Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. října 2021 10:45

Já sem si spíš říkala, že jako se sousedem udržovat dobré vztahy, ale ne kamarádské. On takhle v bežném životě je debil, ale nedělá žádné potíže. Spíš nám většinou pomáhal, sám se nabídl. Nesmíš s ním ale pít. To mi teď říká i starší syn, byli tam o prázdninách 2x s kamarádama a prý jak se napije, tak iq klesne z 30 na 0. Plácá nesmysly a má pocit, jak je chytrej. Přitom i ti kluci vidí, že se chová jako pitomec. Kdoví, třeba jim i řekl, za kolik jsme to loni chtěli prodat jemu. Ta cena byla třetinová. Nebo řval po té svojí ženě, což umí, aby jako ukázal, že je doma pánem. Ten kupec se mohl vyděsit, protože jeho žena tam měla být spíš víc sama a on na cestách. Fakt nevím. Pán pravdu neřekl a od příbuzného se ji nedozvím určitě. To je lhář od dětství.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 02. října 2021 10:58

Renusatko 

No prostě ti chce ten prodej překazit, víc nic Takovej by se uklidnil, leda bys mu dala barák zadarmo

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 02. října 2021 11:00

Přiznám se, že se cítím velmi statečně, protože jsem si poprvé v životě propláchla nos slanou vodou pomocí konvičky. Měla jsem z toho hrůzu velikou, ale takovou rýmu, jakou jsem chytla od vnoučat, jsem neměla už asi dva roky a už jsem fakt nevěděla, co s tím, tak jsem si vzpomněla, jak jste o tom tady psaly a riskla to. A ono to jde a možná to i funguje, takže díky!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 02. října 2021 11:01

Sweet Potato No jo, já vím ... Ale, třeba to podat nějak rozumně, že jde o "rodinný" problém. Nevím, co bych dělala, kdyby mi takový člověk ničil prodej. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 02. října 2021 11:04

Torrah Jsi statečná!

Asi tě budu následovat. Měli jsme cca před týdnem pracovní schůzku (poměrně dlouhou) a dorazil i kolega, který podle mého názoru měl zůstat doma. Neustále kýchal, smrkal (to samozřejmě přes roušku nedáš) a já byla fakt poněkud nervní. Já mám rýmu atd. od včerejška a hned jsem si na něj vzpomněla. Ale třeba mu jen nasazuji psí hlavu a kdo ví, kde jsem k tomu přišla.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 02. října 2021 11:06

Tak Betty Aha :-(. Klasika, vždy se něco podělá, když je ordinace prázdná. Bolí tě to? Proplachuješ? 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. října 2021 11:24

barbucha my jsme mu to loni nabídli za třetinu. Mohl to mít skoro zadarmo. Ale myslím máte všichni pravdu, pokud mu ten kupec řekl, kolik nabízí, tak v tom závist je 100%. Naše babičky koupili tenkrát dva domy vedle sebe, což byla první chyba Náš dědeček byl stavbyvedoucí, dům opravoval a ze zříceniny udělak dvoupatrový dům, garaž, dílnu, opečovávané zahrady  a náš taťka v tom pokračoval a teď my. Dům, kterej má on, chátral. Jeho dědeček byl sedlák a brzy zemřel. Zdědili ho 4 sourozenci, všichni ho nějak dobrovolně nechali jeho otci, kterej byl rozvedenej, traktorista a bez majetku. Ten je tam od te doby nepustil a všichni jezdí celé roky k nám. Nic neopravoval.On teď udělal to stejné a nějak docílil toho, že ten dům má sám a jeho dva bratři nic. Víceméně to stejné udělali s domem jeho ženy, kde dva sourozenci nemají nic. Tak jsem myslela, že už bude mít dost a ono ne.

Online Janulik03
Avatar
16677 příspěvků moje polička 02. října 2021 12:29

Renusatko to je teda hodne blbe. Vifim to tak ze treba chlapa zabavit pocas obhliadky a nejakym sposobom ho drzat dalej kym predsj neprebehne. 

Len ako na to,ze?

