Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:47
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:48

Jiná Realita Já jsem starší a ten ideální se dostavil až teď, já bych tomu nechala volnej průběh, ta (blbě řečeno) urputnost tomu nepomůže, na Tinder bych se vykašlala, mezi lidi choď, ne tam u vás radši

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:51

Garfie ja tohle prave taky nemuzu.....dva manzilky od kamaradek sem poslala nekam.

A jedna kamaradka taky nejaky techtle mechtle s muzem jine nasi kamaradky,no dlouho sem to nemohla prekousnout a nakonec ony dve jsou nejlepsi kamaradky.....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:56
Reakce na Mutziputzi:

ten ideální se dostavil až teď

​no ale taky si to žádalo velký kompromisy!!! (mrk mrk)

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:56

Lama_z_Lana  Tak to je hustá historka!!

Jiná Realita Ten tvůj kraj, to je problém, to je jasný. Potřebovala bys do Prahy, nebo do Brna :-)

Hele a široká rodina tlačí, ale vždyť ty máš bráchu? Bratrance... nemají nějaké kámoše, známé, nemyslím vysloveně dohodit, ale prostě jen pořádat nějaké společné akce...? Třeba by se v tom širším okolí někdo vyvrbil. 

A co se odpadu v seznamkách týká, člověk se asi musí obrnit. Jednou mi známý líčil (milej, sympatickej kluk), jak se seznamoval přes seznamku a přišlo mu 60 odpovědí a on se s každou(!) s těch holek sešel, dal si to prý jako závazek. Jeho žena byla tuším v první pětce, ale dal ta rande všechna, aby tomu prý dal šanci. Takže nějaká jedna, dvě schůzky...to je fakt jako nic :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:57

Potrefenáhusa no to teda, to dybych se tady měla vypisovat!!!!

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:57

Zarinya  To je pak jak z nějakýho přiblblýho americkýho seriálu, co?  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33690 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:57

Mutziputzi já ti rozumim!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 11:58

Garfie Potrefenáhusa no...no nemůžu bejt konkrétní no

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:00

Garfie 

Ségra si náhodou našla božího borca aj tam u nás doma! Teda docela dost spolužaček si našlo partnery v místě rodiště a jeho blízkosti. A jsou to normálně chytří lidi, většina vysokoškoláci, jen holt prostě tvoří tu část obyvatelstva, která zalidňuje republiku i mimo to naše srandavelkoměsto.

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:04

dzizisketa Tím jako nechcu říct, že tam o božího borca nezakopneš, jenom že jsou ve věku Reality zadaní nebo odstěhovaní.....

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:10

Garfie 

To bych netvrdila. Akorát bych se neřídila katalogovými požadavky jako při výběru dovolené.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:10
Reakce na Garfie:

Zarinya  To je pak jak z nějakýho přiblblýho americkýho seriálu, co?  

​no,asi...nejhorsi je,ze sem i ukoncila pratelstvi s tou jednou kvuli jejimu manzilkovi,sem se pred ni nedokazala pretvarovat ani sem ji to nedokazala rict,jakyho blba ma doma.

po par letech sem se dozvedrla,ze se rozvedli,ale uz je pratelstvi ztraceny.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:11

Garfie Zarinya a ja si myslela, kdyz se o me zacal pokouset manzel kamaradky, ze se tohle normalne nedeje. Bylo mi to tehdy strasne neprijemne, pak jsem se mu zacala i vyhybat, jenze to znamenalo nejezdit na spolecne akce s partou lidi, ktere mam rada. Minuly rok se konecne uklidnil, ale i tak si davam pozor, abych s nim nezustala sama v mistnosti :( 

Offline mitford sister
Avatar
1383 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:13

na seznamky musí mít člověk podle mě náturu :)

v dnešní době je tam reprezentativní zastoupení populace (dříve, před mnoha a mnoha lety převažovali ajťáci a podobné profese), jen to virtuálno pomůže tomu, že můžeš poznat víc lidí kvantitativně. jak dlouho by člověk musel chodit do společnosti, aby potkal sto nových lidí? kdyby to šlo jako na internetu za pár dní, max. týdnů, tak tvoje "experience" bude podobná tomu, na co si lidi stěžují na seznamkách (podivíni, podvodníci, vadný kusy všeho druhu). když jsi schopná brát to s tímhle nadhledem, tak internet může být užitečný. jinak se fakt ohlížet naživo.

Jiná Realita jestli kolem tebe fakt nikdo není, doporučila bych ty internety bát trochu s lehčím srdcem. jinak se fakt asi přihlásit do nějakých kroužků :) nebo se stát fatalistou...

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:13
Reakce na Zarinya:

Mutziputzi no,vic nez zes to napsala me zarazilo,ze to kazdy presel.

​Tak není třeba reagovat na každou provokaci, že jo :-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:15

moora ale ona to opravdu provokace, dámy, nebyla

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:17

Lamicka ono se to bude nejspis dit vic nez je zdravo. Chapu,ze je ti to hodne neprijemne,no jak pisu vys.Musela sem s ni pratelstvi ukoncit a jeste to vlastne nechat na sobe....hnus fialovej.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:18
Reakce na Mutziputzi:

moora ale ona to opravdu provokace, dámy, nebyla

​kolik mas kamaradek?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:20

Zarinya jsem to konkretizovala, moje kamarádka si vzala mýho spolužáka z gymplu, rozvedli se a pak...nic extra šoking...kam se to hrabe na současnost hele