Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. července 2020 23:24

Kokoska :-DHahaha, hele samba z toho vynechame, to by byl vetsi risk nez ta trava;-)'

Mne teda trava voni, ale to je tim, ze ji cejtim vyjimecne (neco jako ,,projiti Riegracu,,), v tehotenstvi mi vonela strasne moc a k tomu jsem mela chut na tvrdej alkohol, asi jsem vedela, ze nejaky uvolneni jentak brzo nebude:-D

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 20. července 2020 00:10
Reakce na Bowle:

mně tráva smrdí stejně jako čočka

​a coze to kupujes za model? (cocky)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 20. července 2020 04:52

Jennyfor Mne tráva spoustela deprese, fakt třeba další 4 dny v haji, zlatej chlast, není to moje oblíbená droga. Můj ex (ex) dost hulil a stačil mi k detekci jedinej pohled mezi dverma 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 20. července 2020 05:56

jinx tak teď mě zajímá, které jsou podle tebe lepší . Mám ráda Pringles, ale štve mě ten netříditelný obal. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. července 2020 06:33

Pinot Noir vic mi chutnaly lays. Bylo mi pak samozrejme tezko a dobre mi tak! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. července 2020 06:34

edit: protoze byly tenci a krehci a trosku vic slane. 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 20. července 2020 07:24

Karja No počkej, já zrovna chtěla Jennyfor upozornit, že gin jí špatně dost možná nedělá

jinx A testovalas i příchutě? Já kdysi hrozně ujížděla na octovkách, ale nedávno jsem si je koupila a byla dost zklamaná :-( možná teda naštěstí, haha.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. července 2020 07:35

Garfie nn, jen slane, ty prichute mi vubec nechutnaji. Ale ja na to dostanu chut fakt vyjimecne, takze mam na dlouho zas klid:)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 20. července 2020 09:25

Jennyfor Moje máma dává listí  marihuany do salátu už roky roků Ono v tom listí je nula nula nic, po tom se fakt sjet nedá. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 20. července 2020 09:42

MP Meri tak to se musí vařit a ještě s tukem, aby z toho něco bylo. Pokud snis čistej list nestane se vůbec nic. 

Jinak já to nikdy vařit nezkousela, ale znalci říkali, že je to docela nevyzpytatelné. To kouření je lepší v tom, že je prakticky okamzite, takže se to snaz dovede regulovat. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 20. července 2020 09:45

Pringles nejsou ani chipsy, jen podivná vytvarovaná hmota nevalného složení. Mně moc chutnají Kotlíkové brambůrky s mořskou solí. Nebo vroubkované slané Lays. Snažím se tomu vyhýbat, ale jednou za čas...

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 20. července 2020 09:57
Reakce na continuity:

Jinak já to nikdy vařit nezkousela, ale znalci říkali, že je to docela nevyzpytatelné. To kouření je lepší v tom, že je prakticky okamzite, takže se to snaz dovede regulovat. 

​No, to můžu potvrdiz vlastní zkušenosti. Kouření teda pro mě taky není ideál, když jsem to přehnala, trvalo strašně dlouho, než účinek odezněl, takže regulace taky nic moc. Asi mi chyběla praxe a pocit, že to mám pod kontrolou. Takže jsem to v klidu zase opustila a vrátila se ke starýmu dobrýmu alkoholu Ten má taky svoje rizika, ale má tu výhodu, že dvojka vína je pořád dvojka vína a čověk plus mínus tak tuší, co to s ním udělá a může s tím podle toho nakládat

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. července 2020 10:08

MP Meri Tak že ten alkohol tak blbě snáším, mě asi zachránilo při všech těch mých životních peripetiích před dráhou alkoholičky  Jak já bych se bývala občas ráda zpila do zapomnění, ale nejen že bych se dávila po první skleničce ještě před nástupem blahodárného účinku alkoholu, ale i kdybych to přepila, tak bych pak nemohla fungovat týden. Blbě odbourávám.

Takže mi nezbejvá než přežít střízlivá.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. července 2020 10:15

Tulipe Ja brala, co bylo v nejblizsi vecerce pres cestu a jako jo, pringles byly takove jako hmota. O dobrych chipsech nechci nic slyset:)

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 20. července 2020 10:18

Tulipe Mně ta hnota nevalného složení zrovna chutná, potvora.

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 20. července 2020 10:19
Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 20. července 2020 11:09

continuity Je to nevyzpytatelný, i různý ty koláčky, protože se tam marihuana nerozprostře rovnoměrně. Joint je v tom podobnější tý dvojce vína.

Jennyfor To je i odpověď na tu bramboračku, tam se listy nezahřály dost na to, aby se něco uvolnilo (předpokládám, žes to dávala až někdy na konec).

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 20. července 2020 12:51

Se musím přiznat... nic hroznýho, ale vlezla jsem do metra bez roušky  Měla jsem pár dní dovolenou, nějak jsem odvykla, ráno jsem byla zcela ponořená do svých myšlenek a nevnímala jsem. Pak jsem zaregistrovala hodně upřený pohledy, jsem si říkala, proč na mě ty lidi tak čumí... no pak mi to došlo, naštěstí jsem měla v kabelce.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 20. července 2020 20:24
Reakce na Sweet Potato:

Tulipe Mně ta hnota nevalného složení zrovna chutná, potvora.

​Mně taky. Se přiznávám, že závidím všem, komu nechutnaj tyhle prasárny.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 20. července 2020 20:29

moonlight Takhle jsem vlezla na polikliniku a doslo mi to az v tretim patre po nakupu v bufetu.