Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Tak Betty
Avatar
5006 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 14:44

Hergot, vypadl mi dren ze zubu, kterej mi tam dnes dala doktorka. Co mám dělat? a to jsem ani pořádně nejedla, jen polévku.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 15:11

Janulik03 Tak Betty to je fakt, pohled na svět očima jiné generace může někdy podráždit, ale i vysvětlit a poučit. Běžně se setkáváme se svými vrstevníky a člověk ustrne ve vývoji .

Já tu různorodost tady taky vítám. 

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 16:16

rozarka presne a navyse teraz pracujem v kolektive mladych ludi ktori teda vedia riadne makat a som tam najstarsia.  Ale citim sa mladsie a ani ta kondicianie je zla, nesthaci sa tu neudrzia a ze sa ich tu uz za tie dva roky ( to leti ) vystriedalo lebo neuniesli tempo. Tak aj to fsjn pocit ze stiham tym mladym. 

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 16:22

Janulik03 No jasně, to povzbudí a fakt to člověka omladí. I když to tvé ranní vstávání by mě zlomilo. Jsi dobrá.Už dva roky, to fakt letí

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 16:56

Tak Betty No ty hranice se posouvají strasne moc. Ja mam treba tridu jak vystrizenou z Obecne skoly. Nemuzou za to, proste se tam sesla parta, co ma papiry snad na vsechno. A zatimco driv by je Igor Hnízdo pomlatil rakoskou, my s nima pracujem, jako by se nechumelilo a ani nam to neprijde.  Takze mame asi tu trpelivost

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 17:02
Reakce na Janulik03:

rozarka presne a navyse teraz pracujem v kolektive mladych ludi ktori teda vedia riadne makat a som tam najstarsia.  Ale citim sa mladsie a ani ta kondicianie je zla, nesthaci sa tu neudrzia a ze sa ich tu uz za tie dva roky ( to leti ) vystriedalo lebo neuniesli tempo. Tak aj to fsjn pocit ze stiham tym mladym. 

​ja pracuju s jednou o devet let mladsi a s druhou o 14let mladsi a stiham i nekdy vic nez ony.

A jo,dela mi to radost.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 17:22
Reakce na Tak Betty:

Hergot, vypadl mi dren ze zubu, kterej mi tam dnes dala doktorka. Co mám dělat? a to jsem ani pořádně nejedla, jen polévku.

​reklamovať.

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 19:05

Zarinya Tak víš co, von někdo má takovej jakoby ,,fortel,, na věku nehledě! 

Evaeva Ale tak dneska je zas tlak na matky někde jinde. To se nedá srovnávat. Spíš si myslím, že fakt je teď takovej obecnej společenskej úzus bejt na ty děti trpělivá;-)

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 19:49

Kan maminka me rada ma, a ja ji taky, akorat s tim pocitem ze si to nezaslouzim/ze bych si to mela nejak zaslouzit bych uz mela neco udelat:-)

​Taky si prochazim podobnym obdobim.  Mamy to tak asi nemysli a kdyz to rikaji, tak je snad ani nenapadne jakou napachaji skodu....

Drz se a my Te tady mame rady/radi

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. zaří 2021 19:53

Karja jo, souhlasím. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 19:55

Karja tak urcite,ale ony celkem taky.

A proto nam to spolu klape,protoze tam musi byt vyrovnane sily jinak by byl casem problem.:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 19:58

clothilde no jo vždyť já vím ..Navíc maminka tom rozhodně neměla sama lehký protože její maminka to byla teprv pořádná semetrika tím pádem mě teda nechválila ani babička navíc maminka tom rozhodně neměla sama lehký protože její maminka to byla teprv pořádná semetrika tím pádem mě teda Nějak nedávala najevo lásku ani babička

Tak ale do padesátky bych to ještě mohla stihnout a nějak to zlomit

Budem si držet palce

Offline marieu
Avatar
4496 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 20:18

viktorka_od splavu mně matka rok před přijímačkami na vš řekla, že jsem příliš sobec na to, abych mohla dělat něco jako medicínu, to byl asi vrchol všech jejích vyprávěnek, jinak toho byla spousta dalšího. Trápila jsem se tím dlouho do dospělosti, než jsem si řekla, že to prostě není směroplatný. Že mě nedefinuje náš celoživotně problematický vztah a její názory. Mrzelo mě to roky, ale už se tím netrápím. A vím, že se musím snažit, abych tak netrápila svoje holky...

Offline Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:03

marieu Matky a režiséři nemají vždycky pravdu, fakt ne! To vymyslel nějakej debil.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:18

marieu jezis ja si z toho davno nic nedelam... ale nekde v hloubi duse to proste sedi a zpusobuje uzkostne stavy v situaci, kdy se vlastne vubec nic nedeje a takove to vnitrni puzeni, ze lasku si musis nejak zaslouzit, a kdyz se nebudes dost snazit, tak... takoveho nesikovneho snazivce prece nemuze mit nikdo rad

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 22:10

viktorka_od splavu no tohle jak má jeden jednou zažitý (a kor z dětství), tak to asi nikdy úplně nezmizí..jen to čas od času vyplave na povrch

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. října 2021 19:48

https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/ridina-ahmedova-sadlo-hubnuti-vzhled-obezita-tloustka.A210319_151247_ona-vztahy_jup

bohužel jsem si mohla přečíst jen tenhle nezamčený rozhovor s ní, každopádně je docela zajímavý a na ten podcast se chystám. Myslím, že tyhlety témata se tu opakovaně řeší, tak to sem šoupnu. Nenechte se zmást nadpisem, není to jen o tom jednom.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 01. října 2021 19:59

Ounz tyjo, já jsem v šoku, kolik Ridině je! Měla jsem ji ve škatulce 30+ a vona je o rok starší než já! Vypadá výborně. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 01. října 2021 20:42

bram no vida :) já taky nevěděla, že jí je 46, ale fakt je, že jsem se nad tím nijak hlouběji nezamýšlela

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 01. října 2021 22:15

Přiznám se, že mám chuť se zbavit jednoho svého příbuzného. Kdybych bydlela ve stejné vesnici, tak předpokládám, že bych od středy byla zavřená. 

Minulý týden jsem psala, že prodávám chalupu. Cena se v aukci vyšplhala o 750 tisíc víc, než jsem chtěla. Zájem měl příjemý pár, vše se zdálo perfektní. Bohužel soused je ten můj příbuzný. Je to neskutečně jednoduchej chlap, všechno ví, všude byl, ženská není člověk a když pije, tak je to úplně konečná. Myslela jsem poslední roky, že už dostal trochu rozum, že už celou svou i manželčinu rodinu o všechno obrali a tak už snad mají vše co chtěli. Tenhle vůl se neustále motal kolem těch prohlídek, každému se představoval, že je soused, s každým velkej kamarád. Takže se stalo, že ti kupci si s nima večer přišli připít na koupi a ráno nám zavolali, že tu koupi ruší. Paní tvrdila, že kvůli tomu, co jim za kraviny navykládal, pán řekl, že našli něco lepšího. A já jsem 100% přesvědčená, že za to může on.

Vůbec nevím, co bude dál, protože druhé pani v aukci je to divné, co se stalo a raději už to nechce. 

Takže já dva dny uvažuju, že jsem brala ohledy a teď mám chuť mu tam nastěhovat romskou rodinu o 30ti lidech