Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline MiaW91
Avatar
55 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 13:41
Reakce na nellielovett:

Mně se seriál moc líbil! podle mě skvělý zobrazení dnešního vnímání světa mladších ročníků .... (v něčem jsem se tam i našla :) )...jen nechápu komentáře, že poslední díl byl zklamání a o ničem....však přeci život není jak akční film, prostě jen ukázali úhel pohledu určité generace :)

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 14:10
Reakce na MiaW91:

Naprosto souhlasím. Já včera seděla u pc, vyřizovala mejly, u toho jsem měla puštěné youtube, odepisovala na messengeru, prohlížela instagram, projížděla eshopy, nahrávala fotky na web... 

Původně jsem si seriál pustila k vaření, ale protože jsem to nestíhala sledovat, tak jsem na to koukala pak večer v klidu. Celkově se jim to povedlo. Poslední díl mi přišel v pohodě, už to byl jakože reálný život, ne chatovaní no.

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 16:44
Reakce na barbucha:

Já to ještě neviděla, budu koukat na originál. Já vlastně nechápu, kdo to Dykovi dal, protože si neumím představit nikoho, kdo by řekl, že znějí podobně (a o to snad jde v dabingu). Nebo možná byl režisér jeho fanoušek xD

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 16:47
Reakce na wendulka:

Ten nový jsem ještě neviděla, ale nelíbila se mi ani poslední řada. Připadalo mi to už jen pro fanoušky, aniž by se nějak moc snažili o děj. Jen aby se holky mohly chvíli roztejkat nad Cumberbatchem. A to neberte jako hate, já ho mám ráda, ale ty první dvě řady byly prost nejlepší pro mě. 

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 19:36
Reakce na Morrigan:

On ten dabing je prostě aktuálně v háji. Já se o film dost zajímám už hromadu let a zrovna nedávno jsme to řešily s kamarádkou filmovou vědkyní a vzpomínaly jsme, jak ve starých filmech dabují ti největší herci doby, malou roli třeba daboval Miloš Kopecký...filmy se Sophií Loren jsou vlastně malá česká dabingová díla, to není jen překlad a přeříkání textu, to je normálně audio divadlo . Když se podíváte třeba na Snídani u Tiffaniho, Prázdniny v Římě, Včera, dnes a zítra,...to jsou neskutečné výkony.

To, co se odehrává dnes, to je tragédie a raděj bych nechala filmy s titulky, i kvůli lepšímu učení jazyka.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. ledna 2017 20:44
Reakce na Morrigan:

V klidu, vůbec to tak neberu. Ani já nebyla kdovíjak odvázaná už z té 3. řady. Jenže tu jsem naštěstí viděla předem v originálním znění a ne rovnou v dabingu ČT, který to vždycky ještě trochu srazí dolů.

Jinak já z Benedicta Cumberbatche kdovíjak odvázaná nejsem, opravdu se mi líbí jen tady v té roli Sherlocka. Ale když jsem třeba koukala společně s mojí mámou na Konec přehlídky, kde byl obarvenej na blond, tak to jsem nemohla.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 10:38

Od soboty má  být v TV nějaká nová verze Vinnetoua.  Ach,moje dívčí velká láska .  Já vím brak a sra-ka, ale stejně jsem zvědavá. Fotky teda vypadají zajímavě.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 17:54
Reakce na Lamicka:

Ono na tom tvém přístupu něco bude. Já měla očekávání, trochu jsem doufala v návrat k začátkům, byla jsem dost zklamaná překombinovaným příběhem, postava Sherlocka mi přišla nevýrazná. Manžel se kouká jen kvůli mě, jinak ho S. nikdy nebavil... no a nový díl se mu dost líbil :-). 

No vida. 

Nene, pokud jde o Sherlocka, mám už heslo nečekat vůbec nic, naprosto nic, a ono se uvidí. Mary coby agent mě strašlivě nas- štvala v 3. sérii, fázi vztekání se nad nemožnými tvůrci mám už za sebou. 

