Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:35

Kokoska Stop start system “chcipne” pri kazdym zastaveni, lec da se jednoduse vypnout Pruser je, kdyz z auta vysadite cloveka, co si s sebou vezme i klic...true story - Legerova

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:40

Mutziputzi U některých aut se vypnout nedá :( Ale ono jen stačilo po puštění brzdy chvilku počkat, vteřinu-dvě, než to opravdu naskočilo, pak teprv šlápnout na plyn. Ale než na to člověk přijde, no.

S těma klíčema je to vtipný, dík za varování. 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:41

Mutziputzi Jo a nechcíplo mi to jako že ztichnul motor, to vím, že dělá, chcíplo to doopravdy :D

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:45

paktofonika mám. Tak ještě koupit savo. A taky cif, jaro už se blíží 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:55

nahodou ja takto vysadila chlapa v praci a jak to bylo nahozene, tak jsem dojela az do garaze, tam otevrela dvoje vrata a zaparkovala. jako nelibilo se mu to, remcal, ale nejaka zasadni protestni akce se nekonala. ono vas to nenecha viset na krizovatce, muze se taky stat, ze v klicich dojde baterka a to by nebylo zrovna bezpecne. dokonce jsem v te garazi vytestovala, ze pokud to vypnu a nahodim do nejakych 30 vterin, tak se mi taky chytne. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 20. března 2018 20:58

Kokoska nam to chcipa spis do kopce, hill asistent dost neprida, rucne (teda nozne) to nereaguje a pak to chcipa. on se zas nahodi sam, prave to je problem, ze clovek ma reklex zmacknout to tlacicko, jak kdyby otocil klicem v zapalovani a v tu chvili to teprve skape a na dalsi cervenou je zadelano.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:01

Kokoska já jsem nedávno parkovala v parkovacím domě rozmarýn v brně.

jako wth? to je parkoviště tak pro smarty nebo nevím, rozhodně ne pro můj velkokrám. najet o patro výš znamenalo třikrát couvat, abych to nějak vůbec vytočila  a mají to tam taky všechno slušně dodřený. moje auto naštěstí přežilo bez úhony, ale stres 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:05

Jiná Realita tak auta jsou cim dal vetsi a mista se delaji cim dal mensi. vysledkem pak je, ze na miste pro tri auta jsou dve, jedno sviti zelene, takze garaz je poloprazdna a zaparkovat se tam stejne neda.

takhle silene malo mista je v aquaparku v Cestlicich. a nas obchodni reditel se kdysi nevesel s autem do spodnich pater garazi. museli mu vyrizovala specialni misto hned -1 patre, protoze dal se nedostal na vysku a nemel autobus ani dodavku, ale nejake MPV. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:12

continuity já jsem se normálně bála, že prostě uvíznu a zůstanu tam trčet zalomená v zatáčce 

to taková vaňkovka je velkoparkoviště vedle toho, po rozmarýnu si tam troufám parkovat klidně i ten autobus 

už si nikdy nebudu stěžovat, že zlaté jablko zlín je malý parkovací dům.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:21

Jiná Realita Rozmarýn je tímhle proslulej, zanedlouho po tom, co ho otevřeli, museli předělávat vjezd a výjezd, protože tam se prostě 50 % aut nemohlo absolutně vytočit. Příště radši Domini Park, ten je prý dobrej, říkají kolegové z práce teda, já mám šalinkartu. :)

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:23

continuity Jiná Realita Já si pamatuji loňské parkování v garážích v Praze na letišti. Nahoru to šlo, ale při výjezdu to vycházelo v každém patře na milimetry. Měli jsme asi 14 dní nové auto, já jsem řekla, že nebudu ani ukazovat ani řídit. Nakonec manžela naváděli dva jiní řidiči a on zase potom je. Asi výborný projekt, protože obzvášť patra, kde bylo proti výjezdu větší auto, byly hrozné. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:24

continuity Nevejít se do parkovacího domu se stane. Ale znám jednoho borce , co si koupil pro své milované autíčko garáž, aby nestálo chuďátko na ulici, a teprve pak zjistil, že se nevejde! A tomu jsme to teda moc přáli!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:25

Karoleena já jsem měla radost, že to je kousek do akce, kam jsem šla, a navíc celkem po trase z domu, že se nebudu muset motat kdesi po brně.

příště ale zaparkuju klidně v modřicích a dojedu autobusem, tam mě už nikdo znovu nedostane! leda v tom smartu.

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:26
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:27

Sweet Potato a jak to vyřešil? 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:31

Sweet Potato my máme garáž na milimetry, občas taky pochybuju, že o tom manžel přemýšlel, ale měli jsme napřed tu garáž. Musí sklopit zrcátka a jednou stranou parkovat téměř ke stěně, aby na druhé vylezl...a nesmí přibrat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:46

Mulen tetování?

Offline Myrtila
Avatar
2984 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:48
Reakce na Renusatko:

Sweet Potato my máme garáž na milimetry, občas taky pochybuju, že o tom manžel přemýšlel, ale měli jsme napřed tu garáž. Musí sklopit zrcátka a jednou stranou parkovat téměř ke stěně, aby na druhé vylezl...a nesmí přibrat

​Takovou garaz mame v rodine, navic horni rantl ramu vrat ma pekne uprostred takovy vystupek, o ktery se zaviraji vrata, a dole je maly schodek mezi terenem zahrady a podlahou garaze. Takze kdyz clovek vjizdi trosicku rychleji nez snecim tempem, poskoci na schodecku nahoru a ten vystupek si vrazi do strechy :D No neparkovala jsem tam ani jednou :D

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:53

paktofonika Já střídám dvě auta - jedno je vepředu třímístné a jedno normální. No to je děs, ač není ani širší, tak tím vícemístným beru obrubník v každé pravotočivé zatáčce:-D. Já bych potřebovala nějaký hodně malý a zároveň hodně bezpečný a výkonný auto, nevim teda, co z toho vylézá za model. :-D :-D

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 20. března 2018 21:54

continuity Člověk si zvykne, ale ta první cesta, tu si budu pamatovat. Oni mi vždycky půjčovali malá auta a když jsem viděla, k čemu mě ten panáček servisní vede, trochu se mi neudělalo dobře. 

Renusatko Na letišti před náma vjel do parkingu velký mercedes, který ty zatáčky absolutně nedával. Měli jsme dost naspěch a v každém patře vylezli 3 lidi, hlídali a radili a nešlo to a nešlo. A místa samozřejmě všechna obsazená, zbavit se ho nedalo jinak, než že manžel po třech takových akcích vylezl a šel je poprosit, aby nás nechali projet. Prý byli dost neochotní, ale muž vyhrál.

A teď mi došlo, že budu muset uklidit v garáži, nové auto sice nebude větší o moc, ale ty krabice, které po podzimním malování nechtějí samy odskákat na původní místo, ty tam zůstat nemůžou.