Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2021 11:49

MP Meri tak tak hrozný to u nás není. Jako ono ho celá vesnice pokádá za idiota, ale spíš takovýho burana, co všechno ví, machra a náfuku, kterej je přitom fakt ig tykve. Když se opije, tak tyhle vlastnosti vylezou víc. Ale nikdy nám nic neprovedl, nikdy žádné ani pidinásilí, ani agresivita. Já myslim, že i to jeho řvaní na svoji ženu, je projev toho machrování, jako kdo je doma pán. Nikdy by ji třeba neuhodil. Na mě zařval jednou, tak jsem na něj zařvala taky, co si to dovoluje, že já nejsem jako jeho žena a že na mě řvát nebude. Koukal dost nevěřícně a od té doby byl klid.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 04. října 2021 12:18

Renusatko je to hrozný teda. Ale přijde mi celkem dobrej nápad říct mu, že jestli se neuklidní, necháte z toho udělat ubytovnu pro dělníky. To by mohlo zabrat.

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 15:36

Nechala jsem si udělat odhad domu ve SJM a jsem hrozně moc zklamaná, protože ho odhadli tak o mio méně, než jsem čekala. Všichni víme, jak jsou na tom teď nemovitosti. Myslela jsem, ze třeba poresim vlastní bydlení...tak leda prd. Štve mě to.

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 16:53

Renusatko lituju tě moc...nám už 25 let chátrá dům, který postavil můj děda. Bydlí v něm strýc alkoholik. Vlastní 2/28, moje máma 20/28. O nic se nestará, dům tak zbourat, až zemře. 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 04. října 2021 18:12

tv tak leda prodat za o milion vic nebo jiny posudek

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 18:20

Candance prodávat se to nebude, manžel tam zůstal bydlet. Pokud by se to prodávalo, tak by se cena mohla asi nahodit vyšší, zjišťovala se cena obvyklá. Předpokládám, že odhadce, co to dělá 20 let, to snad odhadl správně .

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 18:37

Není tady nějaká odhadkyne, co by se mi na to očkem mrkla?

Offline Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 04. října 2021 19:15

tv cena obvyklá je vždycky nižší než cena tržní. Je otázka, jestli to je v nějaké lukrativnejsi lokalitě nebo jak to popsat, každopádně okoukni inzeráty v okolí. Pokud se ti to zda opravdu nízké a budete řešit vypořádaní SJM, nezdrahala bych se nechat si udělat další posudek. Nebo klidne i jen kvalifikovaný odhad u v místě fungujících realitek. Ten milion min muže ale nemusí být odpovídající.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 04. října 2021 19:32

tv zname to nedavno odhadovali podle cen podobnych nemovitosti na strankach realitek v dane oblasti. Ona vyplacela, takze ona potrebovala spis tu obvyklou cenu, ne trzni

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2021 19:45

tv náš dům měl odhad třetinový. My jsme ho do aukce dávali za dvojnásobek a v té aukci se vyšplhala cena na trojnásobek odhadu. Takže odhad je odhad a momentalní ceny nemovitostí jsou dost nad odhad.

A oblast je to úplně k ničemu, nic zajímavého, ani koupání, ani lyžování není za barákem. Žádná vyhledávaná lokalita.

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 20:02

Malenge Candance jojo, vím, ze cena obvyklá bývá nižší. O dalším odhadci uvažuju, ještě si to nechám projít hlavou. Lukrativní to moc není, 50km od Brna, srovnání s podobnými nemovitostmi v posudku je. My jsme docela dost vrazili do rekonstrukce, celé horní patro je nove, plus ve spodním stropy, podlaha..no mám ještě čas, zkusím se poohlédnout ještě po dalším odhadci.

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 20:04

Renusatko Tak trojnásobek odhadu, to je teda síla.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2021 20:25

tv Pro tebe je blbé, že ta nemovitost se může mít reálně úplně jinou cenu než odhad. Pro nás to byla výhoda, i když kdoví, jak to nakonec dopadne.

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 20:33

Renusatko nevím, jestli s tím můžu operovat..podívej, odhad ceny obvyklé je takový, ale kdybychom to prodali, prodáme za víc, tak něco příhod.majetek dělím poprvé.

Tobě přeju, ať to dopadne co nejlépe.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2021 20:37

tv To bys asi musela mít s ex hodně nadstandardní vztahy. Je mi jasný, že takhle to nefunguje.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 04. října 2021 20:45

tv no ale pokud se nedohodnete, tak se to řeší prodejem nemovitosti a rozdělením té sumy, nebo ne? Tak by tě měl vyplatit alespoň trochu podle tržního odhadu a ne podle odhadu pro např převod (dědictví a tak?) nebo se pletu? Protože ty ceny se od sebe hodně liší..ale opravdu hodně. 

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 04. října 2021 21:04

Ounz Ano, řeší se to prodejem nemovitosti. Ale to bych mu neudělala. Tržní cena se zjistí až při prodeji, za jakou cenu je to někdo ochoten koupit, dopředu to nelze urcit-jsem teda vyčetla. Nevím, co s tím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. října 2021 21:10

tv 

Tak jestli tě má vyplatit, je jasný že chce co nejnižší odhad. Prodej by byl pro tebe mnohem lepší.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 04. října 2021 21:11

tv ale prodej by byl spravedlivy pro tebe. Penize vrazene do rekonstrukce se v cene zas tolik neprojevi, jen neco malo

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 04. října 2021 21:36

tv no, chce to odhad někoho, kdo se prodejem nemovitostí zabývá, a teda jak někdo psal výše, kouknout, jak se to má v okolí s nemovitostmi ( i když já se třeba sekla o dost, kdyź jsem si tipovala, ten názor odborníka je k nezaplacení). Přeju ať ti to dopadne k co nejlepší možné spokojenosti..