Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Mrakoplas
Avatar
8766 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:06

No tiež sa tu pridávam, jogu teraz dosť flakam a ráno sa budím so stuhnutymi krízami, bolesť až do nôh. Krivá som už jak paragraf. Musím každý deň aspoň tých 15 minút, to mi úplne stačí ale ani k tomu sa občas neviem donútiť

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:09

barbucha Grilovanej moučnej červ nebude lepší

Offline barbucha blogger
Avatar
30498 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:10

marieu 

Ty mi strašně smrděj, navíc je to hrozná dřina abys neměla mapy... nepotřebuju bejt jako ašant, stačí chytit jen trochu barvy... no budu muset počkat až si budu moct sednout aspoň na balkón, jestli někdy vyleze sluníčko ovšem. To je přece zdravý, nachytat trochu déčka k tomu!

Offline barbucha blogger
Avatar
30498 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:11

Sweet Potato 

Hele i kdybych se smažila půl hodiny, bude červ jen trochu do růžova! Prostě k nakousnutí!

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:13

barbucha já bych ladila jenom obličej a lehce... tohle bylo takový příjemný a nenásilný. Mám dojem, že existuje i produkt na tělo.

https://www.sephora.cz/p/radiance-plus-golden-glow-for-face---samoopalovaci-serum-394886.html?gclid=EAIaIQobChMIwYzxkp207gIVLwd7Ch1XXgp9EAQYASABEgLFaPD_BwE

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:14

barbucha solarka stejne neotevrou jeste dlouho,bud v klidu.

marieu ja jsem tam zacala taky chodit,na jare,trikrat po tydnu na nejmensi silu a nejmensi cas. I kdyz jsem rizikova.protoze mi prijde,ze to lepsi takhle,nez se kazde jaro do masa spalit.od te doby jsem moc spalena nebyla.nemuzu pouzivat zadne uv kremy,takze jsem pri prvnim vystaveni se slunci byvala spalena po 10minutach.takhle se kuze pripravi na ten sok.

Offline barbucha blogger
Avatar
30498 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:15

marieu 

Dík za tip!

Offline barbucha blogger
Avatar
30498 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:17

Jiná Realita 

Myslim že to naše zavřený neni, máme ho v rámci rehabilitačního...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:18

barbucha no toto!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:22

Jiná Realita

marieu ja se solarkuju uz dlouha leta 3x za mesic,zima pauza,s posvecenim meho p.lekare.Na jiny problem.Solarko me nabiji,prestanou bolet zada.....a barva lepsi nez bez.

opalovaci krem je super doplnek k opalenemu telu,na bilou kuzi to stoji za dve veci.

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:29

Já nejsem kancerofobik v obecný rovině, ale konkrétně melanofobik. Celou výuku kožního nám to tlačili do hlavy. Že ta chvilka v solárku vydá za 2 hodiny na Jadranu přes poledne bez ochrany. Pak jsem si v rámci výuky nechala vyříznout znamínko a vyšel z toho dysplastický névus (to je braný jako prekanceróza), takže to není kritika směřovaná na nikoho, ale moje předpos*nost. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:32

marieu ja si myslim,ze nic se nema prehanet a pak je to ok.

Si vubec nedovedu predstavit dojet nepredsolarkovana na mesic do recka.To bych musela chodit zahalena jak muslimske zeny.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:36

marieu ja z toho taky nemam uplne idealni pocit,a taky nevim,co je lepsi,ale prijde mi osobne lepsi si ta znamenka trikrat po sobe deset minut lehce opalit(hneda z toho nejsem,slecna v solarku krcila nos a rikala,ze proc na takovy stupen chodim,ze to nema zadny smysl :) ),nez dvakrat uplne spalit.zadnou ochranu nepouzivam stejne cely zivot,tak mi osobne prijde tohle jako mensi zlo.zkusila jsem to asi pred tremi lety pote,co jsem leto pred tim mela uada oloupana nekolikrat,a pomohlo to zasadne.

Doufam,ze takhle mala solarkova zatez(pul hodiny za rok) snad takovou paseku neudela.

Offline marieu
Avatar
4472 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:48

Jiná Realita jéžiš, tu slečnu si dovedu živě představit.

Offline Tak Betty
Avatar
4969 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:46

Dadoo děkuji za odkaz na rhb,  ukládám. No toho ortopeda bych ráda absolvovala, pro stanovení diagnózy. 

Online Karja
Avatar
35704 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 11:50

Dadoo Tak Betty Jako kycel je moje nekolikaleta slepa ulicka. Ted je to dobry, protoze vubec nesportuji, ale ja stejne nikdy moc nesportovala, jen zlehka a stejne to bylo blby. Za chvili to budu muset resit, jednou se prece rozpohybovat musim... No je to opruz, drzim vam pesti, ja mam vidinu, ze zkusim nejaky rehabilitace, cviceni a kdyz to za rok nepomuze, tak do toho riznu, at mi to ohoblujou do nejakyho idealniho tvaru:-D

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:01

Dadoo tu rehabilitaci si ukládám, díky

Offline 999
Avatar
17529 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:04

Jak tady píšete o opálení, tak já mám pořád viditelně opálený plavky - od srpna. Nikdy se mi to nestalo, něco na tom kyperském slunci bude :-).

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:11

Karja ty jsi mladá, to by nemělo být věkem. :) Nevím, co všechno jsi už absolvovala za vyšetření, ale za sebe můžu doporučit Dornovu metodu. Krásně tě tam vycentrujou a srovnají celou kostru. Trochu to bolí, ale hrozně se ti uleví. Zvlášť na tu kyčel by to mohlo být dobrý. Opakovaně mě bolelo koleno a terapeut přišel na to, že mám o kousek povytažený kyčelní kloub z jamky (hlavně díky sezení s nohou přes nohu). Srovnal to a dobrý.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 12:11

999 ja jsem byla ted nevim jestli loni nebo predloni nejopalenejsi v zivote a stejne mi to zmizelo nejpozdeji v prosinci(v mem pripade vypalene hodinky).