Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 18:00

Renusatko Já si dala lak na vlasy do podpazdi a deodorant do vlasů. Minulý týden. 

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 18:01

Tohle září je fakt strasny, nepamatuju si, že by kdy bylo takhle hnusné počasí. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 19:49

Karja Já taky ne, ale mám teorii, že to čekalo, až budu mít lezoucí dítě!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2022 20:22

Karja letošní září je prý i hodně chladné. Taky mně to štve, deštivé počasí nemám ráda a hnusný podzim je pro mě utrpení. Zrovna dneska jsem dala vyprat zbytek letních věcí, co jsem měla roznošené, už jsem ztratila naději, že je letos ještě obleču

Online brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 20:31

Karja Nechceš slyšet, že u nás celé dopoledne svítilo sluníčko, pak se sice trochu zatáhlo, ale pršet začalo až kolem čtvrté, že ne?

Offline Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 20:38

Zina s lezoucim je to blbe, ale s malym chodce je tenhle podzim uplne bozi. Koupila jsem si pohodlne holinky, obliknu nepromokavou bundu a jdeme jen tak behat do louzi. Posbirat nejake kastany, dite cele v softshellu klidne vezmu i na hriste, kde si spokojene piju caj z termosky, protoze ditko je uz samoobsluzne a nepotrebuje me ke zdolavani prolezacek. Vlastne to je letos moc fajn zari

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 20:53

brrr Je mi to jedno, jeden den se sluníčkem a jistě i kosou to nezachrání:-D. Zuzuli Ale kušuj, nekaž mi to! Já jedu už druhé kolo virózy a dítě bylo ve školce přesně 9 dní:-D. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 20:54

Zuzuli No to věřím, já si do těch kaluží sem tam aspoň dupnu sama. Jinak by mi tohle počasí nijak nevadilo, aspoň bych byla v lese se psem sama, většina lidí v těch profi nepromokavých věcech a goretexu z lesa zmizí, jakmile začne trochu mžít :-D.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 20:54

Evaeva Letní mám uklizené taky už, spíš se jako celý to podzimní a zimní období hrozně pocitově prodlouží. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. zaří 2022 21:08

brrr klidně chci. Děti byly na noc u babičky, takže deštivé dopoledne jsme mohli strávit v posteli

Karja kluci jsou taky zase nemocní. Zahlenění jsou od začátku září, ale dneska se to nějak zhoršilo a na školku to už není. Já jsem měla vytažené třeba zkrácené kalhoty, takové věci do +22, to se v září většinou ještě dá nosit. Právě mně taky vadí, že to prodlouží ten podzim. Hlavně potřebuju slunce.

Zuzuli moje děti jsou taky samoobslužné, ale v dešti se mi špatně čte

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 21:12

Zuzuli Mně už začalo v kalužích běhat i druhé dítě a bylo by to fajn, kdyby se ty děti dohodly a neběhaly každé na jinou stranu :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 21:43

Tyjo.. A já mám pocit, že kromě deštivého víkendu před týdnem je pořád krásně a slunečno..

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 21:57

Dadoo No jo, ale když už svítí sluníčko, tak je poměrně dost větrno a kosa. kdepak září vypadá jinak!

Online Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 28. zaří 2022 22:01

Karja presne, ted i kdyz nahodou neleje a chvilku treba sviti slunicko, je to takovy spis pozdni rijnovy den. Vcera teda spis dusickovy.

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 00:04

Právě jsem si říkala, že toto počasí mi nesmírně vyhovuje. Konečně trochu zapršelo, vzdyt na konci léta bylo všechno už úplně vyprahlé.  Venku jsem denně přes dvě hodiny. 

Dnes jsem viděla slečnu v prešívané veste, strašně ji to slušelo a strašně ráda bych to nosila. Jenže jdu večer v šest na procházku v tričku a tenké mikine a vrátím se docela spocena. Děti pořád ve škole plavou ve venkovním bazénu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. zaří 2022 00:25

continuity protože jdeš rychle. Já jsem viděla statistiku, tohle září je chladnější než běžně, běžná průměrná denní teplota je asi 18 stupňů. Déšť byl určitě potřeba, ale teploty odpovídají spíš říjnu. Hlavně je to tak skoro od začátku měsíce, nebylo žádné babí léto. Ale jako lepší než 35 ve stínu

Online Jitka77
Avatar
1132 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 00:49

Může být babí léto v říjnu, několik let to tak bylo. Podobně jako občas bývá (relativně) teplo v únoru a pak je ještě zima.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 07:15

My byly včera s mamkou a holkama na procházce na Bumbalce, takže hranice se slovenskem v horách, v Ostravě 15 stupňů a tam 5...zmrzla jsem ještě ted:D

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 07:44

Tak pro mě je tohle září rozhodně lepší než to před dvěma lety, kdy ještě v půlce bylo přes 30 stupňů, v září už na 30 nejsem nastavená

Online Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 29. zaří 2022 14:05

A to jste věděly, že jsou dva Hodoníny? A že mít hotel v tom druhém je poněkud z ruky?