Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2021 22:30

Renusatko to je idiot, nejspíš závidí.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:33

Renusatko To je tak pitomý! Kvůli vám, i kvůli těm zájemcům. Fakt debil, na to ani nejde nic napsat. Co jim navykladal asi nevíš? 

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:35

Renusatko příbuzné si člověk bohužel vybrat nemůže. Lituji a přeji pevné nervy, snad ten prodej nějak rozumně dokončíte a budete mít od blbce pokoj.

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:38

Renusatko Uf, to je teda síla Vůbec se ti nedivím, že ho máš chuť sprovodit ze světa. Vypadá to bohužel, že kupující vyhodnotili, že by měli v sousedství nevypočitatelnýho idiota

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:42

Renusatko 

Tohle je hrozný a celkem to zapadá do toho, co si myslím a vím o alkoholicích - neomylná schopnost všechno zkazit a komukoliv ublížit v podstatě na potkání. A mají neuvěřitelně tuhý kořínek, asi fakt co je v lihu, se nekazí.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:42

Karja Nevím, paní mluvila jen s tím kamarádem z realitky. Prý asi něco, že oni si všechny věci vezmou, že už to s námi mají domluvené (asi nábytek a tak) a že jim tam zůstanou jen krámy a že to teda ne. Já bych naopak byla ráda, kdybych žádný vystěhovní nemusela řešit a za ty peníze bych jim tam nechala klidně všechno. Přitom mě nejvíc štve, že my už jsme těm příbuzným spoustu věcí dali, oblečení po klukách tak od roku do 10 a všechny hračky, pultovej mrazák, kola, povlečení, ručníky a nějaký takový věci, ale nic dalšího jsem jim nikdy neslíbila. Pokaždý jsem jim dovolila si u nás na zimu zapnout mrazák a nic jsem za to nechtěla, když opravovali koupelnu, tak se tam měsíc sprchovali, zase jsem nic nechtěla za ohřev vody, vodu. Jen já bych vsázela i na to, že se opil a mimo kravin co kecal, tak se ještě určitě nějak debilně choval. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:47

Isca No to si přesně myslím taky. Jen já už jsem tam dlouho nebyla na noc a nějaký čas se s ním moc nebavím. Když jsem s ním mluvila, tak jsem měla pocit, že už je celkem normální. Jako jednoduchej, ale ne rapl.

Offline Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:48

Renusatko ježiš, to je hrozný

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:53

Renusatko 

Jestli se trochu "upravil", tak mohl předvést nějaký divadlo a fakt ti lidi vyhodnotili, že tohle za plotem mít nechtějí

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:58

dynda Nejvíc mě děsí, že tohle může zopakovat pokaždé. Normálně se přiznám, že tohle mě vůbec předtím nenapadlo, ale všechny moje bratrance, kteří znají situaci, ano.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 01. října 2021 23:18

Renusatko 

Já bych pánovi přála, aby přišel ještě větší vůl, než je on, a koupil to.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 01. října 2021 23:45

Tak Betty Sakra, soucítím. Už to máš opravené? 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 01. října 2021 23:48

Renusatko Strašný. Nešlo by zájemce předem varovat, co asi uslyší od "souseda", poněkud jim nastínit situaci? 

Offline letfenixa
Avatar
8042 příspěvků moje polička 02. října 2021 02:49

Renusatko tak toto je sila, to by nenapadlo, že sa môže stať. Želám ti pevné nervy!

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 02. října 2021 09:13

Renusatko Sakra. Velká škoda, že jste u těch prohlídek nemohli být osobně.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 02. října 2021 09:14

whiskas Kdybych se jako zájemce dozvěděla, že soused je potížista, asi bych dost ochladla.

Offline Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 02. října 2021 09:16

Sweet Potato taky si myslím, že nešlo ani tak o to, co jim napovídal, ale že problém může být samotná osoba budoucího souseda. Takže ještě na něj předem upozornit by bylo jen kontraproduktivní.

Online Tak Betty
Avatar
5001 příspěvků moje polička 02. října 2021 09:18

whiskas no nemam, já měla váček v dásní , ne v zubu. Doktorka mi ho vycistila, dala dren a druhý den mi tam dala nějakou gumicku, kterou jsem si měla další den sama vyndat. A ta mi vypadla asi za čtyři hodiny. Jsem objednaná na úterý  . Moje doktorka neordinuje v pátek a v pondělí. Je to pech. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 02. října 2021 09:54

Pinot Noir Takové fajne sousedy měli u muže doma, už tak těžko prodejný dům kvůli nim nechtěl nikdo, kdo je trochu znal. (On teda tchán ty sousedské vztahy taky nevylepšoval, ale střílel jen poplašňákem a v sebeobraně)

Offline Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 02. října 2021 10:23

Sweet Potato souseda za všechny prachy má bohužel i ten "náš" Klokánek. Nejdřív neustále křičel přes plot na děti, že jsou hlučné, pak si začal stěžovat na obci, vedení Klokánků. Postavila se tedy zeď, zasadily keře, děti můžou být venku jen do pěti hodin, aby ho to chudáka nerušilo celý den. A stejně pořád visí na žebříku a denně hlásí do Prahy, že ta a ta teta zase seděla v pracovní době u kávy a děcka si hlasitě hrála na písku.

Občas bych mu přála, aby tu budovu tehdy obec nevěnovala Fondu ohrožených dětí, ale vznikla tam ubytovna pro dělníky nebo sociálně slabé.