Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 08:29
Reakce na 999:

 dík, to si budu pamatovat!

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 08:38
Reakce na Dadoo:

Tak všechno nejlepší! Nepříjemnosti sis už vybrala, tak teď samá pozitiva!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:16

Priznám sa, že dnes som si urobila obrovskú hanbu. Proste deň blbec a niekto ma zavolal prekladať do nemčiny. No čo som tam ja predviedla, no hanba na tri nedele. Hnevá ma to veľmi, nemecky viem veľmi dobre, ale dnes som sa zajakávala, komolila, gramaticky totálna katastrofa, a keď som už niečo pustila z úst tak som sa sama sebe čudovala či to ozaj hovorím nahlas.  Strašná hanba, strašná

Toto sa mi ešte nikdy nestalo.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:21
Reakce na MP Marge:

Priateľovi ušiel škorpión, prišla som na to ja. Ako dlho bol mimo terárium nevieme, hľadali sme celý deň. Pod válendu nás napadlo sa pozrieť až po pár hodinách. Nechápem ako sa tam dostal keďže ležala priamo na zemi, len za doskami bol voľný priestor. Bol viac vystrašený ako my. Dúfam, že hada nájdete, hľadala by som aj tam kde by ste to nečakali. A susedov určite informovaťt. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:22
Reakce na ISON:

Viale Federico Caprilli, zeď okolo Ippodromo del Galoppo, bylo to krásné pokoukání. Ale byl to březen 2017 - ale jestli už není přemalováno... 

Offline dzizisketa
Avatar
7486 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:24
Reakce na paktofonika:

Soucítím, to znám, zrovna nedávno se mi to stalo - akorát v angličtině a nebyla jsem schopná ani správně použít zájmena he/she Než jsem se rozkecala, byla půlka vyčleněného času pryč.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:26
Reakce na paktofonika:

notyblaho. hadi mi nevadi, ale kdyby k nam od sousedu prilezl skorpion, asi bych jim hodila do okna cihlu

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:27
Reakce na paktofonika:

Nic si z toho nedělej, byť ten Tvůj pocit chápu. Hlavně klid, takový výpadek může potkat každého. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:27

Tak ale to bol taký malinký, síce som sa ho bála ale bol ňuňuňu 

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:34

Nám se nedávno při malování ztratil sušák na prádlo. Máme dva, jeden slušně čekal tam, kam jsem ho vynesla, druhý, který vyklízel muž, není k nalezení. Tvrdí, že ho dával na balkon. Sice byl silný vítr, ale že by taková věc odplachtila, přeletěla 4 m vysoký sousedův plot z tújí nebo skončila někde v jiné cizí zahradě, to se mi nezdá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:36
Reakce na paktofonika:

tarantule a skorpiony nebrat

jo a trema je mrcha, hlavne nad tim nedumej a netrap se, ostatni na to obratem zapomenou

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:38
Reakce na paktofonika:

Důležité je, jestli jste si přes to všechno rozumněli:-).

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:45
Reakce na MP Marge:

Sousedy s hadem v bytě bych hooodne nemela rada :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:46

Před cca půlrokem přijela dcera na návštěvu. Na krku měla šálu.

Odjela bez šály.

Dodnes jsme šálu nenašli.

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:47
Reakce na paktofonika:

To se občas stane skoro každému, že mu to někdy moc nemluví. Znám to, moje němčina se pohybuje na škále mezi dokonalostí, kdy se mě Němci ptají, jestli nejsem z Rakouska,  a propadákem, kdy nedám dohromady větu. Také nevím, čím to je. Ale mně se to popravdě stává, i když mluvím rodným jazykem, někdy mluvím jako blbec i česky. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:47

No už nám ostala iba jedna. Akosi nebol čas popri psoch tak sme ich dali do dobrých rúk. Už som to tu písala ale keď som priateľa spoznala mal cca 16 pavúkov a asi 8 škorpiónov.

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:49
Reakce na Dadoo:

Zhruba před týdnem jsme ještě měli pláštěnku na kočár (takový ten sportovní, pro větší dítě). Asi se propadla do země. Ale zato se místo ní v předsíni objevily dvě malé pláštěnky na kočár pro miminko. Hlava mi to nebere.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:51
Reakce na Gatita:

Přesně, já mám někdy takovej den blbec, že se neumim vyjádřit ani česky. Jenže v češtině zná člověk spoustu vycpákových slov a dokáže tvořit sáhodlouhá souvětí a napojovat, takže i když to smysl nedává, trochu se to tváří, že dává. Na konverzacích v pokročilejších urovních jsem měla problém, že ty věty, co po mě chtěli, neříkám na takové úrovni ani v ČJ, max. písemně, když si to po sobě ještě dvakrát přečtu:-D.

Online Janulik03
Avatar
16719 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:52
Reakce na paktofonika:

Bože, tak ma napadlo, nebol tvoj priateľ z okolia kopaníc?   Je mi to povedomé. Ale tento mal ešte aj krokodýla Žofu. Dúfam teda, že ju ešte má. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 09:52
Reakce na MP Marge:

Pritel ztratil o vikendu hada...

Co se mě týče, z přítele by byl v tom okamžení nejen bez-hadec, ale rovnou i bez-domovec