Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. října 2016 13:39
Reakce na Morrigan:

Man in the High Castle byl super, ale ještě lepší je kniha, ta byla taky moc povedená :) jsem zvědavá, jak sis eriál poradí s další řadou, která už bude bez jakékoliv knižní předlohy....

Mě se ještě hodně líbil House of Cards (zde již zmíněný) a teď jsme dokoukala Stranger Things, které jsou sice děsivé, ale také velmi povedené :) BTW Netflix teď připravuje seriál o Alžbětě II. s názvem The Crown, to může být taky velmi zajímavé :) První epizoda by měla být 4.11.

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 27. října 2016 14:08
Reakce na A666:

Man in the High Castle byl super, ale ještě lepší je kniha, ta byla taky moc povedená :) jsem zvědavá, jak sis eriál poradí s další řadou, která už bude bez jakékoliv knižní předlohy....

Mě se ještě hodně líbil House of Cards (zde již zmíněný) a teď jsme dokoukala Stranger Things, které jsou sice děsivé, ale také velmi povedené :) BTW Netflix teď připravuje seriál o Alžbětě II. s názvem The Crown, to může být taky velmi zajímavé :) První epizoda by měla být 4.11.

I mohla  bych se zeptat, ten Man in the High Castle, ta druhá řada nemá předlohu, protože žádná prostě není a nebude nebo protože ještě není vydaná?

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 27. října 2016 15:42
Reakce na Morrigan:

Druhý díl autor nedopsal. Na wiki píšou, že někde vyšlo pár kapitol. Tak možná v souvislosti se seriálem vydají aspoň ty.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. října 2016 15:43
Reakce na Morrigan:

I mohla  bych se zeptat, ten Man in the High Castle, ta druhá řada nemá předlohu, protože žádná prostě není a nebude nebo protože ještě není vydaná?

Podle mého je to už starší kniha a neslyšela jsem,ž e by se plánovalo pokračování. Ono hlavně kniha je jen taková směsice výjevů z té alternativní historie, nejsou tam žádné filmy - jde o knihu, která je dokonce na Japonském území běžně vydávaná. Nemá to žádný vyloženě akční příběh, takže nepředpokládám, že by to dále pokračovalo (dokonce tam hrdinka Muže z vysokého zámku navštívila...). Seriál mi ve výsledku přijde spíše inspirovaný tou myšlenkou a rozvádějící určité linie dál, než že by šlo vyloženě o zfilmování knihy....

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 27. října 2016 16:36
Reakce na coralline:

Aháá, no já jsem si říkala, jestli to náhodou nepřetahuje jako trůny xD

Offline Morrigan
Avatar
75 příspěvků moje polička 27. října 2016 16:39
Reakce na A666:

Myslíte, že by to v Japonsku zakázali? Já jsem dělala seminárku na toto téma, nebo spíše o tom, jak Japonci vnímají svojí válečnou minulost. Většinou jsem se dočetla, že svou agresi spíše zamlčují a raději se staví do role oběti atomových bomb.

Offline Guinea Pig
Avatar
519 příspěvků moje polička 27. října 2016 20:30

Právě teď aktuálně nejslavnější československý knihkupec s chorobnou fantazií, Dalibor Vrána. Na Prima MAX.

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 30. října 2016 12:16

Doporučuju seriál Good Girls Revolt-přelom 60. a 70.let, USA, prostředí zpravodajského magazínu, boj za rovnoprávnost, sexuální revoluce...trailer: https://www.youtube.com/watch?v=qAB_BuPH4EQ

Offline pilgrim
Avatar
165 příspěvků moje polička 31. října 2016 19:22
Reakce na 0zero7:

Prvni epizoda sedme serie Walking Dead. SMARJA!!!!

Jsem ráda, že to někdo zmiňuje, protože to ani po týdnu nejsem schopna dostat z hlavy. Přitom jsem určitě viděla i horší věci, ale dostala mě ta bezmoc, výsměch, ponížení. Jsem zvědavá, jak se s tímhle Rickova skupina vyrovná.

Jinak doporučuju seriál Westworld (hlavně pro milovníky sci-fi) z dílny HBO, akorát byl odvysílán 5. díl a já nepřestávám být nadšená.

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 31. října 2016 19:35
Reakce na pilgrim:

No ja to jeste ani nevidela. Ale ten parchant je teda vybranej skvele, Jeffrey Dean Morgan je ugh. Jde z nej strach. Asi pockam az bude aspon par dilu venku.

HBO me miji trochu, skoda, z enamj nejakou smlouvu s Netflixem.

ja ted zacala koukat na to Black Mirror, docela to jde, nektery dily lepsi, nektery mene, prokladam to jeste Life in Pieces, to je docela dost vtipny.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 31. října 2016 21:23
Reakce na 0zero7:

Black mirror mi teď doporučovali mladí. Já momentálně jedu v Gotham. Taky dobrý.

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 01. listopadu 2016 20:39

Dnes ve 21:05 na ČT art  Hvězdy Velkého vozu.

 

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 05. listopadu 2016 15:08

Dneska ve 20:20 na ČT art  Radúz a Mahulena.

 

A hned potom (22:15)  V kruhu koruny II.

 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 05. listopadu 2016 15:38
Reakce na 0zero7:

No ja to jeste ani nevidela. Ale ten parchant je teda vybranej skvele, Jeffrey Dean Morgan je ugh. Jde z nej strach. Asi pockam az bude aspon par dilu venku.

HBO me miji trochu, skoda, z enamj nejakou smlouvu s Netflixem.

ja ted zacala koukat na to Black Mirror, docela to jde, nektery dily lepsi, nektery mene, prokladam to jeste Life in Pieces, to je docela dost vtipny.

Já black Mirror zkoukla už téměř celé, líbí se mi, jak je to variabilní - jak někdy je to víceméně úplně sci-fi svět a jidny je to totálně reálné. příkladem je třeba třetí epizoda třetí serie, ta mi přišla hodně drsná a v podstatě naprosto reálná.....

Jinak nemáte někdo tip kde sehnat titulky k třetís erii 1, 2, 4 a 6 dílu? Na Edně to nějak nefunguje a na titulky.com jsou jen k 0., 3. a 5. :( Nebo alespoň titulky v aj, úplně bez to asi nedám.....

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 06. listopadu 2016 21:49

Dnes ve 22:05 na ČT2  Rozhovor.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 06. listopadu 2016 22:16
Reakce na luciole:

No to mě mrzí, že jsem V kruhu koruny prošvihla. Ani nevím, že natočili další díly a zrovna tyhle jsou ze zajímavého a pro mě velmi nepřehledného období.

Offline hibiki
Avatar
48 příspěvků moje polička 06. listopadu 2016 23:22
Reakce na A666:

Anglické titulky jsou na podnapisi.net.

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 08:04
Reakce na Ronna:

No to mě mrzí, že jsem V kruhu koruny prošvihla. Ani nevím, že natočili další díly a zrovna tyhle jsou ze zajímavého a pro mě velmi nepřehledného období.

V sobotu bude další díl V kruhu koruny v hlavní roli s Cumberbatchem.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 22:14
Reakce na Malvin:

Děkuji za tip, musím si to poznamenat.

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 08. listopadu 2016 05:15
Reakce na ionicera:

Black Mirror uz jsem dokoukala, nektery epizody dobry.

Ted jsem najela na Crown, zatim cajk, uplna uzasnarna to neni, ale da se to. Zajimavy historicky souvislosti.