Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:23

Mha V soláriu jsem taky nikdy nebyla. Jenže já se opaluju výborně, takže ani u moře nepoužívám žádný krém a opálení mi vydrží do dalšího roku. Teď mám rodíl ještě strašně viditelný. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:36

711990 prijemny to je,i v kvetnu.ja odchazim naprosto dokonale prohrata a uvolnena.

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:43

Evaeva Hele boli me to I po delsi prochazce, nebo kdyz fouka studeny vitr, v lete na koupani v bazenu to taky nebylo, dlouhe rizeni v aute taky blby....no takze myslim, ze sport bude hodne krizovej:-D.

RenusatkoJo ja to mam z vnejsi strany, ale ja tam mivam zanety, bursitida se tomu rika, proste se mi to porad dela dokola a dokola...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:45

Karja tak to jo. Já právě měla pocit, že zatím nemáš příležitost k bolesti. Snad najdeš něco, co zabere, v našem věku je to fakt blbý.

Online Pinot Noir
Avatar
24454 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:51

Mha taky nikdy a ani se nechystám. 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:51

Evaeva Je to opruz, ale ja to ted nejak neresim, jak je to jeste snesitelny a hlavne neni cas...Ale asi to samo neprejde, tak pak nekdy se do toho zas pustim!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:58

Karja chápu, ten čas prostě není. Ale jednou bude, neboj.

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 15:10
Reakce na 711990:

Mha no saty byly vel. 44, tak ja ti nevim

​To by se možná diskuze rozproudila o to víc! 

Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 15:12

Garfie kus! nic nebude!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 15:20

Karja Tak to je zas trochu jiné a cvičení na to nepomůže. A hlavně pokud to máš opakovaně a víš to, tak asi víš i příčinu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 18:40

mně teda chůze ty problémy s "kyčlí" vyvolala, ale jednoznačně to bylo blbýma botama. pak už to každý pohyb jen zhoršoval. obvodní mi na to řekla že to je věkem no ortoped si to teda nemyslel, mám stav přiměřený věku a rozhodně nic co by mělo bolet. takže verdikt zněl od bederní páteře - a po rehabce uplně v pohodě

jinak problém mám taky Karja když se nemůžu narovnat ať už v tom autě, nebo co horší, na motorce, bolí to fakt hodně - a to jak kolena tak kyčle. při/po sportu nebolí nic, když to nepřeženu:-P ono pokud máš v těle nějaký zánětlivý proces furt přítomný tak se ti to holt projeví při oslabení v tom citlivým místě. synek má podobný problém (ne teda v kyčli) když se přetáhne fyzicky nebo psychicky nebo dietní chyba.. popřípadě mu "šikovná" mudr nasadí kortikoidy.. no prostě musí se hlídat a co je hodně důležitý nenechat to rozjet.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 18:45

viktorka_od splavu Mne zas doktor rekl,ze je vekem,ze se mi toci hlava.Tak jsem se tedy uplne zhrozila,ze se mi bude dalsich cca 40let tocit......a pomohlo brat mesic kyselinu listovou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:00

Zarinya maminka bere léky na nervy, protože jí přišli na nemocný srdce a zároveň jí začlo být děsně šoufl - závratě atak. mno, při kontrole na očním jí dr. řekla, že to je v jejím věku normální, když přestala vidět na oko a kouká jen jedním, že se bude nějaký čas motat než se na to mozek adaptuje. ani obvodní ani kardio nebyli schopni jí to říct/nevěděli to... než se jí to stalo s okem byla úplně v pořádku.

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:36

Renusatko No prave nevim pricinu, prvni ortoped co to videl rekl, ze je tam nejaka ,,vada,, kycle, proste blbej tvar, ale ze mi to nejak proste orizne do krasy:-D. Uz jsem byla objednana na predoperacni snimkovani ci co a najednou se ukazalo, ze moje pojistovna u nej tyto zakroky nehradi. Tak me odeslal ke svemu kolegovi a ten rikal, ze takoveto stavy jeste neoperuje, at to jeste zkusime jinak, ze ta vada jeste neni tak spatna, ze to muze byt jinou pricinou. A tak jsme rehabilitovali ruzne vsemozne. A pak uz jsem za rok a pul byla tehotna a dal to znate vsichni:-D.

viktorka_od splavu Jj asi jsi to napsala presne, proste pri oslabeni se to promitne. Me to boli nejak permanentne furt, ale ted je to snesitelne, protoze to nicim neprehanim a asi tomu hodne nesvedcil zivotni styl 8 hodin v kanclu, 2 hodiny sport. Ted jak je ta denni zatez rovnomerna do celeho dbe, druh pohybu se taky zmnenil, tak me to tolik nechyta. 

Offline Makara
Avatar
2227 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 19:53

Karja třeba ti pomůže, jak bude přibývat venkovního pohybu s holčičkami, že budeš zatěžovat zlehka, ale průběžně porad. Ale tu moznost oříznutí zkus znovu prověřit, jak nebudeš muset nosit 7/24.

Pro mě je teď záchranou kolo, na což si ty musíš ještě pár let počkat, než budou dcery samohybné.

Já mám asi jiný problém než ty, ale "servisní zásah v narkoze" (no, jak bys nazvala akci, v jejímž protokolu se píše o broušení a vrtání) mě aspoň zbavil klidové bolesti, když na běhání už to není a na turistiku si beru trekové hole.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 20:19

Makara kolo je super sport pro rodiče, od roka, roka a půl posadíš dítě do sedačky a můžeš frčet.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 21:51

Karja nechat do sebe řezat je opravdu až to poslední. Jak ti říznou do kyčle kvůli bursitide, znamená to současné mnohem větší nebezpečí artritidy apod.

Sama jsem byla už tak zoufalá a zmordovana bolesti, že moci nechat manžela doma samotného, už jsem o tom taky vážně přemýšlela.

No a pak se ukázalo, že to žádná bursitide není a že by to bylo úplně, ale úplně zbytečně. Jen bych si oridelala problémy do budoucna. 

Ten ortoped na problém kouká totiž pouze že svého ortopedického hlediska a hledá a diagnostikuje, bohužel, jen v rámci své odbornosti.

Nejlepší byla rhb doktorka: cože, vám to chtěli řezat?! No to snad ne, proboha, to je úplný nesmysl. Kdo vám to řekl? 

Doktor XY

Ježíš, to je manžel, no ne, on by to jen tak neřekl, to ona to ta bursitide určitě bude..

No nebyla.

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:47

Dadoo ortopedi vůbec rádi řežou. Manželovi chtěli koleno, mně rameno a na obojí pomohla rehabilitace a manželovi taky plavání. Což mu vlastně doporučil ten rhb doktor.

Online Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 22:52

Tak jsem zkoukla na čt 1 seriál o B.Němcový a musím říct, že se mi to líbilo. Asi  nejvíc Jan Hájek.

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 23:00

Tak Betty mně se to taky líbilo, žádná čítanková figura na piedestalu Velké Spisovatelky. Narodila se chudák o století a půl dřív než jakou měla duši.