Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 17. října 2017 06:48
Reakce na Karoleena:

já si teda vůbec nepamatuju, která dáma to na tebe vytáhla, ale to si tě jako nějakým způsobem vystalkovala a pak jen tak v záchvatu flamewaru vytáhla jako eso z rukávu tvoje křestní jméno, nebo jak se tohle stane? :D 

Nedivím se, že na tu otázku nedostáváte odpověď... dotyčná by totiž musela napsat, že svoje jméno včetně fotografie zveřejnila asi tak před čtyřmi lety sama na původním "voňavém" fóru, kde jsem si ho přečetla. Ale to není tak zajímavé, že:-) Takže žádný "vystalkovávání" se nekonalo, to už je na mě příliš velká detektivka... Ale tehdy to docela zabralo:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 17. října 2017 07:21
Reakce na Victoria:

O vystalkovani snad nebyla řec,mne teda prijde jako pekna podpasovka při osobním útoku na anonymním fóru na nekoho vytáhnout jeho pravý jmeno,byt ho dotycnej pred lety treba i sam nekde zveřejnil 

Máša
Avatar
17. října 2017 08:12
Reakce na Victoria:

Jé, ale to je dýl, ne? Jinx je Fox? Se omlouvám.

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:30
Reakce na quebrada:

Ajaj! Mám pocit, že jste mi právě rozkopala bábovičku. Celý život žiju v představě, že to přežil.

Offline Mulen
Avatar
4279 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:36

Přiznám se po tom, co jsem tu cetla, že nelituju, že jsem neviděla Pod horou, ani Jacka Holborna  ( Pokud jsem to teda úspěšně nevytěsnila z hlavy. To je možné)

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:39
Reakce na Mulen:

Hm, člověk, který má v ikonce budku, je rád, že mu v dětství ušly nějaké seriály? 

Offline Mulen
Avatar
4279 příspěvků moje polička 17. října 2017 08:45
Reakce na brrr:

No zrovna to jak věšeli toho námořníka jo. Já jsem k seriálům musela dozrát 

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:15
Reakce na brrr:

Moc se omlouvám. To jsem vážně nechtěla. Můžeme doufat, že si to špatně pamatuji - já jsem také měla slabost pro kapitána. Na rozdíl od spolužaček mě zubatý Jack s natvrdlým výrazem vůbec nezajímal. ;-) Ale nepamatuji se, že by mě to tehdy nějak zvlášť rozhodilo. Asi mi stačilo to druhé dvojče. Obávám se, že to teď budu muset celé zkouknout...

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:32
Reakce na quebrada:

Bohužel si to pamatujete správně. A já žila téměř třicet let (nebo tak nějak) s tím, že to přežil.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:37
Reakce na brrr:

No a já jako šťoura se přidám, vona by spolknutá trubička proti oběšení moc nepomohla 

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:40
Reakce na Ounz:

Však já vím, ale třeba to scénaristi neví.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 17. října 2017 09:42
Reakce na brrr:

No..asi ne  

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 17. října 2017 11:42
Reakce na jinx:

a brrr 

Díky za Pod horou! Já jsem myslela, že už snad nikdy nenajdu a) nikoho, kdo by si to taky pamatoval, b) jak se ten seriál vlastně jmenuje! Pamatuju si z toho samozřejmě nejvíce ty "kupky", tak jim říkám já

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 12:36
Reakce na dzizisketa:

Jj mne se taky ulevilo, ze jsem si ty matne vzpominky mohla trochu do neceho zasadit. 

Offline razorblade
Avatar
8197 příspěvků moje polička 17. října 2017 12:48
Reakce na Mulen:

Písničku miluju, ale ten seriál ve mě zanechal traumatický zážitek. Jeden námořník tam byl zraněnej a trčelo mu žebro ven.

Ale když tak nad tím přemýšlím, třeba jsem si to jen jako děcko přimyslela, na dětskej seriál by to bylo moc drsný 

heled, ja treba kvuli traumatu z detstvi furt nejsem schopna se podivat na obecnou skolu. ja s tim filmem mam spojeny proste jen to, ze jim primrzly jazyky na zabradli, a tim pro me film tehdy totalne skoncil. jako dite jsem z toho byla dost spatna :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 17. října 2017 12:50
Reakce na razorblade:

jo a to je zrovna celkem vtipná scéna :-D

Offline razorblade
Avatar
8197 příspěvků moje polička 17. října 2017 12:53

nekdo to vubec neresi, mam kamarada kterej opakovane  dal na web moje jmeno i s prijmenim, klido da cizimu cloveku i na me telefon.. (nejde o napadniky;-) atp. nejde mu to ani oplatit, vykeca cokoliv i na sebe:-)) a napalil se jen jednou kdyz poslal nejake tisice falesnymu prodejci cehosi. mi prijde ze tihle naivove maji nakonec vic stesti nez rozumu.  jinak ale asi to krestni jmeno neni zadna katastrofa ne?

ehm... to jsem vlastne resila jeste na mp, tu moji tehdejsi kamosku, ktera v baru zacala vykladat nejakejm dvema borcum, na ktery chtela zapusobit, jak se ja jmenuju a hlavne kde pracuju. to bylo fakt psycho. nevadi mi, kdyz tady par lidi vi, co delam, ale tem jsem to sdelila ja sama. tamto tehdy me ale hrozitansky nastvalo... a kamosky uz nejsme :D

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. října 2017 13:04
Reakce na razorblade:

Obecnou skolu uz davam, ale jako kdyz jsem byla dite, tak me ta svena kvalitne desila 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 17. října 2017 13:04

Ty seriály z Vegy mě, až na výjimky, moc nebavily...Děti z Kouřové hory si pamatuju jen podle názvu, nebavil mě ani ikonický Goro bílý pes, Laura, tulení mládě...Jinak si vybavuju ještě Toša a Tomek, dvojčata, co se mezi sebou nějak vyměnila a každý odjel na prázdniny jinam, než byl původní plán. A pak samozřejmě Robin Hood s boží mlhou a chlapem s parohama.

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 17. října 2017 13:21
Reakce na Luna:

A dramatickou hudbou. RÓóbyn!

http://youtu.be/IkqGUa7PV4o