Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33813 příspěvků moje polička 13. března 2019 21:47

viktorka_od splavu no žení, ale jak....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 13. března 2019 22:13

Potrefenáhusa jo to chapu ze to ma byt legrace, ale mne to pripada trapny proste. nemam rada situace ve kterych se citim trapne (ani za filmoveho hrdinu). treba ruzovy panter je pro me holy utrpeni

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. března 2019 22:16

Priznavam,ze sem si poprve v zivote koupila nocni krem.......tak jsem zvedava co to udela.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33813 příspěvků moje polička 13. března 2019 22:18

viktorka_od splavu tak mne už by to teď asi taky nebavilo, ale před tema 20 lety to bylo fakt vtipny, taky těch seriálu nebyla taková miliarda jako dneska.

mne u seriálů vzdycky přijde, ze se to musí trochu nakoukat, naučit se ty postavy, dat tomu šanci až takových prvních 4-5 dílů, ze do ty doby trochu uniká pointa

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. března 2019 22:21

A jeste se tedy priznam,ze miluju serial Pratele,kazdy dil je vtipny a super mi na tom prijde,ze je tam legrace udelana z uplne obycejnych beznych veci....zadny vymysleny kraviny.

ale ja vubec mam rada sitcomy....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 13. března 2019 22:34

Potrefenáhusa ja to pred 20 lety nevidela, v tom je ta chyba:-) pozdej uz nic no.. 

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 13. března 2019 22:59

Přátele jsem viděla poprvé asi před dvěma lety (do té doby mě mi jeli) a naprosto chápu tu ohromnou popularitu. Některý díly geniální, třeba vánoční pásovec, jestli neviděla Mutziputzi , doporučuju. A pak ten díl, kdy učí holky Chandlera o erotogeních zónách... Nejde mi vkládat z YouTube, kdyby to někdo udělal za mě a dal sem ukázku, budu ráda :-). A prosím v angličtině, je to větší sranda.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 13. března 2019 23:17

Přátele byli skvělí a ve své době zjevení, moderní, vtipné. Je fakt, ze dnešní seriály jsou trochu jiné. 

V HIMYM jsou mi nesympaticti skoro všichni a postava Barneyho mi přijde až směšná, asi  i díky jeho totálně neatraktivnímu a nevěrohodnému představiteli. A český dabing taky nic moc.

Libi se mi Terapie 3, docela zajímavý příběhy. Jen teda Brodská mi přijde jako dost špatná herečka. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 13. března 2019 23:37

Za mňa top diel o Phoebenych obrazoch Gladys a Glynys (alebo tak nejak) a ako sa Joey učil francúzštinu. Ešte bol dobrý taký ten retro diel, kde mal Chandler s Rossom úžasnú vizaz a kapelu s nejakým sahlym názvom. Ja som na výške v rámci prokrastinacie pred skúškami pozerala dokola všetky série  . Teraz by ma to už tak nebavilo, vraciam sa už len k Black Books.

Offline Samantha
Avatar
1805 příspěvků moje polička 14. března 2019 07:16

Mrakoplas Víš, že Matt LeBlanc ve skutečnosti umí franouzsky velmi dobře?

viktorka_od splavu Tak ze 2 a 1/2 chlapa dostávám nevolnost.

Tulipe Kdyby takto pracoval skutečný terapeut, tak by si nevydělal ani na slanou vodu.

Offline Garfie
Avatar
24028 příspěvků moje polička 14. března 2019 07:31

Přátele miluju a umím z nich dlouhé citáty, ale myslím, že je člověk musí vidět ve správný čas (nebo věku), dneska jsou už třeba ty první díly vážně dost retro. Já miluju jak praskl vztah Moniky a Chandlera "my víme, že oni ví, že my víme....) jinak Pásovec je taky můj oblíbený. A většinou jsou dobré scény s otcem od Rachel, hlavně v restauraci. Každopádně musí být Friends v angličtitě. 

HIMYM mi nevadilo, Barney je super, ale myslím, že mohli najít lepšího herce, hlavně jeho hlas vůbec neodpovídá roli, kterou tam hraje. Dokonce myslím, že je snad lepší v dabingu, než v originále-a to je co říct. A úplně tam nesnáším toho hlavního hrdinu :-)

BBT pochopitelně nejlepší, dokonce mi ani nevadí ten podivnej vztahovej závěr, začíná to připomínat Přátele, haha. 

2 a 1/2 chlapa dobrý, ale tak do poloviny. 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 14. března 2019 07:57

999 Garfie vánoční pásovec  a ještě se mi líbil díl, jak se Ross opaloval

Offline Samantha
Avatar
1805 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:04

Magráta Já Rosse nemusím, ale miluju jeho "Kdo mi ukradl můůůůůj sendvič !!!"

Offline Sweet Potato
Avatar
34878 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:09

A na co myslíte, že jsem včera večer kvůli vám koukala, hm? Furt je to dost dobrý

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:11

Mám puštěný Radiožurnál a dost často hrajou A.Langerovou - nevím proč, ale vůůůbec se mi nelíbí...

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:23

Magráta Jak se Ross opaloval patří taky k těm geniálním :-).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 14. března 2019 08:28

No, Přátelé se mi líbili tak do poloviny, poslední série mi přišly vyloženě trapný. HIMYM mě přestalo bavit, když potkal matku, vnímat Barneyho jako nevěrohodnýho a neatraktivního slizouna je teda těžký nepochopení záměru a 2 a půl chlapa dobrý, dokud nezabili Charlieho, Aston Kutcher byl moc moc špatnej.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. března 2019 09:16

Souhlas,ze Dva a pul chlapa melo skoncit s Charlem...

Ale Pratele byli furt lepsi a lepsi.....mam rada cele,ale od IV,V rady byli vynikajici.Ja tu ani nebudu vypisovat co,bylo toho moc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 14. března 2019 09:54
Reakce na Mrakoplas:

Za mňa top diel o Phoebenych obrazoch Gladys a Glynys (alebo tak nejak) a ako sa Joey učil francúzštinu. Ešte bol dobrý taký ten retro diel, kde mal Chandler s Rossom úžasnú vizaz a kapelu s nejakým sahlym názvom. Ja som na výške v rámci prokrastinacie pred skúškami pozerala dokola všetky série  . Teraz by ma to už tak nebavilo, vraciam sa už len k Black Books.

​jj nektere pasaze jsou vazne skvele to uznavam i ja:-) a glynis a gladys mame doma (teda dost podobne:-))

dva a pul chlapa samozrejme jen s charliem

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 14. března 2019 12:04

Zarinya přesně, po Charliem už to bylo o ničem, viděla sem asi jen 2 díly