Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 08. července 2020 10:42

Lamicka tyo!

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 08. července 2020 11:03

Lamicka ty vado tak to byla vazne haluz!

My takhle jeli o jednu tramvaj driv, jak se tenkrat srazily 5 na jednokolejce u Ostravy. To pak napadaji jednoho zajimave myslenky... 

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 08. července 2020 11:09

Lamicka uff

Offline coralline
Avatar
2157 příspěvků moje polička 08. července 2020 11:54

Já jsem seděla v rychlíku, kterej se málem srazil s osobákem. Tam se naštěstí nikomu nic nestalo, jenom jsme tam pak seděli ještě 3 hodiny, když se to vyšetřovalo, a z vlaku nás pak evakuovali hasiči. Ale pocit blbej teda.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 08. července 2020 11:56

coralline ufffff

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 08. července 2020 11:59

Kdyz jsem byla mala, jela jsem s babickou vlakem a okno u kteryho jsme sedely, trefil sutr. Okno se vysypalo, par skrabancu a nic horsiho nastesti.

Offline Catherinne
Avatar
9842 příspěvků moje polička 08. července 2020 12:12

Lama_z_Lana ufffffffffffff

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 08. července 2020 13:30

coralline já jsem jednou v létě (tak 4 roky zpět) jela z Černé v Pošumaví do ČB a za Černou (Hůrkou) spadl na koleje strom, těsně před vlakem... chudák strojvůdce, to byl nějaký začínající mladý kluk, byl z toho úplně hotový... nikomu se ale nic nestalo, protože to dokázal ubrzdit ... ale museli jsme zůstat na místech a přijeli pro nás hasiči a evakuovali nás do jiného vlaku (jo, celkem zážitek :-), který se pak vracel těch asi 5 km zpátky do Hůrky (jako blbý bylo, že to bylo fakt takový neprostupný místo v lese, a z vlaku se dalo vyskočit maximálně tak do škarpy.. i tak to někteří riskli a odešli)

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 08. července 2020 13:37

Magráta Ty jo, já si teď vlastně uvědomuju, že se mi takové věci stávají až podezřele často a to ani vlakem moc nejezdím! Naštěstí teda nic fatálního. Už 2x nám pod vlak někdo skočil, totéž se mi stalo i v metru v Japonsku, ale tam to nebylo pod můj vůz, jen pod předešlý, ale zůstala jsem trčet pod zemí asi hodinu, navíc s dětmi, bylo to teda dost klaustrofobické.. a jednou jsem jela během tajfunu shinkansenem a na koleje spadl strom, naštěstí do něj vlak nenarazil, ale stihl ubrzdit. A kdysi v Ghaně jsme uvízli ve strašné díře, kde bylo jen pár domů a koz, protože se kvůli dešťům sesunuly koleje...naštěstí kolem po asi osmi hodinách projížděl autobus, takže jsme se z tama dostali.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 08. července 2020 14:45

Lamicka 

Jsem moc rada, ze nikdo z vasi skupiny nikam nespechal;-)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 08. července 2020 17:39

Lamicka no teda, ufff.

Já jsem si jednou nekoupila (levnou) letenku, protože se mi nelíbily internetové stránky dopravce a to letadlo pak spadlo. Někdo to snad přežil... Byla to hrůza.

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 08. července 2020 18:18

Teda fuj, ty vase zazitky s dopravnimi prostredky! 

Ja jsem jednou vezla deti autem z vikendu a na prijezdu do Prahy na spojce v protismeru havarovalo auto. Vylitlo z nej predni sklo, vcelku preplachtilo svodidla a rozprsklo se tak 50m pred nama. Jela jsem dost pomalu, stihla jsem to zbrzdit a vyhnout se, byt tam o par vterin driv, tak nevim.

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:15

Všechny moje děti měly být na táboře. Nějak jsem to na poslední chvíli zrušila. A dnes jsem se po návratu do civilizace dozvěděla, že se na tom táboře utopil kluk. 

Offline Makara
Avatar
2238 příspěvků moje polička 08. července 2020 19:25

faustefra ufff! a Lamicka taky.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 08. července 2020 20:33

To jsou tedy příběhy. Jsem ráda, že se nikomu nic nestalo a že zasáhla vyšší moc nebo intuice.

Taky jsme kdysi, myslím 2007 tak, poslali kluka na tábor, kam se jelo vlakem, pak puťák pár kilometrů a tábor v lesích, dost tvrdé pomínky a bez elektřiny a žádný signál.

Na poslední chvíli nás napadlo, že pojedeme ráno autem, se synem a jeho kamarádem, uděláme si výlet, zajdeme na oběd, kluky dovezeme na místo a pak se přesuneme na víkend do Slavonic.

Tak první část klapla, ale po příjezdu na místo tábora v pozdních odpoledních hodinách tam nikdo nebyl, ani noha, seděli jsme na báglech a čekali. Nebyl tam ten signál, nedalo se nikomu dovolat. Až když jsme zas dojeli do oblasti s pokrytím, tak jsme se dozvěděli, že došlo k nějaké srážce v Čerčanech, byli mrtví a zranění, dokonce i mezi těmi dětmi byli nějaké zlomeniny, rodiče si je vyzvedávali na tom nádraží, děti v šoku, na ten tábor už nikdo nechtěl jet.

Takže jsme zas bágly naložili a místo romantiky ve dvou jsme prožili po domluvě s rodiči druhého kluka víkend ve Slavonicích ve čtyřech na půjčených kolech.

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 08. července 2020 20:39

Jennyfor 

Z pekla štěstí! Jako z některých historek mě fakt mrazí.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 08. července 2020 20:39

faustefra To je na tom liberecku? Mám doma stejně starého, aktuálně na táboře, normálně se mi udělalo opravdu špatně od žaludku, když jsem to četla. Strašný

Offline faustefra
Avatar
150 příspěvků moje polička 08. července 2020 20:55

Garfie jo,to je ono. Fakt jsem ráda, že jsem zrovna bez práce a ten tábor jsem zrušila. Vůbec si neumím představit, jak by to s těma mýma cíťama zamávalo. Je to strašný. Je to strašně strašný. Bobek malej. A přiznávám, že mám strach se zeptat. Protože s velkou pravděpodobností je to někdo z okolí, nedejbože spolužák nejmladšího.  

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 08. července 2020 21:11

faustefra A tábor zrušili? Je to strašně smutné :-(

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 08. července 2020 21:12

To jsou teda zazitky! 

faustefra strasny