Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46126 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:21
Reakce na Zarinya:

Mutziputzi no,vic nez zes to napsala me zarazilo,ze to kazdy presel.

Tohle tedy fakt ne,ani ve zlym snu.

​tak ja si vzpomnela ze tu o tom mutzi uz psala, takze nic novyho k rozebrani

jinak nekde jsem cetla zduvodneni proc jsou zenati a nejlepe i detni muzi tak atraktivni pro single zenske a pry proto, ze se osvedcili:P

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:23

Mutziputzi tojo to je jina. :-)

Online moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:23

Mutziputzi  mezi manželem a exmanzelem je trochu rozdíl, takze přece tak trochu provokace, ze? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:23

viktorka_od splavu eeee, no zenaty a detny teda atraktivni nejsou lautr

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:23

viktorka_od splavu tak tenhle hormon mi chybi.:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:24

moora tak vomrkla jsem ho když byl manža, ale dobře no

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:29

Garfie Tak je fakt, ze nejake sebevedomi, kdyz jde do tuhyho vydolovat proste clovek MUSI. Byla jsem vychovana jako "No, nemuzes si moc vybirat", takze jsem se po x neuspesnych vztazich zamyslela, ze doprdeleprace, proc bych si ale taky jednou nevybrala JÁ??? A ono to slo.

Jiná Realita Fakt rodinu neposlouchat, ale mne se to keca, ja na ne zvysoka s... az poslednich 6 let.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:36
Reakce na Luna:

Jiná Realita Fakt rodinu neposlouchat, ale mne se to keca, ja na ne zvysoka s... az poslednich 6 let.

​jojo, vlastní rodina umí pěkně zničit sebevědomí, to je pravda.. :)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:40

Luna vychovavana " no jako nemuzes si moc vybirat" je tedy sila.To by snad melo byt i trestny.

Online Karja
Avatar
35992 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:41

Jiná Realita Zkus ten tinder, zrovna ted muj kamarad se s jednou sestehovava. Tam se to nejak toci. Pak bych mozna poradila, ze znam spoustu chytrejch a uspesnejch stredoskolaku, no:-D. At si zbytecne nevyfiltrovavas! 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:42
Reakce na bram:

​jojo, vlastní rodina umí pěkně zničit sebevědomí, to je pravda.. :)

Online Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:43

Luna jj ‘nemůžeš si moc vybírat’ a ‘ty se uč, nejsi hezká, tobě nikdo zadarmo nic nedá’ to známe..

Offline razorblade
Avatar
8197 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:47

Pavlena diky za tip! nemela jsem o existenci takovy veci poneti :)

Lama_z_Lana heled, ale to je genialni historka - udat nekomu svyho milence :D :D :D

Jiná Realita nenasel by se treba nejakej pouzitelnej chlapik v okruhu lidi, se kterymi spolupracujes? :)

jinak ja na svem poslednim rande byla se zoufalcem, kteryho mi dohodily dve znamy... cely dve nebo tri hodiny si jen stezoval, jak je k nemu svet nespravedlivej a ze za to, ze ma zivot naprd, muzou vsichni kolem. ja jaksi neumim litovat, tak jsem mu jeste navrhovala ruzny postupy, jak svuj zivot zlepsit. vsechny mi vyvratil. pripadalo mi spis, ze se mnou sel na rande kvuli tomu, jakou delam praci, aby se pres me mohl vytahnout do branze. od ty doby jsem radsi s nikym nikam nesla :)

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:54

Jiná Realita no ja si vždycky riklala, kdyz na me prisel seznamkovy pokus, ze kdyz to muzu zkouset ja tak tam musi byt i jiní normální lidé. Některé zkušenosti byly úplně v pohodě, jen ne to správný pro mě :) tinder zkus, je to z principu mnohem jednodušší a větší sranda nez seznamka :) ale stejně je to hlavně o náhodě jako v realnem životě. Ale když je to" povinnost" a otrava, tak to člověka jen ničí. Hlavně bych koukala na to jestli ti prijde vtipnej a prirozenej. Vse ostatní muze byt vedlejší. I když rady jsou úplně na prd :) 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:56

Ounz A jeste "To ti staci!!!"

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 12:59
Reakce na Lamicka:

 a ja si myslela, kdyz se o me zacal pokouset manzel kamaradky, ze se tohle normalne nedeje. Bylo mi to tehdy strasne neprijemne, pak jsem se mu zacala i vyhybat, jenze to znamenalo nejezdit na spolecne akce s partou lidi, ktere mam rada. Minuly rok se konecne uklidnil, ale i tak si davam pozor, abych s nim nezustala sama v mistnosti :( 

​Tak to mám to stejné. Manžel jedné dobré kamarádky. Je to strašně nepříjemné, protože spolu trávíme dost času v rámci party přátel. Nikdy mi nebyl nijak extra příjemný, ale teď je to úplně děs. Myslím, že nejsem jediná, ale kamarádce to říct nedokážu. Stejně si myslím, že je to tak okaté, že to ví, protože můj manžel si toho všiml hned. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:05

dzizisketa a to jako ne že by tady nebyli skvělí kluci, to naopak.

jen jedinou vadu mají - jsou všichni zadaní, ženatí, dětní.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:07

razorblade moji spolupracovníci jsou: můj bratranec, samé ženy, muži nad 50 (do jednoho ženatí) a jeden přibližně stejně starý kluk, který je spokojeně zadaný  

Offline brrr
Avatar
10054 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:07

Jiná Realita Dětní, ale neženatí je taky problém?

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 13:11

Jiná Realita Je třeba přijmout jiné zaměstnance. Kamarádka se seznámila na klasické profláklé seznamce a je šťastně vdaná už 10 let. Roky nás ale bavila nepovedenýma rande a pošahanýma partnerama. Takže dá se, ale asi to málokdy vyjde hned poprvé.