Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 19. března 2018 20:54

viktorka_od splavu Tím ovšem ta známá hrubě narušuje přirozený řád věcí a vesmírnou rovnováhu a určitě se jí to nějak ošklivě vymstí!

Mně taky kamarádka onehdy vyprávěla oči na vrch hlavy, že se jí ztratila JEDNA ponožka! Ale chápej, JEJÍ, jako dětské by pochopila, že chlapečci odněkud nedovezli, ale JEJÍ! Od té doby už to mezi námi nebude nikdy jako dřív, jak může mít někdo takhle nucně spořádandj život?

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 19. března 2018 20:59

Jiná Realita viktorka_od splavu 

pokud mizi prevazne bavlene ponozky, tak je to jasne, silonky jim nechutnaji. 

jinak legenda pravi, ze lidi bez partnera, lichozrouty vidi! my ostastni smrtelnici je nevidime, nam jenom mizi ty ponozky. zamerila bych se na mista pod skrinema a pod tapetama. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:05

Sweet Potato máš divný kamarádky

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:08

parfémové přiznání:

včera jsem nalákána reklamou šla očichat nové sí passion (nebo tak nějak), protože cate blanchett je tak krásná...ale teda vůně nic moc  k ní si představuju něco jiného.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:17

Jiná Realita Se s dovolením svezu na vlně, já byla takhle zdrcená Aurou v sobotu, jsem se namlsala nejen místníma recenzema, utíkala se tím ošplíchnout a taková nuda! Kde je ta zeleň ptám se já, kde jsou ty liány, lektvary a bosorky!! Úplně obyčejná nezajímavá vanilka s trochou mentolu na začátku, jinak fakt vůbec nic jinýho jsem z toho necítila, a že jsem hodně chtěla, když už jsem kvůli tomu vylezla do toho mrazu a vánice. :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:20

Jiná Realita Karoleena no já s váma soucítím, já se jednou před kinem nastříkala pod vlivem reklamy a nastrčené poličky v parfumerce vedle multiplexu Obsessed... nevim vo čem byl film ale bylo to hrozný:D od té doby ostražitě očuchávám rozprašovač nejdřív

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:24

Karoleena  Nápodobně. Akorát já tam mám ještě ten multivitaminovej jar. 

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:28

Jiná Realita Nejsou ty ponožky někde zalezlé a teď vám smrdí na chodbě? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:29
Offline brrr
Avatar
10059 příspěvků moje polička 19. března 2018 21:59

Jiná Realita Chybějící fusekle můžou být občas namotané na filtru v pračce (říkal mi pan opravář), nebo Ti tam řádí Kudla Dederon

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 19. března 2018 22:04

viktorka_od splavu a to si vážně musela prosmrdět celej film aby ti došlo, že než to na sebe cákneš, je dobrý si k tomu čichnout? 

Offline Kokoska
Avatar
28413 příspěvků moje polička 19. března 2018 22:10

Jiná Realita Za pračku jste se asi dívala? Zkuste to ještě tak 2x -3x v odstupu několika dní. Mně se tam postupně objevily asi 3 ponožky a samozřejmě na první podívání tam nebylo vůbec nic. Asi je ten filtr vyplivl nebo lichožrout vybl*l, nevím.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. března 2018 07:16

Mne práčka ponožky nežerie. Stane sa možno raz za rok že jedna sa stratí ale to väčšinou už taká nepekná na vyradenie. Odkedy kupujem fusakle a podobné farebné ponožky žiadna z nich sa nestratila. Takže pokiaľ sa vám strácajú škaredé ponožky tak to bude určite nejaká módna polícia v práčke 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 20. března 2018 10:12
Reakce na Jiná Realita:

viktorka_od splavu já sice páry neperu, ale mám jeden koš na prádlo, a tam je rovnou z nohou házím. a pak je zase házím do pračky. a prostě nejsou! a jsou to docela výrazné ponožky, ne že bych měla třeba samé černé, ale tyhle jsou třeba zelené s puntíkama, takže i kdyby někde ležela, tak prostě nejde přehlédnout 

​zrovna zelený s puntíkama ale maj lichožrouti rádi!!! I když my máme sudožrouta, co se vrátí i pro tu druhou...

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 20. března 2018 10:34

Já jsem to psala myslím už na MP, že mi pračka v životě nesežrala jedinou ponožku. Maximálně ji sem tam najdu zapadlou za košem na prádlo. Jo, jsem divná

Zato jsem ale při stěhování zjistila, že mám 3 totožný nabíječky na mobil  Několik let jsem žila v přesvědčení, že je to jenom jedna. A pochopitelně jsem si mezitím ty dva další mobily nekoupila, to bych se tomu nedivila.

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 20. března 2018 10:38

coralline Já bych hned jednu užila!

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 20. března 2018 10:47

Karoleena pokud jde o Auru, vidím to podobně

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 20. března 2018 10:59

viktorka_od splavu Tak nemůžu říct, že úplně snila, ale představovala jsme si, jak budu mít ručníky jednotný barvy, až se přestanu tlouct po provizorním bydlení a budu mít nějakou rozumnou koupelnu. A nepřála bych vám to vidět teď, když ta podmínyk byla splněna - tenhle je z výbavy, co kupovala babička, tamtem mi dala v sadě máma, tenhle jsme si přivezla z Thajska, když jsem se začala potápět, a tenhle se mi prostě líbí... Mám snad asi jen dva stejný, jinak dokonale každej pes, jiná ves :-).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 20. března 2018 11:38

Zina cha, tak u rucniku jsem se aspon o pidu priblizila:-) dikybohu za ikea

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. března 2018 11:55

Potrefenáhusa tak v tom případě je to všechno jasný