Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 22:40
Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 22:50

Kokoska :-D :-DVid a na letenky pro rodinu nezbyde:-D

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 22. ledna 2021 22:56

Karja Muj sen je nejakej ostrov, kam by navstevy jezdily jen na zaklade meho povoleni a smely mi sdelovat pouze prijemne zpravy. Tam bych myslim rozkvetla

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:06
Reakce na Evaeva:

Malenge zrovna včera jsem na sebe koukala. Mám teď horší akné než v pubertě a po dlouhé době nemusím řešit návrat na kojení a podobné kratochvíle.

​co akne, to mam taky ted horsi. Ale to se nam snad casem zlepsi. 

Ale co me trapi mnohem vic - jsem jak Quasimodo! Porad me boli zada a ted jsem si v koupelne vsimla, ze mi jedno rameno jde vys.  A vubec jsem cela shrbena, kolikrat si uvedomim, ze mam jakoby hlavu vrazenou mezi ramena, musim je cilene uvolnit a za chvili je mam zas cely ztuhly a nahore.... Jako ten rok na materske v lockdownu, s celou familii za krkem, se asi zacina podepisovat. Plavat jsem byla tak jednou. Chce se mi z toho brecet, bojim se, ze to nikdy nedam dohromady.

Offline brrr
Avatar
10010 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:08

Malenge Hlásím se do klubu s hnusnou pletí. Většinpu je nic moc a teď je to fakt ble.

Online žluťásek
Avatar
7613 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:11

Gatita já si teď koupila na ztuhly krk rašelinový termofor. To je tak skvělá věc. 

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 12:54

žluťásek to jsou vymozenosti, diky za tip. A jde si to tam nejak prilepit a treba s tim chodit a neco delat? 

Cele me to stve, takovy telesny upadek. On to neni jen krk, jsem zkroucena ted nejak cela a jak jsem onehdy mela ten ustrel, kdy jsem se nemohla ohnout, tak to bylo v krizi. Ale šíje se ozyva pravidelne, to uz ani nevnimam. Prijdu si na bolava zada jeste mlada

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 13:05

Gatita To je proste necvicenim, taky to mam, ale nevim, zda se k necemu nekdy dohrabu.... Jako nemam nejak motivaci, jak vim, ze by to stejne nebylo pravidelne, no tak radsi uklizim... Proste chce to par cviku jogy no...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. ledna 2021 13:10

Gatita já se teď dost pochlapila a cvičím tak 2x týdně 40 minut jógu a je to hrozně znát právě na ty bolavá záda a postoj. Dokonce mi přijde, že se mi trochu objevil pas, ale to si možná jenom namlouvám.

Online žluťásek
Avatar
7613 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 13:11

Gatita dělá se i tvarovaný na krk, je to jak ty polštářky podkovy. Asi by s tím šlo i chodit. Ale uvolní se to asi lépe v klidu. Nahriva se v mikrovlnce chvíli.

Mně to dává fyzioterapeutka na začátku rehabilitace, že se tak vše lépe uvolní. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 13:18

žluťásek Já už měla dva, do podkovy, je to super ale poměrně rychle se ta rašelina zničí. Asi příliš velkým horkem. Nemá se vařit, tak mně samozřejmě párkrát probublala

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 15:52

Karja Kokoska  Přestěhování vždycky pomůže. Když jsem poprvé před lety přijela do Japonska, asi tři dny před tím, než začala muži dovolená. Měla jsem strašnou chřipku, na severu byla zima a lezavo, já jsem umírala, ale pak jsme sedli na vlak, dojeli do Kyota (tehdy ještě prakticky bez turistů ), tam svítilo sluníčko a já jsem se uzdravila během tří hodin! :-) Od té doby se u nás říká "potřebuješ do Kyota!"

Gatita Joga super, ale upřímně, ono stačí i se ráno pořádně protáhnout, fakt takový tradiční školní cviky, otáčet hlavou, protáhnout ruce a tak, to ti zabere chvilku a je to asi tak 100x lepší než nic. :-)

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:16

Garfie to je hezky :)

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 16:31

Evaeva Gatita Cvičit sama doma jsem se nikdy nemohla dokopat k pravidelnému cvičení. Ted mě donutila bolest zad. Pár cviků jógy a pár na záda a bylo znát už po první ch dnech, že je to lepší. Teď ještě musím vytrvat, což je problém, jak mě záda přestanou bolet.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:11
Reakce na Garfie:

Gatita Joga super, ale upřímně, ono stačí i se ráno pořádně protáhnout, fakt takový tradiční školní cviky, otáčet hlavou, protáhnout ruce a tak, to ti zabere chvilku a je to asi tak 100x lepší než nic. :-)

​jojo přesně tak!

notna mám stejný problém:-/

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:22

Gatita To teď říkaly holky na rehabce, že je strašně vidět, jak lidi přestali cokoliv dělat. Strašný problémy se zádama a ty jsi ještě mladší, ale těm starším už se nebude chtít ani znovu začínat. My jsme ukecali kolegu, že nám v rámci naší rehabky udělá kurzy SM systému. Jelikož je to rehabka a můžeme tam být po dvou, tak jsem ráda. Chodit si tam potom můžeme i sami, když budeme chtít. 

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:28

Renusatko je to fakt hruza. Hlavne pro nekoho, koho k uzoufani nebavi jakekoli cviky doma na podlozce. Ja jsem takovy ten aerobni typ - chuze, plavani, bezky, nekdy i ten beh. Mela jsem vzdycky sedave povolani, ale chodila jsem aspon nekolik zastavek pesky, plus ruzne pochuzky, zarizovani, sem tam se zadaril vecer bazen. Ted sedim jak pecka doma, na koncetinach mi visej deti, i nakupy si objednavame. Chodim teda s kocarem, ale to je malo, starsiho to nebavi a mladsiho uz taky ne:( Hlavne uz to trva rok.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:37

Evaeva Malenge Gatita zjistila jsem, že se na můžu přidat skoro napříč diskuzemi, tady můžu ovšem zabodovat hned dvakrát- akné na bolavejch zádech! No kdo to má?!?!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 17:45

Gatita No přesně a já teda do práce chodím a denně i na prochzku, ale jsem zvyklá k tomu chodit i do posilovny a doma to fakt nehrozí. Nikdy tady nejsem sama, takže i problém s místem, pořád někdo něco chce a nebo se kluci hádají a hlavně s tím co doma mám to nikdy tak neodcvičím. A to už i já si říkám, jestli vůbec budu schopná se k tomu vrátit jak předtím a jestli se mi ještě vůbec bude chtít. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33707 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 18:07

Gatita

jsem teda teprv v půlce