Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:12
Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:13

moora hele, tu mám, sdílela jsem s ní i lože 10 let, teď je teda přesunutá dva roky přes chodbu, aby tam dělala přes den společnost.

A dokonalý je, že máme obě naprosto stejnou barvu chlupů, takže ty chuchvalce, co musím uklízet, se nedají identifikovat, jestli je to její, nebo moje, leda bych zkoumala dýlku.  No, jedeme v tom spolu

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:14
Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:15

Jennyfor Mám pochopení. Jsem chronický odkladač.

A do odpadů liju ty sajrajty, co dámy výše.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:20

Potrefenáhusa No teda, to vůbec není vtipný !!

Páč takhle to vypadá. Mám takovou techniku, aby mne nestresovalo to množství vlasů, co opustilo moji leb, tak pomocí mikroténových sáčků to jako rukavicí tahám a tahám, každý hned hodím s obsahem do větší tašky a mám u toho zavřený oči. Aby se mi ten humáč nevypálil do sítnice

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:54

Se priznam, ze ja ten smrad z travy uplne bytosne nenavidim. Huli mi tady imrvere soused, takze jsem fakt happy, z nejsou trpicky noci a nemusim furt vetrat, jinak bych se zblaznila. Von si tak v 10 sedne na balkon a nonstop kouri/huli. Fajn, otevru dvere na pavlac a tam kouri dalsi idiot. Cekam, kterej mi da driv do drzky, pac to dost nevybirave komentuju

Boze, nez se sem tyhle dve existence nastehovaly, takovej raj na zemi tady

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 19. července 2020 18:58

Jennyfor R.Fulghum kdysi psal, že dospělý se pozná podle toho, že dokáže čistit takové ty blivajzy ze dřezu. Tohle je pro mne stokrát horší a dospělá asi nikdy nebudu. To, co bych vytáhla, by určitě nebylo tak roztomilé, jako to Husino. A mělo by to vyvítekolik nohou!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:03

ja teda, kdyz zmercim, ze odpad neodteka tak, jak by mel, tak se uplne tesim, az z nej vylovim hromadu vlasu a teprve pak jeste kvuli nejakym zbytkum doliku krtka. Jen z tohohle mam pocit, ze je koupelna cistsi tak od 150%.

a me priznani - dnes jsem dukladne otestovala, zda jsou lepsi lays nebo pringles. Budiz mi utechou, ze chipsy jsem nemela tak rok minimalne. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:04

Sweet Potato tak to já dospělá taky nikdy nebudu  se mi zvedá kufr, jen se nad tou vanou nakloním. To Husino tam dole určitě ještě je a číhá.

Až budu bohatá, tak jako prvního si najmu mladého fešného čističe odpadů.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:15

Lama_z_LanaSmrad z trávy bytostně nesnáším, takže bych taky nevybíravě komentovala.

Online Kokoska
Avatar
28323 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:19

Jennyfor kdyz jsme bydleli jeste s detma, dcera dlouhy vlasy, tak jsem na to mela takovej drat s ohnutym koncem, abych nemusela rukou. Krtek a dalsi chemie ty vlasy nikdy nerozpustily. Ted jak jsme jen dva, je to lepsi, ani moc nepelichame

Online Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:23

Jennyforja občas u nás taky fetuju, I vím, odkud to jde :-) a přiznávám že tu vůni mám ráda (ale ani v divokým mládí jsem nekouřila...)

Online Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:23

jinx ehm, dělám to stejně, vylovim vlasy, naliju krtka:-D

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:34

Kokoska Jennyfor Ja tam strcim spejli, otacim, otacim, vytahnu, vyhodim

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:34

mně tráva smrdí stejně jako čočka

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:40

Magráta Tak já nekouřím cigára a nikdy jsem nekouřila. Ale tu marjánku jsem párkrát pár šluků dala, zase ne že bych v tom jela naplno. A musím říct, že za mne lepší než alkohol. Působí to na mne jen jako takový lehký zlepšení nálady, jako pohoda, klídek, všechno bude fajn. A navíc mi nikdy nebylo ráno blbě, žádná kocovina.

Já naopak už pár let nemůžu pít. Po vínu zvracím, překyselí se mi žaludek a stačí dvě deci. Pivo mi vadí, když je moc sycený, už jsem taky po pár locích blila. Bublinky nesnáším vůbec, i šampus na silvestra si vymíchávám. A teď už mám ten reflux i potvrzený, neměla bych vůbec alkohol zkoušet.

Mám ale problémy s křečema čelistí a žvýkacích svalů, beru na to nějakou chemii, a po tý marjánce se mi ta huba tak krásně uvolnila. Jen je u tý doma pěstovaný blbý, že není jasný, kolik toho, aby to mělo léčebnej účinek a ne aby byl člověk sjetej.

Tak se chystám koupit nějakou tu tinkturu legálně prodávanou, že bych vyzkoušela, jestli to není lepší než se cpát jedama.

Online Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:45

Jennyfor mojí mamce to někdo doporučoval na třas rukou (ruce se jí třásly fakt hodně), tak mě jednou požádala ať jí seženu (zrovna mně!!)

A tatínek myho muže ji pěstoval na chatě a dělal z ní různé tinktury... jak jsme teď vyklizeli, tak jsme nějakou sušenou našli (+ty rozbušky a granát  )

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. července 2020 19:52

Magráta Bývalý tchán měl taky třes rukou, parkinsonický syndrom po úrazu, pěstovali si bylinky na zahrádce.
Jednou jsem dostala skleničku od přesnídávky označenou jako "marjánka", bylo tam sušené drcené cosi, považovala jsem to za majoránku, který jsme doma říkali marjánka a tak jsem to nasypala do bramboračky. 
Ale nikomu nic nebylo, buď jsem tam toho dala málo, nebo špatná úroda

až když jsem odmolovala a kontrolovala všechno koření, tak jsem počuchem zjistila, co mám doma za poklad.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. července 2020 22:45

Kokoska moora Kdepak ginovej mejdan v Olomouci..... K nam pojedete, neco sezenu, kdyztak jen cuchnem;-)

Online Kokoska
Avatar
28323 příspěvků moje polička 19. července 2020 22:49

Karja no to vis ze jo, ve ctyriceti mi to rozmlouvali a na stary kolena budu cuchat? A probudim se u rybnika s kaprem v naruci, ne? U vas se dejou divny veci!