Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. května 2018 15:04

Jiná Realita ehm, ja myslim, ze doslo k nepochopeni. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. května 2018 16:08

jinx proč?

napsala se věta, že někomu se nelíbí vila T, s komentářem, že je málo útulná (no dobře, komentář divný, od vily T se totiž útulnost očekávat vůbec nedá. ale vila nepochybně není útulná vůbec, ne že málo, je to moderní prázdný prostor, pod pojmem útulný se schovává něco jiného než vila T). a hned první slovní komentář je home sweet home. na což právě narážím. ok, možná mi něco uniklo, a daná osoba (teď nevím kdo, a nechce se mi to hledat) možná komentující osobu zná osobně a ví, že doma razí prováns. ale spíš mám pocit, že ne, a potom si za svým komentářem plně stojím.

pohaná-li zde někdo něco, co je momentálně in, nebo nějaké klasicky modernistické interiéry, tak se hned vytáhne prováns, s náležitě povýšeným výrazem. to jsem tím chtěla říct.

možná jsem dnes nějak přecitlivělá, ale poslední dobou je to už trochu opakovaný vtip.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 26. května 2018 16:15

Jiná Realita no já to myslela jako vtip, zažertovala sem s bledulí..jinak já doma minimalismus nejedu (líbí se mi na obrázcích, ale osobně toho nejsem schopná a ani k tomu necílím) a líbí se mi spousta věcí.

a teda ve svým blízkým okolí teď jednu homesweethomeovou osobu mám a teda...někdy mi fakt padá brada  tuhle sem to na návštěvě zkusila spočítat a vzdala sem to, když sem zjistila, že je to i na nádobí. Ale tohle taky nemyslim ve zlym, když se tam dotyčnej cítí dobře, no..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. května 2018 16:24

Ounz jak píšu, s ohledem na to, že jsem extra naštvaná na svoji počínající angínu, jsem zřejmě přehnaně přecitlivělá na všechny provánsy  mír.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 26. května 2018 16:42

Jiná Realita jeje, angina je blbá, tak to lituju.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 26. května 2018 21:17

Jiná Realita 

Ounz zacala s home sweet home, ja pokracovala s provans... a nejlepsi bylo, ze to Bledule, znajic tu osobu, vsecko potvrdila  Tak nevim proc se cilis, kdyz jsme mely pravdu 

Offline Kokoska
Avatar
28182 příspěvků moje polička 26. května 2018 23:57

Jiná Realita pro me vila T je ideal, v knihovne vedle zimni zahrady je naopak velice utulno.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2018 12:37

barbucha ale to klidně můžete mít, jde o to, že to někdo okamžitě vytáhl, aniž by ji znal :) já jsem i psala, že ona to většinou bývá pravda - ale to automatické vytažené home a prováns už mi přijde jako taková odrhovačka (nicméně, určitě mám sama něco, co vytahuju vždycky, když někdo nahraje na smeč :/)

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 27. května 2018 14:14

Jiná Realita 

Hele bez kapky generalizace se proste neobejdes 

Online dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 28. května 2018 16:56

Včera jsem byla na Solo: A Star Wars Movie, a jako musím přiznat, že Alden Ehrenreich, který byl vybrán jako mladý Han za mě dobrý. Na Harrisona sice nikdo nemá, ale tendle nebyl vůbec špatnej, a z blasteru střílel úplně stejně jako on. Rozhodně lepší než Rogue One.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. května 2018 08:57

Přiznám se, že jsem na sebe neskutečně pyšná, že jsem odstranila svůj největší handicap a fakt řídím auto. Od pátku jsem poprvé musela jezdit sama, děti do školy, práce, obchody... a dala jsem to. Sice pár drobných keksíků tam bylo, ale každým dnem je to lepší a cítím se jistější. A stačila k tomu jenom maličkost - automat

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:20

moninika Tak mě teda zatím ani automat nepřiměl se odvážit. Závidím a gratuluju 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:27

Pinot Noir Díky. Fakt se cítím úžasně, že jsem se odhodlala začít a zvládla to. A už nemusím konečně poslouchat dotazy, kdy začnu a že bych měla...

A hrozně mě překvapilo, že se cítím dobře ve velkém autě. Měla jsem v plánu si koupit maličké a na tom začít a to si najednou nějak neumím představit.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33599 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:30

moninika taky gratuluju, já mám za sebou zimu s kondičkama a jsem furt úplně stejně posraná (potřebuju ten automat asi)

Offline simonka89
Avatar
11 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:37

Taky jsem odhodlana udelat si ridicak na automat, s normalnim razenim jsem sice absolvovala autoskolu celkem v pohode, ale zkousky pak byly neresitelny problem, takze ted jsem si nasla autoskolu kde maji automat a udelam si to tam. Prece jenom je to ve velkem meste o dost mensi stres, kdyz neresite razeni, rozjizdeni do kopce atd.. Navic potom rozsireni na normalni razeni stoji jenom 2 tisice a jednu jizdu v autoskole a hned muzete na zkousku..

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:39

Potrefenáhusa Já jsem 20 let neřídila a předtím jen párkrát.  Největší hrůzu, co si pamatuju, jsem měla ze spojky, vždycky se hrozně soustředit a pomalu přidávat, aby to na křižovatce nechcíplo, rozjezdy do kopce...

Automat je pro mě naprosto fantastický. Rozjezdy krásně plynulé bez stresu, kopce pohoda, můžu se věnovat provozu kolem.

A taky manžel je úžasný, že se mnou začal jezdit a všechno mi naprosto v klidu vysvětluje. Když teď na dálnici usnul, tak jsem si řekla, že je to fakt dobrý, že se asi nebojí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:40

moninika ses fakt dobra!

a jasne, vetsi auto je lepsi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:42

viktorka_od splavu možná u vás po brněnskejch bulvárech

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:43

Haha to mi pripomelo, jak ja, uplny zacatecnik, v obrim tuaregu, uzka serpentina do kopce a ze zatacky proti nam autobus... no byli jsme zeleni oba, asi zezelenalo i to auto, ale dobry 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:45

jinx Jo, doporučila bych si v podobný krávě objet Como, já už mám za sebou pláč v zatáčce u vjezdu do parkingu na Flóře, jako fakt to nešlo už ani tam ani zpátky