Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33720 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:47

Ounz naše s tím pak taky ještě nějakou dobu kvrdlá

Offline Ounz
Avatar
19832 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:48

Potrefenáhusa to je dobrá funkce!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:50

betsey Evaeva Aha, takže zakopaný pes je v tom, že moc čtu!

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:51

Pinot Noir Měla jsem to stejně, myslela jsem si, že susicka je strašně neeko, protože přesně, proces, co může proběhnout zdarma ...

No, je to můj nejoblíbenější spotřebič. Od doby, co ji mám, mi praní přestalo vadit. Protože chodit neustále kolem toho susaku, na který fakt doma je místo jedine uprostřed obýváku, to mě úplně drtilo. Jako bonus nám ubylo plísní v bytě. Sušim všechno (snad krome plavek, i když i ty jsem tím parkrat prohnala), vůbec se s nějakým tříděním neseru, co to neprezije, nemá u nás nárok na existenci.

Ted jste mě trochu vydesili teda, ale dobrý, spotřeba kolem 1,4kwH, to je cajk

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 11:53

Zina víš co, podle těch lístků bys to měla prát na 30, nesušit, nežehlit a radši vůbec nenosit. U dražších věcí a speciálních materiálů návod dodržuju, ale ty hromady bavlněných trik a tepláků, tam na pokyny kašlu.

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:09

Ja suším prádlo venku hrozně ráda, přemýšlím že si dám takovej ten klasickej sušák i na novou zahradu. Pták mi prádlo neposral, občas hmyz, ale ne nijak casto. Mám ráda to vyfoukané prádlo, když se vyvěsí, nežehlím a voní to hezky od sluníčka. Ale my nemame vůbec prasno a tak. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:13

Kan brrr no tak to je jasný, všichni ptáci od vás chodí kadit k nám!

Tady je podělaný všechno, houpačka, zahradní nábytek, i ten na terase pod střechou, trampolínu čistím snad obden, kluci už to i zvládnou sami, jenom jim hodím ubrousky z okna. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:16

Susicka mi prijde skvela hlavne na lozni pradlo, rucniky a to, co je plne chlupu od psu. Kdyz ususim povleceni, tak toho bordelu, co z toho je... Jinak taky rada susim na slunicku, prijde mi, ze to pak tak jinak i voni po tom slunicku. Karja  jinak susim i pred kamny, to co by do susicky uplne nemelo ( ale jen ty drazsi veci jako kombinezy, bundy nebo kdyz dosusuju). 

Offline Sweet Potato
Avatar
34826 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:17

Pinot Noir A jsi si jistá, že to neni z letadel?
Já to taky v podstatě neznám.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33720 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:18

Sweet Potato u nás z hnízda vrabců u sousedů pod střechou

špačky a jejich nájezd na švestku se snazim vytesnit 

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:19

Sweet Potato

Tak oblast by tomu nahrávala. Bůhví, co z těch vládních letadel padá, že jo.

Offline Kan
Avatar
6983 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:32

Pinot Noir A nebo je to krajem. Tady na Vysočině je všechno a všichni opoždění a furt zima, takže je pozdě léto a brzy sníh, takže žádný velký sr.ní s tím nepřichází v úvahu. :D

Offline Pinot Noir
Avatar
24468 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 12:45

Kan

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 13:15
Offline Tabea
Avatar
4676 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 13:20

Pinot Noir asi mate zahradu v letový (a srací) zóně

Online Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 13:27

Za nejvetsi bonus bytu, kde ted bydlime, povazuju lodzii na jizni strane, nevim, kde bych jinak ty hory pradla susila. Staci, ze mam neslozenou horu sucheho, cisteho, v loznici. V lete to tam vsechno uschne klidne za hodinu a v zime, kdyz neni vlhko, tam vyhodim pradlo rano a v podvecer ho uz jen trochu vlhke davam dosusit na susak do loznice. Veseni pradla me celkem bavi a veseni na snury nad hlavou byla perfektni rehabilitace po operaci, kdy jsem nejdriv tak mesic nezvedla ruku nad uroven ramene

Ovsem neskutecne me stve, ze z te hezke lodzie je tak akorat susarna, misto toho, abych si tam treba sla pres den sednout s kafem a koukat na stromy okolo... To pradlo tam je proste nonstop. Takze pokud se nekdy zmuzeme na vlastni bydleni, susicku mam na seznamu

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 13:30

Zuzuli Ty jo škoda, nevejdete se tam i s prádlem? Že by jsi třeba měla ten klasický sušák, ten je víc na husto, a vešla by ses tam i ty;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. zaří 2022 14:25

Karja já bych se ke klasickému sušáku na lodžii vešla (jako ministoleček a dvě židličky bych tam dala), ale na té naší jižní lodžii se dá pobývat akorát tak od března do dubna, v létě to tam sice super schne, ale já tam vydržím maximálně deset minut. My teda máme betonové zábradlí, takže ze sedu stejně není nic moc vidět.

Online Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 14:58

Karja ona je ta lodzie uzka, susak se tam vejde jen s malou rezervou a pak se tam vedle nej neda ani stat, aby se na nej dalo pradlo. Ja se vetsinou snazim to davat treba jen na pulku plochy, v lete, kdyz to schne rychle, tak se i do vecera uvolni... Ale treba ted o vikendu vyuzivam tepla a slunce na pradlo, i kdyz bych si tam treba s cajem, dekou a knizkou, sla klidne sednout. 

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 25. zaří 2022 15:26

@zuzuli   A co ten sušák, který se napevno přidělá pod stropem, na věšení se jednotlivé tyčky spustí dolů a s prádlem  zase vytáhnou pod strop. Dá se pod prádlem i chodit.