Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:21

Tak Betty Karja já už tady psala, kolik rhb jsem absolvovala, kolik ortopedu navštívila. Uzv, elektr, mobilizace, šílené obstriky kyčle, hromady prášku, fakt hromady, masti.. Všechno. Čtyři roky bolesti, kulhani, trápení se, mizerné spaní kvůli nocni bolesti included.

No.. A pak mi hodinu na stole, na záda, různé pritlacoval ruce. A já od něj vyběhla jako srnka a od té doby nevím, že mě bolela kycel.

Pro mě opravdu zážitky zázrak na vlastní kůži.

Dobří jsou tam prý všichni, on si je sám "vyučil". Takže se dá přihlásit i k jeho kolegům, tam se člověk i dostane dřív, než přímo k němu.

Ja měla strašnou kliku, že jsem si loni koncem ledna vzpomněla a chytla poslední termín na červen.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:24

barbucha já vypadám jak moučnej červ celej život, dokonce jsem celý roky nosila přes léto jen dlouhý sukně a kalhoty, jakože fakt dlouhý...ale tak posledních10 let jsem se s tím už dokonce i smířila, že holt jsem jako ředitelka vápenky i v létě... a pokud s tím má někdo problém, tak ať se na mne nekouká... 

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:38

koloval ten vtip o brichatem chlapkovi.

Jsou místa na zemi, kde se bleda pleť velice považuje. Takže já říkám: já sama jsem v pořádku, je to blbej kmen. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:48

continuity ona ta opálená/snědá kůže vypadá prostě objektivně líp, zaniknou různý nedokonalosti a tak.. akorát já spolu s fija říkám - já sama na sebe za pochodu nevidím/neštuduju každej flíček a jestli s tím mají problém ostatní... ať koukají jinam

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:52

Přiznávám, že jsem nikdy nebyla v soláriu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:54

Mha

Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:57

Mha me tam nahnala mama pred maturitnim plesem, protoze jsem trvala na zelenejch satech a prej by nebylo dobry, abych byla zelena cela! A bylo to hrozne prijemny, takhle v zime. Pak jsem jeste dochodila permanentku, ale uz bych znova nesla, protoze mi to prijde jako zbytecny pokouseni osudu. Stejne se kazdorocne spalim, v nejaky nepravdepodobny situaci, tak proc to jeste podporovat.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:57

viktorka_od splavu Tak jsme aspoň dvě, říkala jsem si, jestli to není tak, že kdo nechodí do solarka, tak má doma určitě flekate utěrky a žádný lavor. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:58

Mha

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:59

711990 A fotku dát nechceš? Zelené šaty velikosti xs a opálená maturantka 711990, víš, jak by to rozproudilo diskuzi?

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:00

Dadoo Jo, tak ja se tam asi uz ted prihlasim:-D Odhlasit se muzu vzdycky a prihlasit na pozdejsi termin. To zas bude vejlet pres pul republiky:-D

Offline 711990
Avatar
17129 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:01

Mha no saty byly vel. 44, tak ja ti nevim

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:02

viktorka_od splavu Mha taky nikdy, ani mě to neláká. Já se opaluju dobře, nespaluju se, ale proč pokoušet osud.

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:03

bram Jo, to znam a tusim, ze jsem na tom byla, ale uz kdyz mi to fyzio delala, tak rikala, ze mi to nepomuze:-D. Zrovna ta to pak vyhodnotila tak, ze ona uz mi nepomuze, a ze bych mela prekopat svuj zivot, ze je tam neco psychicky citlivejsiho. No tak jsem zmenila vsechno co slo, a kupodivu s kycli to prekvapive nepohnulo:-D:-D. Ale tehonstvi a MD pomohla, ne ze ne. Ono jak se clovek tim dnem jen tak soura, tak na to je to dobry.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:05

Karja taky je možný, že ti ta oblast v těhotenství nějak "sedla". Já třeba cítím, že je to jiné. Zkoušela si to už? Třeba budeš překvapená, že je to v pohodě.

Offline dorota
Avatar
849 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:06

Mha Tiež som nikdy nebola v soláriu, ani som nikdy nepoužila samoopaľovací krém, v lete sa cielene neopaľujem vôbec, neznášam to.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:12

Já solárium taky nikdy.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:14

dorota Tak k samoopalovacímu krému se přiznávám. Bylo mi asi 17 a měla jsem báječně oranžově skvrnité nohy a smrdela jsem jako slupky z ořechů. A ano, všichni se za mnou otáčeli

@711990 Tak to rozhodně dej fotku. 

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:19

Dadoo soucítím, já jsem na tom úplně stejně.  To je ten lockdown, chybí nám běžný pohyb - na autobus, v práci.  Ono se to nezdá, ale za ten den se to nasčítá.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 13:19

Tak Betty Karja Jde taky o to, kde kyčel bolí, protože bolest z venkovní strany je problém bederní páteře a často stačí cvičit na záda. Bolest z vnitřní strany bývá od kyčle. 

Catherinne S běháním máš pravdu a i s tím, že to není pro každého, ale nám doma staršně pomohla i ta chůze, ale i na tu člověk potřebuje čas a ten na mateřské většinou chybí.