Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 22:38
Reakce na Dadoo:

to se mi taky stava bezne, akorat ja nechodim nikam mimo kuchynky a do kanclu se nedostanu jinak, nez ze pouziju kartu, takze jsem nemusela na poprve probehnout cely barak, ale nastesti jenom 2m2 meho stolu a blizkeho okoli. ted uz tam koukam hned po kapse od bundy :D

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 22:38
Reakce na continuity:

Mě to teda docela zaskočilo :D

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 22:39
Reakce na MP Marge:

Jak se dá ztratit had?

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 22:44
Reakce na Kokoska:

tak me taky, poprve... jak se vracim casto domu s detma, nakupem, je tady zmatek. navic my nemame dvere nikam na dvur, ale do chodby, kde jsou celkem tri byty a zavira se na zabouchavaci dvere, takze to tolik nehlidam. kolikrat nam sousedka zvoni, ze mame otevrene dvere, protoze mlade damy nemaji myslenky na to, aby za sebou alespon zabouchly.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 23:03

Noooo.. tak nezůstalo při jednom..

Musela jsem odjet ještě odpoledne z domu a cestou zpátky pak  zjistila, že mi nesvítí jedno přední. Tak jsem zajela na pumpu, že zavolám manželovi, jakou to tu zas....ou žárovku v tom světle mám.  Nebylo čím.. A já šílela, že jsem mobil ztratila někde cestou.. ty katastrofický scénáře.. vrátit se, hledat.. nebo co vlastně?! Žárovku jsem nekoupila, neb jsem si nebyla jistá, že vím kterou.

Jasně. Mobil ležel v klidu doma na kanapi a žárovku jsem si pamatovala správně.

Takže čekám ráno silniční kontrolu. 

Dceři vykradli dnes v Londýně auto a úplně jí zničili zámek.

Dneska jsem naposledy o rok mladší.

Prostě blbej den. Asi znamení 

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 23:19
Reakce na MP Marge:

Pritel ztratil o vikendu hada...

No, myslím, že máme dnešného víťaza... ...

Zas je výhoda, že asi pomáha hľadať dosť ľudí, nie? Vprípade jedovatého, alebo škrtiča včítane štátnych výkonných zložiek predpokladám...

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 23:20
Reakce na Dadoo:

Tak všechno nejlepší

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 00:03
Reakce na Dadoo:

já jsem jednou ztratila mobil v autě. opravdu, ve vlastním autě. po asi 15 minutách zoufalého šmátrání pod sedadly (byla jsem si 100% jistá, že ho v autě mám), procházení kufru, kabelky, kapes, přihrádek, dívání se pod auto...jsem musela požádat cizí slečnu na parkovišti, zda by mi mohla zavolat. následně jsem slyšela, že ten blbeček někde v autě zvoní, ale přesto se nedal najít  před slečnou jsem vypadala jak idiot, i ona prolézala auto a hledaly jsme mobil. byl otočený displejem dolů a zvonil potichu, takže celý černý v černém autě v mezeře pod sedadlem nebyl vidět. nikdy bych nevěřila, že něco takovýho je vůbec možný.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 00:05

když jsem byla malá, ztratili jsme s bráchou velkému medvědovi (plyšovému) oko. při bitce v posteli mu uletělo. slyšeli jsme, jak někam padá. už se nikdy nenašlo  fakt divný. prohledali jsme tehdy všechno. okno bylo zavřené.

Online slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 00:24
Reakce na Dadoo:

Jé ozaj, všetko najlepšie!!!

Offline MP Marge
Avatar
5717 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 03:15
Reakce na Kokoska:

Jak se dá ztratit had?

Blbne se s nim na gauci, a pak se jde se do kuchyne a zakeca se s bratrem, protoze se mysli, ze had na tom gauci pocka

Offline MP Marge
Avatar
5717 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 03:18
Reakce na slniecko:

No, myslím, že máme dnešného víťaza... ...

Zas je výhoda, že asi pomáha hľadať dosť ľudí, nie? Vprípade jedovatého, alebo škrtiča včítane štátnych výkonných zložiek predpokladám...

Hleda cela rodina, ale zatim se to boji rict sousedum, aby nepanikarili. Ale ja myslim, ze by se jim to naopak rict melo! Had je uplne neskodny, tak prinejmensim by sousedi vedeli, ze nic neudela... Samozrejme je nadeje, ze had jeste neopustil byt!

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 05:42
Reakce na MP Marge:

Mám panickou hrůzu z hadů. Nevím, jestli bych vás víc nenáviděla, že doma jako moji sousedi chováte hada (což fakt nechápu, ale můj problém) nebo, že byste mi neřekli, že vám zdrhl...

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 06:50
Reakce na Dadoo:

Všetko najlepšie ti želám. 

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 06:50
Reakce na MP Marge:

Stratiť haha  si neviem predstaviť. Už ste ho našli?

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 07:05

Já ztratila akorát kartáček na ruce, ale jsou chvíle (jako zrovna včera), kdy i taková drobná ztráta dost zamrzí.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 07:52

Moja mama mi raz stratila kľúče od auta. Potrebovala niečo z môjho auta, zbehla dolu po schodoch, otvorila si auto, zobrala, čo potrebovala a naspäť do bytu sa vrátila bez kľúčov. Štyri dni som bola bez auta (neboli náhradné kľúče) a štyri dni sme kľúče hľadali. Nakoniec sa našli.... v zahnutí maminých džínsov pri členkoch

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 07:53
Reakce na Jiná Realita:

Stalo se mi to samé, ztratila jsem mobil v autě na parkovišti v nákupním centru. Věděla jsem, že musí být uvnitř, tak jsem poprosila pána, který šel kolem, jestli by mě neprozvonil. Když jsem mu diktovala svoje telefonní číslo, uvědomila jsem si, jak je to pěknej chlap... Chvilku jsme tam pobíhali kolem auta, mobil byl zapadlý mezi sedačkami. Když jsme se loučili, smáli jsme se, že telefonní čísla na sebe máme...:-).

Tak jsem to poradila nezadaným kamarádkám. Hoď telefon někam do auta, bezradně pobíhej po parkovišti, a pak si najdi pěknýho chlapa. Nadiktuj mu číslo a vzápětí budeš mít jeho :-).

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 07:56
Reakce na MP Marge:

Obcas si tak rikam, s kym bych tak nemohla chodit, jsem tolerantni, vetsinou tam zahrnu rasisty, fotbalove chuligany, nezletile, ovsem ted to vyhral tvuj pritel! Nejenze ma hada, ale jeste ho ztratil na gauci!!!! No snad se brzo najde a nepreleze nekam k sousedum.

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 08:27
Reakce na MP Marge:

Nevlezl do toho gauče nebo pod něj? Kamarádovi takhle zdrhal škrtič z terária, takže na něm potom měl několika kilové závaží. A pak Terezku nacházek na takových krásných místech jako pod polštářem v posteli, v aktovce (jednou si tho všiml až ve škole, ale jeho třídní měla radost. Učila přírodopis), za skříní, nasukovanou do vázy...