Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 09:42

Potrefenáhusa hele moje kamarádka se jednou rozhodla že si najde chlapa přes inzerát, šla na několik rande  teda to  co popisovala  , ale zase mám známou, která takhle našla  někoho s kým je moc spokojená..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 09:44

Zarinya znamy?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 09:47

Mutziputzi no,vic nez zes to napsala me zarazilo,ze to kazdy presel.

Tohle tedy fakt ne,ani ve zlym snu.

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 09:51

Zarinya tak není potřeba reagovat na každou blbost od Mutzi, jen aby se rozproudila diskuze, ne

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 09:53
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:17
Reakce na stes:

Zarinya tak není potřeba reagovat na každou blbost od Mutzi, jen aby se rozproudila diskuze, ne

​Beruško, ale to že jsi předpojatá neznamená, že je něco blbost, já jsem s exmanželem kamarádky fakt chodila, znala jsem ho i dřív než ona.

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:19

Mutziputzi ale di ty

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:19

stes co zas

Offline Karja
Avatar
35812 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:53

Zarinya Ja to presla, pac jsem si rikala, jo Mutziputzi to je volnomyslenkarka, neni treba reakce. Ja bych s manzelem a snad ani exmanzelem kamaradky rozhodne chodit nechtela, vzdyt uz bych o nem vsechno vedela. 

Ja myslim, ze pres tyhlety ruzny seznamky nekdo splasit jde, respektive hodne lidi z meho okoli ma na zaklade toho vaznej vztah. Ale na druhous tranu....nevim no, se seznamej pres tinder, prej hmm, tenhle tejden nemuze, podivam se na jinyho, druhej den jiny rande, pro me moc rychly, moc cizi, neosobni. Ale zas kdyz je minimum prilezitosti nekoho potkat, tak co delat jinyho

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 10:57

Karja volnomyšlenkářka samozřejmě sem, ale v seznamování já sem panenka sedávající v koutě, kterou si vždycky někdo našel, strašně pasivní osoba

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:07

Ounz Ja jsem se jednou rozhodla najit si chlapa pres internet, sla jsem naslepo na prvni radne a po trech letech si ho vzala, ale to bylo spis stesti. Ty historky, ktere jsem slysela od kamaradek byly dost silene. Kamaradka byla na schuzce s klukem, ktery hodinu a pul mluvil v superlativech o matce sve expritelkyne... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:08

Lamicka to by mohl bejt někdo po mně, poměrně častej fenomén v naší famílii

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:10

Mutziputzi tomu se mi nechce verit! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:12

Lamicka vona je falešná, elitářka a ráda se poslouchá, pak to dopadá takhle...já jsem úplně jiná

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:27

Luna Co blbneš, tohle je pohoda, zcela jasný pako, ten kluk, pád sebevědomí si nech pro případy, kdy ON je objektivně dobrej 

Zarinya Mně manžel kamarádky trkl hned, můj kamarád přebral holku dobrýmu kamarádovi a i když se mě to netýkalo, taky jsem to dlouho rozdýchávala (a to ani nestála za to). 

Mně jednou domluvila rande na slepo bývalá spolubydlící, seznámila se s klukem na inzerát, vůbec si nesedli, ale usoudila, že bychom si rozumněli a hned nám domluvila schůzku. A byl to super zážitek, byl fakt bezva, milej, inteligentní, vtipnej, vzdělanej, párkrát jsme se sešli....vlastně s odstupem skoro lituju, že jsem tehdy upřednostnila jinýho (a kde je mu teď konec....)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:30
Reakce na Garfie:

pád sebevědomí si nech pro případy, kdy ON je objektivně dobrej 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:35

nezvládnu reagovat na všechny, ale věřte, že bych se i přes svoji neuvěřitelnou vztahovou neschopnost momentálně klidně pokusila sbalit (snad bych si přečetla asi návod nebo co ) jakéhokoli k světu vypadajícího chlapa, kdyby...nějaký byl. v mé sociální bublině prostě úspěšní, inteligentní, vzdělaní muži nejsou vůbec. a to nepřeháním. vlastně v širokém okolí ani není žádný neženatý muž, pokud vynechám notorické alkoholiky a osoby dlouhodobě požívající sociálních dávek.

seznamka je pokus, přiznávám že proto, že tlak rodiny se stává nesnesitelný (a to jako nedělají schválně, ale když jste jediná žena z celé obří rodiny bez vztahu a bez dětí, tak kdo to zná, asi ví, o čem mluvím). jinak bych se k tomu neodhodlala, protože z mého pohledu jsou tam mačisti, mamánci, lidé rozumu mdlého a osoby psychicky defektní. nechci, aby to vyznělo nějak namyšleně, ale za poslední hodně dlouho dobu mi prostě zásadně píše typ muže "střední škola bez maturity, jeden cizí jazyk (úroveň je zřejmá), zájmy fotbal, vaření, práce traktorista". 

je to skvělý na ztrátu sebevědomí.

takže když se tam najde někdo, kdo má aspoň vysokou, umí napsat česky větu, nevypadá jak zanedbaný puberťák, nemá pivní pupek, není menší než já...tak se s ním aspoň zkusím sejít. a dopadá to takhle. 

nejsem na tinderu, sestřenka mě přemlouvá, ať to zkusím. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:39

Jiná Realita tam je důležitý jesli ty ten vztah teď chceš nebo ne,  na tlak zadaný rodiny se vyser, i když to může bejt těžký (znam to). 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:40

Jiná Realita hele a na nějaký placený seznamce? Ty jsou prej lepší, že to odfiltruje největší loosery a lidi, co se chtěj jenom pobavit.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:43
Reakce na Garfie:

Mně jednou domluvila rande na slepo bývalá spolubydlící, seznámila se s klukem na inzerát, vůbec si nesedli, ale usoudila, že bychom si rozumněli a hned nám domluvila schůzku. A byl to super zážitek, byl fakt bezva, milej, inteligentní, vtipnej, vzdělanej, párkrát jsme se sešli....vlastně s odstupem skoro lituju, že jsem tehdy upřednostnila jinýho (a kde je mu teď konec....)

​Mně jednou dohazovala svýho kamaráda kolegyně z práce. Dvakraát jsme se sešli a celkem dobrý, ale země se prostě neotřásla. Jenže na třetí schůzce z něj celkem bizarně vypadlo, že on vlastně randí s tou (vážně zadanou) kolegyní, ale prej bychom se mohli aspoň too...výhodně "kamarádit". Trošku wtf. Kolegyně se mi pak v práci rozbrečela, že se ho snažila někomu udat, aby jí to nepokoušelo. No, poslala jsem je někam oba dva. 

PS: nakonec se teda dali dohromady a já děkuju bohu, že mě před tím vším uchránil