Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:20
Reakce na brrr:

hned mi v hlave zacala bezet ta pisnicka, prestoze na serial si vubec nepamatuju, zvlastni

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:23
Reakce na baltik:

No voni ji i hrávali v rádiu podle mě. Já si to taky pamatuju i když sem na to nekoukala, ale bratr jo. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:35
Reakce na brrr:

Hehe, já jsem jen tak vtipkovala, koukám, že jsem se trochu přiblížila :-).

Zajímalo by mě, kdy to tu běželo, protože si nepamatuji děj ani postavy, jen ten pocit okouzlení a zatajeného dechu při sledování.

A dívat se na to asi znovu nebudu, už jsem tu chybu udělala s Indiana Jonesem a chrámem zkázy. Ten byl při dalším zhlédnutí taky hodně odlišnej od toho, jak jsem si ho pamatovala z dětství :-D.

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:35
Reakce na Ounz:

asi jo

Offline brrr
Avatar
10011 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:49
Reakce na Zina:

V práci jsme došli k závěru, že to mohlo být v TV tak kolem 1988. Ta písnička je docela populární, zpívá se i ve sborech, atd.

Orfanik
Avatar
16. října 2017 10:57

Když jsme u té nostalgie, vždycky se mi líbila Sigrid Thornton a seriál Co přináší řeka

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2017 11:02
Reakce na brrr:

Tak vám i kolegům v práci děkuji. Zběžně jsem se dívala, kdy se u nás poprvé vysílal, ale nějak se mi to nepodařilo najít.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 16. října 2017 11:06
Reakce na Zina:

vono to podle mě dávali v nějakým Magionu nebo Veze nebo Studiu kamarád stejně jako ty Děti z kouřový hory, Skipyho, Smolíkovi atak., možná i Goro, bílý pes šel v týhle vlně.  Cca 1985-1988 bych tak tipla. Teda jestli dřív, tak nepamatuju

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 16. října 2017 11:07
Reakce na brrr:

Já si pamatuju zase jenom jakéhosi šamana, vždycky se odnikud najednou vynořil. Jednou i u mě v dětském pokoji 

Jinak o čem to bylo si vůbec nepamatuju.

Z Dva roky prázdnin si nepamatuju,až na toho námořníka, taky nic. Myslím,že seděl opřený ó skálu a úpěl..

Ještě jsem si vzpomněla na Čáryfuka, to bylo taky dost divný 

Offline brrr
Avatar
10011 příspěvků moje polička 16. října 2017 11:18
Reakce na Mulen:

Jo, to by taky patřilo do přiznání. Neviděla jsem Čáryfuka.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 16. října 2017 12:57

přiznávám, že mi na jakože anonymním diskuzním foru přijde strašně divný, když se lidi neoslovujou nickama, ale skutečnýma křestníma jménama, přijde mi to něco jako vyzrazení identity nebo něco takovýho.

Amun
Avatar
16. října 2017 14:09
Reakce na brrr:

kde jsi ty Dva roky prazdnin sehnala? Ja si kdysi davno koupila dvd spolu s novinami, prvni dva dily. Uz nikdy se mi nepodarilo sehnat zbytek :D ani na internetu jsem to nedohledala - pouze zminene prvni dva dily na ulozto

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2017 14:32
Reakce na Potrefenáhusa:

A to mluvíte o nějakém konkrétním fóru? Ne mě to působí taky divně, to je pravda, ale to na mě působilo i třeba vykání na netu, když jsem se s tím asi poprvé setkala. A reálně toho o dost víc vyzradí fotky zvířat, outfitů nebo i informací, co sem píšeme, než řeknou křestní jména, který navíc nejsou zrovna jedinečný.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33708 příspěvků moje polička 16. října 2017 14:33
Reakce na Zina:

no o tomhle

Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 16. října 2017 14:41
Reakce na Zina:

Ale ja to vnimam stejne. Pokud nekde vystupuju pod nickem, dost by mi vadilo nebo minimalne zarazilo, kdyby me nekdo oslovil obcanskym jmenem. Ja bych to cejtila jako podraz (coz se mi ostatne jednou stalo, jinde, ne tady, navic to bylo v trochu konfliktni debate, takze tim asi umocnene :-) kdyby to ujelo kamaradce, s kterou se bezne vidam a zname se dlouho nebo z drivejska, tak bych asi tak neprskala).

To, ze sem davam fotky outfitu, bytu, zvirat atd. je z jineho soudku. Ty davam ja, ze svyho rozhodnuti.

Jo, a vidam to i na tomhle foru (to oslovovani osob, ktere zde vystupuji pod nickem, obcanskym jmenem)

Amun
Avatar
16. října 2017 14:42
Reakce na Zina:

taky me napadlo, ze zrovna u fora, kde lidi bezne davaji sve fotky, to moc nevadi :D Kdyz si tu nekdo rika jmenem, prijde mi to hezke, dava to najevo, ze se ti lide prateli - po vzajemne dohode, ze to zverejneni nevadi. :D tady, alias na foru, kam si primarne chodim stezovat, bych celkem nerada, aby se na me prislo, takze jsem rada, ze tech par lidi, co me tu zna, udrzuje diskretnost  

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 16. října 2017 14:56
Reakce na moora:

Potrefenáhusa 

Aha, tady mi to nějak uniklo, já jsme myslela, že mluvíte o nějakém virtuálním prostředí, kde je to standard. Já když na to někde narazím, kde se jinak  používají nicky, tak tomu rozumím stejně, jako píše Amun - že to je se souhlasem obou stran. 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 16. října 2017 15:00
Reakce na brrr:

Čteme s dětmi Dva roky prázdnin, tak jsem jim pustila "Vzhůru na palubu....". A přiznávám, že ač mám co dělat, už jsem viděla dva díly z toho seriálu.  Jako dítě jsem ho děsně žrala.

ááááách, hneď si to idem pustiť....ako som ja bola strašne zamilovaná do plavčíka !!!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. října 2017 15:02
Reakce na Potrefenáhusa:

 a kde? buď jsem slepá objektivně, nebo je to nějaká selektivní slepota, ale nevšimla jsem si.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. října 2017 15:16
Reakce na Jiná Realita:

Hlavně v parfémové časti nebo jenom tam.

Chápu, že z toho někdo není odvázaný. Když se nad tím tak zamyslím, když mě někdo oslovuje jménem a známe se z delší dobu z diskuzí nebo z komunikace v SZ a hlavně osobně, nešokuje mě to a nemůžu říct, že by mi to vadilo. Sama se ale celkem striktně oslovování jménem vyhýbám. Tak nějak přirozeně respektuju hru na nicky a přijde mi to tak v pořádku, vyhovuje mi to.