....

Online Janulik03
Avatar
16727 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:12
Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:17
Reakce na Maureen:

Tak Betty no podle mne nejsou bikiny po 60-tce nutný,ne????...i když štíhlá je....

​myslim,ze jednotky nejsou treba, ale je fakt, ze trochu vypracovanejsi podprsenka i spodni dil by udelaly lepsi sluzbu.

Offline Anička dušička
Avatar
90 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:30
Reakce na Gatita:

​myslim,ze jednotky nejsou treba, ale je fakt, ze trochu vypracovanejsi podprsenka i spodni dil by udelaly lepsi sluzbu.

​Vážne musí žena aj po šesťdesiatke vyzerať, že má ňadra dmoucí a sexi lono? To si nemôže zobrať úplne jednoduché plavky a ísť len tak k vode? 

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 11. července 2019 23:36
Reakce na Maureen:

Tak Betty no podle mne nejsou bikiny po 60-tce nutný,ne????...i když štíhlá je....

​musim rict sve lehce oplacane matce, at si koupi burkiny

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 06:14

Maureen a dlouhy vlasy uz vubec ne!

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 12. července 2019 06:43

Anička dušička tak existuje i neco mezi. Vycpana podprda neni nezbytna, je spousta moznosti mezi tenkymi trojuhelnicky, ktere nic neudrzi a po skoku do vody ti skonci na zadech, a sexii tuningem.ach jo.

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 12. července 2019 07:03

Maureen Asi nejsou úplně nutný, když se chce fotit :-) ale to myslím nechtěla a jinak pohoda....

Online Potrefenáhusa
Avatar
33809 příspěvků moje polička 12. července 2019 08:04
Reakce na jitřenka:

Se trochu přikloním na stranu Samanthy, mě se hodně nelíbí její nohy, takže nezávidím a doufám že na tom budu lépe. 

jitřenka přiznám se, ze si lepší nohy asi predstavit neumim, takže by mě to celkem zajímalo 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 08:10

Jinak já tvrdim, že na ulici musí i ve svym věku patřit s postavou mezi TOP 10% a pochybuju, že má primární kritička postavu lepší, v našich končinách to fakt neni zvykem..což neznamená, že kritik musí napsat pieseň samozřejmě!

Offline 999
Avatar
17615 příspěvků moje polička 12. července 2019 09:01

Asi se budu taky muset poohlídnout po něčem, co mi udělá lepší službu...:-).

Offline Tak Betty
Avatar
5009 příspěvků moje polička 12. července 2019 09:57
Reakce na Maureen:

Tak Betty no podle mne nejsou bikiny po 60-tce nutný,ne????...i když štíhlá je....

​no ja bikiny nosim, pravda ne takový hadriky. Myslím, že nepohorsuju. Kůži už taky nemám zrovna vyzehlenou, nějaká ta starecka skvrna tam je taky, ale nemám ani 55kg, svaly na břiše taky ne , ale pořád to jde

A vůbec vám 30/40 let se to kritizuje,bych chtěla vidět jak se budete po šedesatce parit v jednodil.

Offline Anička dušička
Avatar
90 příspěvků moje polička 12. července 2019 09:57
Reakce na Gatita:

Anička dušička tak existuje i neco mezi. Vycpana podprda neni nezbytna, je spousta moznosti mezi tenkymi trojuhelnicky, ktere nic neudrzi a po skoku do vody ti skonci na zadech, a sexii tuningem.ach jo.

​Iste, existuje aj niečo medzi. Ale ja sa pýtam, či žena vážne aj po šesťdesiatke musí nutne riešiť takéto veci. Či jej len nestačí konečne len byť. 

Ono, byť starý (a teda nie práve telom estetický) je jediný spôsob, ako žiť dlho. Ja mám po päťdesiatke, tak by som rada vedela, dokedy mám ako žena povinnosť vyzerať "lepšie".

Offline Tak Betty
Avatar
5009 příspěvků moje polička 12. července 2019 10:08

Anička dušička víš co, ja chci porad vypadat dobře, mě to asi neprejde az do smrti. Až mě to přestane bavit to na tom budu hodně špatně.

A není to povinnost, no celebrity to maj těžší.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 12. července 2019 10:21

Anička dušička promiň, ale to jsou hrozné kecy ...

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 12. července 2019 10:22

Hele a já si myslim, že kritizovat ji za postavu nemusí ani třicítka ani dvacítka, vypadá dobře a co je sakra komu do její postavy? A to srovnávání kdo má komu co závidět, to už je úplně mimo. Ale to snad vymejšlej jen tyhle tragický pisálci, ne? Zahalování šedesátiletejch těl do jednodílnejch plavek a pod snad radši bez komentáře..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:24

Potrefenáhusa já myslím, že halle berry teda za těch cca 9 let asi lepší nohy než ona mít bude, ale jen ona, protože je to berry jinak asi nikdo. jo a myslím že jsem tuhle viděla monicu z přátel a ta teda asi taky. protože postavu měla fakt ultra luxusní.

Offline Anička dušička
Avatar
90 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:35
Reakce na Tak Betty:

Anička dušička víš co, ja chci porad vypadat dobře, mě to asi neprejde az do smrti. Až mě to přestane bavit to na tom budu hodně špatně.

A není to povinnost, no celebrity to maj těžší.

​Ale veď ona vyzerá dobre. Je štíhla, má svaly, pekné vlasy, plavky vhodnej veľkosti a farby, nikde jej nič nelezie. Je zjavné, že je to momentka. Keby zapózovala, vyzeralo by to zrejme inak.
Ale iné plavky by jej spravili "lepšiu službu". 

A toto je to, čo ma zaujíma. Prečo má žena po šesťdesiatke riešiť, ako vyzerá v nestráženej chvíli v plavkách pri vode? Neurobila dosť? Drží si figúru, cvičí, stará sa o seba, ale aj tak je skritizovaná, že by mohla vyzerať lepšie.  

Online Potrefenáhusa
Avatar
33809 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:37