Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2019 12:47

Magráta Mel Alan zdedit barak a mohl byt i happy end,vsak by si ho uz za ty roky zaslouzil.

Ja to vidam,jelikoz to bezi uz kolik let porad dokola a pokazdy doufam,ze uz daji neco noveho.Ale ten Aston fakt hruza.

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:11

Jak jste zmiňovaly Terapii, zdá se mi to, nebo se ten Roden stylizuje do tohoto pána?

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:36

Samantha A kdo to je? No Roden je mu podobnej, to jo, to snad ani nejde nastylizovat, ne? Nebo má stejný brejle nebo tak něco?

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:47

moonlight  Psychiatr Petr Pöthe, jsem nejdřív myslela, že Roden už ordinuje oficiálně :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:48

Samantha možná se tady pán stylizuje do Rodena...

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 14. března 2019 14:49
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2019 18:50

Zrovna davaji pratele....Emino prvni dikuvzdani,s Christinou Applegate a je to furt super....

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 14. března 2019 19:00

Zarinya  Jo, ta je tam výborná!! Emmet a falafel?  

Nebo s falafelem to bylá ta druhá sestra, ha-teď si nejsem jistá! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2019 19:04

Garfie jj tahle,ale v jinym dile.

tohle bylo kdo dostane Emu kdyz Rachel a Ross umre....

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 14. března 2019 19:11

Zarinya  Obě dvě ty její sestry jsou super, taky mě to baví! 

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 15. března 2019 10:00

K těm seriálům - zase opakují moje oblíbené 2$ocky.

Doporučuji zhlédnout ty první díly,  tak od druhé poloviny to stojí za prd.

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 15. března 2019 10:45

Uvedomila jsem si, ze bych moc rada videla jednu kamaradku, ale protoze prilis nestojim o setkani s jejim manzelem, nevidely jsme se sto let. Ted se ozvala a chtelo by to naplanovat nejake setkani, jenze ten chlap porad prudi kolem a nemuzu se primet je pozvat! Je to hrozne, ja vim, ale mam z nej regulerni blok a taky si s kamaradkou nikdy nic nereknem...

Offline Samantha
Avatar
1753 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:01

Gatita Tak je nezvi k vám. Obstarej dva lístky na nějakou akci a pozvi kámošku s tím, že zbyly už jen dva ...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:03

Gatita jedna moje dobrá kamarádka má taky hroznýho a je to fakt problém, zažila jsem si nima i pár víkendových akcí a fakt nikdy víc, jen nějak nemám to srdce jí to říct. 

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:24

Samantha Potrefenáhusa kdyz ona je na rodicovske dovolene se 3 detmi a sama se nikam moc nedostane. Navic bych ji rada videla i s temi detmi, sama jedno mam. Ale vsechny pokusy o setkani za poslednich x let dopadly divne. Bud jsem je pozvala k nam, jenze to je pro ni logisticky narocne, protoze neridi, takze ji vozi manzel. A za dverma ho prece nemuzu nechat stat:) Nebo jedu ja k nim. Parkrat jsem si kvuli tomu i vzala dovolenou, aby to bylo ve vsedni den. A on byl vzdycky doma na home office, rozlozil se s nami v obyvaku a  ona kolem nas akorat litala a nosila na stul, bylo to same prines nabidni. Je to takovej pantata, asi docela hodnej a rodinnej typ, ale tak mohl by pochopit, ze se chteji holky popovidat o samote. Hrozne me drazdi, rika mi teta, i kdyz tam nejsou deti, a tak jakoby dava casto najevo, ze on tam nosi kalhoty a vyplatu. No zkratka si nemame o cem povidat.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:42

Gatita žiš, to zní hrozně... radu, co s tím, bohužel nemám, zvlášť, když je to tak logisticky složité...

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:45

Gatita Uf, to je teda otřesný typ chlapa :(

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:46

Gatita A to, že bys za ni přijela a pantáta by pohlídal děti, zatímco byste šly někam na kafe, nepřipadá v úvahu? S dětma se můžeš vidět, až si pokecáte.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 15. března 2019 11:51

Gatita ten muž tý mojí je fakt podobnej, jednou, když jsem tam byla, si sednul k nám, dal si nohy na stůl (jako fakt) a sežral všechno jídlo, co kamarádka nanosila na stůl jakože pro návštěvu. Normálně si to přisunul na talíři k sobě a nahrnul to. A ještě měli v tý době nějak málo židlí a on si sednul na poslední volnou, takže kamarádka, která se vrátila odněkud z kuchyně a čekala tenkrát mimino, si sedala na nějakou nízkou stoličku, že jí to prej nevadí. že sežral Šalamounovo hovno, to už jsem psala v minulým příspěvku a je fakt k nepřerušení. Kamarádka mi taky pořád píše, co děláme o víkendu a že by se třeba stavili a ještě vymyslela jakože geniální věc, že by si chlapi(co se nikdy neviděli) mohli povídat spolu, takže my bysme si taky mohly povídat spolu .....  jako musim říct, že u toho bych fakt bejt nechtěla. A jako taky nemám na to, jí na ferovku říct, ať ona s dítětem přijede kdykoliv, ale jeho ať nechá doma.....

Offline Gatita
Avatar
7147 příspěvků moje polička 15. března 2019 12:48

Potrefenáhusa presne, taky mi pise, at se stavime, nebo ze by prijeli. A nemam srdce ji naznacit, ze bych uvitala setkani bez doprovodu. Protoze nakonec neco vyklada on a tak nas jako ruzne organizuje. Taky je mi vzdycky trochu lito, jak ma kamaradka pristrizena kridelka. Fakt chytra holka, vzdelana, s prehledem. Ale jak je uz milion let doma, bez auta (manzel nepujci, protoze je nevyjezdena a co kdyby nabourala), tak jakoby znaivnela, zdetinstela, je strasne nesamostatna. Pritom zamlada jela v klidu sama na work and travel, vystudovala, pracovala...a dneska ji manzel kupuje boty, samozrejme u toho musi byt pritomen.