Jediné, co by mě asi ještě vykolejilo, by bylo, pokud by SH začal vyznávat lásku Ireně Adlerové (a myslel to vážně), ale pevně doufám, že to se nestane.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 19:15

Casablanca - dnesDalších 11 fotografií v galerii6. 1. 2017, 21:45

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 12:04

Dnes na ČT2 (22:05): Okupace

Skandinávská produkce, Jo Nesbo a protesty ruských diplomatů proti uvedení seriálu - to všechno zní slibně! 

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 13:00
Reakce na barbucha:

Možná by se vám mohl líbit seriál Man in the High Castle...je to tedy alternativní historie, ale téma podobné. Druhou řadu jsem ještě neviděla, ale určitě se na ní chystám.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 13:52
Reakce na Morrigan:

Možná by se vám mohl líbit seriál Man in the High Castle...je to tedy alternativní historie, ale téma podobné. Druhou řadu jsem ještě neviděla, ale určitě se na ní chystám.

Druhá serie Man in the high castle je super, zkoukla sjem ji nejdřív zběžně s anglickými titulky a teď postupně čekám na české :) Je podle všeho ještě povedenější, než v případě pvní serie, akorát mám někdy problém nefandit záporákům :D Každopádně už jsem tu dkysi řešila, že kniha byla jiná, tohle už vůbec nemá s knihou nic společného a myslím,ž e to zvládli i tak na výbornou. Těšíms e na třetí serii....

Okupace vypadá hodně zajímavě, zkusíms e po ní i po románo od J. Nesba, podle kterého je, podívat......

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 13:54
Reakce na Morrigan:

Mi uniklo, že už je druhá řada. Mám co dělat o mrazivém víkendu

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 23:44
Reakce na barbucha:

No... Pár šokujících okamžiků, extrémně nesympatické baby (jedna vedle druhé).

Téma zajímavé, ale asi sledovat nebudu. 

Online domenica blogger
Avatar
7982 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 23:58
Reakce na barbucha:

Dnes na ČT2 (22:05): Okupace

Skandinávská produkce, Jo Nesbo a protesty ruských diplomatů proti uvedení seriálu - to všechno zní slibně! 

Nedivím se, že Rusové protestovali.  Těším se na další díly.

Offline continuity
Avatar
33797 příspěvků moje polička 08. ledna 2017 11:50
Reakce na Berta:

ja se priznavam, ze se mi ta nova verze lidi skoro vic nez ta puvodni, hlavne ze to bylo v ramci moznosti trochu zrealnene a ocistene od toho priserneho patosu puvodnich del - i kdyz guerrilova valka v podani indianu...  (pominu, ze to byla vzdy knizka pro skolni mladez, takze prilis nechapu vysilaci cas). 

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 08. ledna 2017 12:06

On ten pořad Popelka je tak strašně nudný, že to nejde sledovat, ale TEĎ zrovna tam nakupuje paní s tak legendárně oblečeným poradcem, že kdo může, měl by to vidět. dostala jsem z toho záchvat kašle. Pán má prostě všechno, včetně ledvinky, pivího břichu a kšiltovky.

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 08. ledna 2017 12:53
Reakce na continuity:

Taky se mi první díl líbil. Já už jsem dospělá, tak je fajn, že ten příběh taky "dospěl". Některé změny mě překvapily, ale nic mi nevadilo. Těším se další, jsem zvědavá, jak to pojmou ;)

Ale když se divil: "Ty mluvíš mojí řečí?", tak jsem si říkala, jako fakt německy, jo? No a ono šlo trapně o angličtinu ;)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 08. ledna 2017 13:02
Reakce na Berta:

vinnetou hrozny, mne se teda trapnosti kroutily prsty na nohach:-(( jinak knizky jsem jako dite milovala hrozne moc, vsechny mayovky.. jj brak to je moje:-)

okupace celkem fajn, ale ne tolik, abych vydrzela i druhy dil az do pulnoci:-/

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 08. ledna 2017 13:22
Reakce na domenica:

Nedivím se, že Rusové protestovali.  Těším se na další díly.

Nebylo to špatný, co? Ale řeknu ti, že jsem od toho chvilkama odcházela, v záchvatu vzteku... já na ty rusáky (a jejich praktiky) prostě nemám nervy, pro mě je to větší horror než Hitchcock. 

Samozřejmě se budu dívat dál, ale možná mě u toho raní mrtvice