Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33575 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:01

Jiná Realita aha, no tak to je dobre, ze ses ho zbavila!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33575 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:02

jinx tak to já dopredu předpokládala, ze se to asi nepovedlo jemu, ale myslela jsem, ze by to třeba šlo přičíst rozpakum nebo mírný stydlivosti 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:02

viktorka_od splavu ne právě že ne, nějakou dobu jsme si psali a vyměnili si fota. zdál se celkem fajn. pak nás zavedl do nějaké podezřelé putyky s tím, že mu na jídle nezáleží, a odjel :D

nejdivnější na tom byl ten intenzivní pocit, že fakt už když přicházel, působil dojmem, že chce utéct. (ne, fotky si nijak nevykrášluju, takže jsem to byla já, ne škaredější starší sestra).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:05

Potrefenáhusa ty hele, ja nevim, vek jr zhruba znam a troufam si odhadnout vek protejsku a pro me osobne by nejaky rozpaky byly dost odpudive... coz neznamena, ze by odpudivy nebyl i svetak brouk pytlik... ale tak vis jak, uz bych neco ocekavala. 

 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:06

Jiná Realita Tak to bud ráda, že ses ho tak rychle zbavila. A nelituj. Přijde lepší 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:06

Jiná Realita holka se nezve do hnusne putyky! jeste, ze odjel a ze mu to dlouho netrvalo :D

Online viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:07

Jiná Realita zřejmě nemluví se ženami nebrat!

Offline Karja
Avatar
35687 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:09

Jiná Realita Hele, neni vsem dnum konec! Kazdej neprijede o hodinu a pul pozdeji;-). Cbapu, rande si chce clovek uzit, ne z nej mit debilni pocity;-). Takze priste to snad horsi nebude. Mimochodem po prvnim setkani s mym zivitelem, jsem si myslela, ze jsem potkala regulerniho blazna, ctrnact dni jsem myslela na to, ze je to totalni magor (oslovil me cizi kluk, treti veta byla, ze se rozesel s holkou a bydli u nej mama, aby to prezil, pak se pozval se mnou na obed, po obede me pozval na spolecnej vikend, jako dost plodna pulhodina), no jak rikam, dobra taktika, jak na nekoho nepretrzite myslet, jedno zda v negativnim ci pozitivnim smyslu, ucel splnen:-D. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:09

díky všem za psychickou podporu! 

Offline Karja
Avatar
35687 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:12

Jiná Realita Tak asi nechtek utect kvuli tobe, ale kvuli sobe;-).

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:14

Mutziputzi uka..!

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:38

Pavlena to vubec neznam! zkusim to vyguglovat, ja totiz neco potrebuju fakt nutne... a obavam se, ze to chlupaty pouzdro stejne nepomuze. nic lepsiho me ale nenapadlo a vyskocilo mi to jako reklama na fb, tak jsem to za tech par korun zkusila :)

rasaNori ja prolejzam jen hadry a doplnky, dal jsem se v tom jeste nedostala, lezu tam dycky, kdyz se nudim :D

Jiná Realita prijel o hodinu a pul pozdeji? to te obdivuju, ze jsi i po pulhodinovym cekani jeste rande absolvovala. pozdni prichod v tehle situacich povazuju za krajni nevychovanost a projev nezajmu...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:43

razorblade on tvrdil, že nenastartoval. dala jsem mu šanci, že pokud to má být výmluva a nechce přijet, tak jsem mu navrhla, že to můžeme klidně přeložit, ale trval na tom, že přijede  přitom se mohl poměrně se ctí vyvléknout. no a přijel a fakt neřekl ani promiň, moc mě mrzí, že jsem tě nechal čekat. 

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:47

Jiná Realita jsi svata zena! :) ja bych to nedala a odesla bych (ale mezi me uchylky patri chronicke lpeni na dochvilnosti ostatnich, byvali kolegove, kterym jsem kazdy vecer oznamila cas, v kolik je rano vyzvednu, by mohli vypravet, co se delo, kdyz misto v 8.25 vysli pred dum v 8.28 :))

Offline Samantha
Avatar
1648 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:54

razorblade 

Tipnu si : už jsi před domem nebyla?

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 21:58

Samantha to bohuzel neslo :D ale jednou na pracovni schuzce jsem se s dotycnym potkala ve dverich, kdyz uz jsem byla na odchodu. byla jsem dost neprijemna a donutila jsem ho, aby si se mnou dohodnul schuzku na jinej den a prisel vcas :D tehdy ten clovek potreboval neco ode me, tak jsem si to mohla dovolit... :D

Offline Samantha
Avatar
1648 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:00

razorblade 

Jsem taky chronický dodržovač času, blbý je, že časový limity dávám i sobě a pak se kárám za nedochvilnost

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:09

Samantha ja se taky snazim chodit vcas, prijde mi to jako slusnost vuci druhe strane :)

Offline Tak Betty
Avatar
4966 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:11

Jiná Realita 

Byl to buran a přeju štastnější časy

Offline whiskas
Avatar
19495 příspěvků moje polička 07. ledna 2019 22:14

Jiná Realita Neomluvil se, špatná hospoda, závěr taky špatně ... ještě že to bylo tak rychlé . Potrénovala si a příště to (rande i obsazení) bude mnohem lepší.