VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:38

Anička dušička jo a urcite z tych xxxx fotiek nevybrali tu najlepsiu. Fakt tym znamym osobam niet co zavidiet

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:44

Nejlepší je bejt spokojená, jako tady Leichtová

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:54

Mutziputzi neviem kto je to ale preco nie?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 11:57

Janulik03 Páč dřív to bylo takhle, ale máš pravdu, proč ne jako dnes

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:02

Mutziputzi tyjo, takhle si ji ani nepamatuju. každopádně takhle holka mě hrozně "štve", protože ona má předpoklad být fakt kočka, a místo toho je radši buchta. samozřejmě její volba, ale ten zahozený ponteciál mi coby člověku, který ho sám nemá, přijde vždycky škoda (má fakt pěkné oči, pěkný obličej, vlasy, kdyby se trochu starala a občas je umyla...). nechápu, ale jsem psala, když je teda tak spokojená...

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:03

Tak Betty Já byla tenhle týden na besedě s Evou Jiřicnou a ta to taky rozhodně nevzdává :-). Vypadala fakt super a je ve formě, kdy si v osmdesáti letech může dovolit stát dvě hodiny na jevišti s mikrofonem v ruce a ani nepotřebuje židli :-).

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:04

Jiná Realita Tu Moniku jsi sem myslím i dávala a fakt vypadala výborně! Jenomže ona na sobě dost maká, tu hned tak nedoženeš

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:10

Mutziputzi no idem googlit teda, mam medzery

ok uz som pozrela avidela som ju u Krausa, stale sa smiala. Mna nepohorsuje

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:12

999 To teda, ta forma je vic zavidenihodnejsi nez to jak vypada;-).

Mutziputzi Kdyby tahle holka drzela pusu, a obcas se slusne oblikla, tak je v cajku, postava mi neprijde nejak opovrzenihodna. Nekomu je to fakt v ramci nejakych zdravych mezich jedno, ono je to asi tezky pochopit, ale je to tak:-D. Mne je to asi taky jedno!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:21

Karja Mně nepřide opovrženíhodná, u Leichtový mám ovšem pocit, že je líná, chutná jí, ale kdyby šlo lousknout prstem a vypadat jak dřív, udělá to hned. Dokud to nepude, bude řikat že je spokojená, je jí teplo a pán je v loži celej hin...jako tady....sorrry radši nic

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:21

Karja V jednom rozhovoru říkala, že cvičí každý den. A ne nějaký šudlání doma, chodí někam do různé skupinové lekce :-).

Offline Samantha
Avatar
1752 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:25

A toto je to, čo ma zaujíma. Prečo má žena po šesťdesiatke riešiť, ako vyzerá v nestráženej chvíli v plavkách pri vode? Neurobila dosť? Drží si figúru, cvičí, stará sa o seba, ale aj tak je skritizovaná, že by mohla vyzerať lepšie.  

​Týjo, to fakt nedám... 

Já psala zhruba toto: figuru má dobrou, ale odpovídající věku 50-60 let.

Nikoli věku 30-40 let, kterým autor článku nabízí závist k jejímu tělu.

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:32

Mutziputzi Neee, to o lozi nerikala. Jako nevim no, co je furt komu co do toho, jestli nekdo vazi 50 nebo 70. Tak ja bych taky treba vypadala jak driv, ale jako zrat nejaky celery jen, na to kaslu. Ja myslim, ze ty to proste nechapes, protoze pro tebe to.dulezite je, taky mam jednu takovou kamaradku a ta to furt resi, je taky hubena a pekna a je to pro ni hrozne dulezity aby to tak zustalo, ale nechape, ze my ostatni to zas tak nehrotime.

999 No je fakt dobra, nedostizna;-)).

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:34

Samantha Ja to necetla, ale necitovala jsi tam nahodou slovo ,,nektere,,. Tak nektere ctyricitky ji asi zavidej,treba ty co maj kolem pasu pneumatiku nebo zadek jak valach a malo jich nebude asi. Nevim, co je furt k nepochopeni!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:36

Karja To zas čoveče ne, já to neřešim vůbec, mně to zatim drží jak má samo, celerem se nefutruju, spíš bych řekla, že teda žeru jak prase, těžko říct, jestli bych to řešila, kdyby bylo co řešit, třeba bych taky tvrdila, že je to super do lože :-D

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:38
Reakce na Maureen:

Tak Betty no podle mne nejsou bikiny po 60-tce nutný,ne????...i když štíhlá je....

​Veľmi správne, pravá dáma sa aj doma kúpe aspoň v nočnej košeli!!!

Offline Samantha
Avatar
1752 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:39

Karja Ehm, regovala jsem na Aničku, že postavu x věk nekritizuji. Záviď si, jak libo   

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:40

Mutziputzi :-DTreba to ale super do loze je, to nevime! No futrovat se jak prase, to.rikavala moje kolegyne, kdyz snedla hrsticku pistacii. Ono je futrovat se a futrovat se:-D

Online Kokoska
Avatar
28289 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:42

​Ale ja sa pýtam, či žena vážne aj po šesťdesiatke musí nutne riešiť takéto veci. Či jej len nestačí konečne len byť. 

​A co to je, to "len byť"? Zavání mi to rezignací. Natáhnout si ráno tepláky a neobtěžovat se ke kadeřníkovi, protože po 60 už nemám ambice někoho balit a pro manžela dobrý, tak k čemu? Hýbat se mě úplně nebaví a jíst salát taky ne, tak se na to už konečně můžu vykašlat, pár kilo navíc mě nezabije? Nějak nechápu,  proč a v čem by se měl život změnit, protože je mi o rok , dva nebo pět víc. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. července 2019 12:43

Karja Hele na přepí*enost mě neutáhneš, 4 dalamánky k snídani, svíčková k vobědu, děvče