Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:05
Reakce na moninika:

Co to je, strašilka? pakobylka? Taky bych se lekla! Ale teda první, co mě u té fotky napadlo, bylo: Co je to zas za divnej skandinávskej doplněk, a proč je v tomto vlákně...

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:09

Vůbec nevím, co to je, ale bylo to dost velký. A taky útočný, bránilo se to předními nožkama, když jsem to chtěla odehnat...

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:15
Reakce na moninika:

Na 10 cm dlouhý kobylky jsem zvyklá, jiná forma by mě nevyděsila. Beru do papírové utěrky a vyhazuju ze dveří.

Co má nohy, mi nevadí, havěť bez nohou od červů po anakondy nesnáším a nenávidím!

V souvislosti s beznohou havětí jsem si vzpomněla, že u silnice, kudy jezdím domů, instalovali na bilbord obrovský obraz hada. Doufám, že než to zase vymění za něco jiného, nezpůsobím nějakou dopravní nehodu až zavřu zase oči nebo otočím hlavu.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:18
Reakce na Kokoska:

Že čo má nohy nevadí, a čo taká vša, blcha alebo kliešť 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:18

podle mě to je kudlanka nábožná

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:18
Reakce na moninika:

To vypadá fakt jako kudlanka, kór jestli to máchalo předníma nožkama. :)

Jednou se nám jedna usídlila na okně, pár dní se různě přemisťovala po rámu okna a po závěsu, táta jí začal říkat Maruško... vzhledem k velikosti a stavbě těla to byl teda spíš Marián a naštěstí šel po pár dnech o dům dál. 

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:20
Reakce na paktofonika:

"Nevadí" v tom smyslu, že se mi vzhledově nehnusí. Samozřejmě  netoužím kamarádit se s blechama :D 

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:27
Reakce na paktofonika:

Vrátila jste mi vzpomínku jak jsme celkem nedávno doma seděli před sebou "ve vláčku" a vyčesávali si navzájem vši. Kde ty školkové časy jsou  

A nebojte, ty šampony je hubí celkem spolehlivě...

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:46
Reakce na jinx:

CO TO JE????? 

(Vtipne, pri praci posloucham hudbu, 8,5 hodiny klasiky na YT a otevru tohle a spusti carmina burana, ten velkolepy uvod, to dost sedlo 

Offline dzizisketa
Avatar
7486 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:30

Minulý týden jsem v televizi zahlédla úvodní titulky k Music and Lyrics a od té doby si furt zpívám "I said I wasn't gonna lose my head but then POP! goes my heart..." a nemůžu si pomoct!

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:31
Reakce na moninika:

Mám panickou hrůzu z hadů. Nevím, jestli bych vás víc nenáviděla, že doma jako moji sousedi chováte hada (což fakt nechápu, ale můj problém) nebo, že byste mi neřekli, že vám zdrhl...

To se jim presne snazim vysvetlit!!! Pritelova rodina ale zatim argumentuje tim, ze had je urcite nekde v byte, a ze nechteji, aby sousedi vedeli, ze priteluv bracha vubec nejake hady ma...

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:31
Reakce na Janulik03:

Stratiť haha  si neviem predstaviť. Už ste ho našli?

Jeste ne 

Online Janulik03
Avatar
16719 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:36
Reakce na MP Marge:

Už ste nadvihli sedátko na wc???? To si vždy predstavím, ked sa spomenie had. 

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:36
Reakce na Karja:

Obcas si tak rikam, s kym bych tak nemohla chodit, jsem tolerantni, vetsinou tam zahrnu rasisty, fotbalove chuligany, nezletile, ovsem ted to vyhral tvuj pritel! Nejenze ma hada, ale jeste ho ztratil na gauci!!!! No snad se brzo najde a nepreleze nekam k sousedum.

Pritel neni oficialni majitel, hada chova jeho bratr.  Protoze spolu ale momentalne bydli, tak to vyjde nastejno . Bratr ma jeste jednoho hada (hroznyse), iguanu, dve fretky a nespocetne mnozstvi zab.

Me nic z toho nevadi, pro me jsou problem jen pavouci. To bych ani nesla dovnitr...

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:38
Reakce na MP Marge:

Dcera četla nějakou dětskou knížku (dle skutečného příběhu) a tam se ztratil had v autě (!!). Vylezl živý a zdravý asi za půl roku nebo co..

Držím palce, ať ho najdete co nejdřív. 

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:38
Reakce na kkristýna:

Nevlezl do toho gauče nebo pod něj? Kamarádovi takhle zdrhal škrtič z terária, takže na něm potom měl několika kilové závaží. A pak Terezku nacházek na takových krásných místech jako pod polštářem v posteli, v aktovce (jednou si tho všiml až ve škole, ale jeho třídní měla radost. Učila přírodopis), za skříní, nasukovanou do vázy...

Hele, gauc jsme v podstate rozebrali - nic 

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:41
Reakce na paktofonika:

Priateľovi ušiel škorpión, prišla som na to ja. Ako dlho bol mimo terárium nevieme, hľadali sme celý deň. Pod válendu nás napadlo sa pozrieť až po pár hodinách. Nechápem ako sa tam dostal keďže ležala priamo na zemi, len za doskami bol voľný priestor. Bol viac vystrašený ako my. Dúfam, že hada nájdete, hľadala by som aj tam kde by ste to nečakali. A susedov určite informovaťt. 

Skorpion je asi  trochu vetsi pruser,  kdyz to utece - ti jsou vsichni jedovati, ne? Se sousedy mate naprostou pravdu. Ja tam snad zajdu sama...

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:44
Reakce na Kokoska:

Sousedy s hadem v bytě bych hooodne nemela rada :)

No jo... Ja zase sousedy se sklipkany. Je fakt, ze jak mam hady rada, tak sousedu je mi lito. Musi to byt neprijemne vedet, ze neco, ceho se bojite, zije next door 

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:46
Reakce na barbucha:

Co se mě týče, z přítele by byl v tom okamžení nejen bez-hadec, ale rovnou i bez-domovec

Offline MP Marge
Avatar
5800 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 13:48
Reakce na domenica:

Hleda cela rodina, ale zatim se to boji rict sousedum, aby nepanikarili. Ale ja myslim, ze by se jim to naopak rict melo! Had je uplne neskodny, tak prinejmensim by sousedi vedeli, ze nic neudela... Samozrejme je nadeje, ze had jeste neopustil byt!

Tohle mě děsí jen to čtu. Neškodný v souvislosti s hadem? Neexistuje. Představa možnosti náhodného setkání s hadem doma... pro mě okamžitá smrt. A varianta, že jsem o možnosti potkat hada doma informovaná znamená, že musím byt okamžitě opustit a přečkat v hotelu, dokud se nenajde. Já bych tam totiž nemohla fungovat.

Hm, prave takove reakce se pritelova rodina boji. Ja bych mela uplne stejnou, kdyby nekomu utekla tarantule, takze chapu.