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. října 2021 12:51

Renusatko ach jo, to je debil :( nemohli byste domluvit prohlídky na víkend a být u toho? 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. října 2021 13:09

nonemyOny už žádné prohlídky nebudou. To bylo systémem aukce. Přes víkend tam celý den chodili lidi na prohlídku, protože je to daleko od Brna. Bylo 30 lidí.Mohli jsme tam být, ale k čemu, stejně bys tomu nezabránila, protože ono zase na druhou stranu, každý rád pozná sousedy. Druhý den ti, kteří měli zájem, zaslali nabídku. Sešli se nějaké stejné  a tak bylo druhé kolo. Z toho vzešel kupec. Druhá paní to odmítla a třetí je už nabídka o hodně menší, nedalo by se nic dělat. Jenže asi nikdo nebude obvolávat lidi z prvního kola, že teda teda to nikdo nechce a došla řada na ně. Nevím, co teď bude. Čekáme až se nějak rozhodne ten třetí a potom uvidíme. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2021 13:13

Renusatko

Mám nové vidle, klidně piš do sz

Když jsme přikupovali pozemek, tak náš soused jel k majitelům, aby jim řekl, že jsme bez peněz a že budeme chtít slevu. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. října 2021 13:35

Mha Bože, ti lidi jsou kokoti.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. října 2021 14:19

Renusatko ten to teda pěkně po .. :( držím pěsti, až klapne aspon ten třetí zájemce, ale i tak jste kvůli debilovi přišli o spoustu peněz. Bych s ním už nepromluvila, teda po tom, co bych ho setrvala :( což už stejně ničemu nepomůže

Offline Candance
Avatar
5347 příspěvků moje polička 02. října 2021 15:00

Renusatko to je blbec. 

Asi ani usporadat aukci znovu za nejaky cas nepujde co?

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 02. října 2021 23:40

Pinot Noir Renusatko Vždycky mě to překvapí, jaký idioti můžou lidí být

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 03. října 2021 08:24

Priznavam, ze jsem lehce litovala CSSD, ze jim babis vysal volice, protoze uz nemaji tem lidem, co chteji, aby se o ne stat staral, co vic oproti nemu naslibovat, ale ted je v respektu prehled casti programu hlavnich stran k jednotlivym tematum a to jejich jsou teda neuveritelne kecy, takze si opravdu zaslouzi nedostat se do parlamentu. 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 03. října 2021 09:11

Pinot Noir to je teda strasny s tim Klokankem  jednou jsem problematickemu sousedovi me pribuzne, ktery si opakovane chodil stezovat, ze dupe, boucha apod. (pricemz pani v byte 3kk bydlela sama a jinak byla bud v praci, venku nebo si vetsinu casu doma cetla, divala na televizi) rekla, ze jestli jeste jednou prijde, tak ten byt pronajmeme velke rodine nebo z toho udelame byt pro delniky a pak si muze chodit stezovat. A byl klid. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 03. října 2021 12:39

Renusatko 

Co mu takhle nějak srozumitelně naznačit, že by mohla následovat žaloba za ušlej zisk? Přece když ti někdo pomluvou zkazí obchod a připraví tě o nemalou sumu... když se to dá (teoreticky) dokázat...

Neříkám vysloveně jít do toho, jen ho kapku vystrašit Právník asi nebude, že jo

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. října 2021 21:01

Renusatko Já bych tomu příbuznýmu pohrozila tím, že to prodáte na ubytovnu nebo nepřizpůsobivým. To pochopí každý i velmi prostý člověk a všichni se toho bojí jako čert kříže. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 04. října 2021 11:06

Já to chápu i ze strany těch kupujících. Kamarádka takhle koupila dům a brzo se ukázalo, ze soused je magor s papíry na hlavu, co nebere léky, před deseti lety jednoho souseda pobodal, ale osvobodili ho pro nepříčetnost a dostal narizenou léčbu, kterou samozřejmě nedodržuje. Přes plot na ne křičí, sprostě jim nadává, zahradu jim postrikal kyselinou ... policie je tam pečená vařená, nespočet výslechů, trestních oznámení ... Kamarádky máma je soudkyně, manžel policajt, takže bojovali fakt všemi možnými zbraněmi a nic, takže jedine zaplatit si nejakyho ranaře. Kamarádka se nakonec po par letech odstěhovala, ale barák je neprodejnej, pokud nechce ona sama opět někoho napálit, jako napálili ji. Nastěhoval se tam její bratr, ale je to pořád stejné.

Tim jsem chtěla říct, ze jako kupující bych si po téhle zkušenosti dala na tohle strasny pozor a lituju, protože to je fakt strašně blba situace.