design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Anema
Avatar
830 příspěvků moje polička 01. června 2022 22:48

Evaeva aby se to nerozjíždělo, slepili jsme to ze strany od okna izolepou :-). Ale bála bych se, aby tam navíc nebyl schůdek, kdyby byl každý kus na jinak ujíždějícím stropě...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 23:07

Anema schůdek nemáme:)

Offline Anema
Avatar
830 příspěvků moje polička 01. června 2022 23:09

Evaeva no, vy ne, ale nevím co Gatita s křivým stropem....

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 23:12

Anema to je fakt

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. června 2022 18:55

Máte sklep? A mohla bych to vidět? Paron, že furt s tou postelí, ale dost mě to teď trápí, tak to zkusím sem ... důvod, proč chci boxspring, je ten, že mě už hrozně vytáčí, jak všechny dřevěné i "dřevěné" postele časem vržou, je to nestabilní, lamelový rošty nám praskaj, matrace se proležej a vůbec je to takový nějaký vachrlatý. Zato boxspring kdekoli jsem spala, byl vždycky takovej stabilní, prostě ta postel se ani nehla ... a já to chci. Problém je, že se mi ty celočalouněný zoufale nelíběj ...  A taky se trochu bojim, že bude těžký k tomu vybrat třeba noční stolky ... Zaujala mě tahle, mám s Lutzem celkem dobré zkušenosti, máme odtamtud masivní dřevěný stůl a dobrý. Ale nevím, jestli to nebude krok vedle, jestli to zase nebude vrzat a budu tam, kde jsem byla ... co myslíte? Nemůžu nikde najít, že by byla vystavená, jinak se samozřejmě takhle blbě  neptám a jdu se tam podívat 


https://www.xxxlutz.cz/p/valnatura-postel-boxspring-180-200-cm-drevo-textil-kompozitni-drevo-antracitova-barvy-dubu-002307012401

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 16. června 2022 19:01

MP Meri tak ti odpovím zase já 

Brali jsme to že stejného důvodu, kvůli vrzání, všechny předchozí postele nám po čase vrzat začaly, nebo vrzal rošt, nebo obojí. Tahle opravdu nevrže, máme ji necelé tři roky. Máme ji taky z Lutzu, ale jiného výrobce. Máme čalouněnou šedou koženkou. Tenhle typ tehdy vůbec neměli, všechno jen v té "ohrádce". 

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 16. června 2022 19:04

MP Meri jo a byla bez topperu, ty postele, které se nám líbily a měly topper v ceně, se nám zdály hrozně měkké. Jak nec jsme vzali takovou, ke které se topper musel přikoupit a mohli jsme si vybrat tvrdost.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 16. června 2022 19:18

Pinot Noir Díky díky Já se právě bojím, že tahle nemá tu ohrádku, aby se nakonec třeba ty matrace po sobě neposouvaly, nebo tak něco ... s tím topperem je to dobrej point. My máme rádi tvrdé matrace, tak to budu muset ještě zvážit (tahle má topper v ceně, hodnocený jako střední). Ale tak předpokládám že ten topper jde kdyžtak vyměnit. Jako tahle mě zaujala kombinací se dřevem, hlavně dub masiv, to můžu. A hlavně si tu novou postel už slibujeme věky, ta naše je prostě rozvrzanej proleželej křáp a já bych se ráda ještě párkrát pořádně vyspala

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 16. června 2022 19:51

MP Meri ja bych mela mlcet, panc boxspring nemame, ale chci ti napsat, ze postel cos postnula je prvni boxspring vubec, co se mi libi!

Offline EDITH4B
Avatar
1997 příspěvků moje polička 16. června 2022 19:52
Reakce na Lilly_Ku:

MP Meri ja bych mela mlcet, panc boxspring nemame, ale chci ti napsat, ze postel cos postnula je prvni boxspring vubec, co se mi libi!

​Přesně!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2022 20:07

MP Meri my máme masivní postel od Vykony, spíme na ní šest let a nic nevrže, ani rošty ani nic jiného, postel se ani nehne. Ale je dost těžká, muž jí odmítl stěhovat do jiného pokoje. A není to boxspring.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 16. června 2022 20:20

Evaeva chtela jsem napsat, ze my jsme s muzem 17 let a postel jsem dokonce zdedila, ze si ji koupil s byvalou pritelkyni, je normalni drevena a vubec nevrze. No a protoze jsem nemocna, tak to v te posteli pisu, zvedla jsem se a zjistila jsem, ze vrze, ale vubec to nevnimam

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2022 20:21

baltik ta naše fakt nevrže:) předchozí vrzala, ale to byl levný šmejd, no.

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 16. června 2022 20:28

A uplne nevyzadano, ale mame rok polohovaci rosty a to je takova bomba! Spim sice zasadne v rovine (muz naopak polohuje), ale na to me nocni cteni je to naprosto skvele. A postel nevrze. Ale ted jsme bydleli ve starem dome a majitele tam maji postel tak sto let starou a to me muz vzbudil pri pouhem otoceni. To bych doma nesnesla. 

Offline Peetra1
Avatar
233 příspěvků moje polička 19. června 2022 10:49

MP Meri my mame nove tuto od Blanar nabytek

a je bajecna  zatim nevrze a doufam, ze nezacne! Maji i velky vyber boxspring

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. června 2022 18:17

MP Meri Ptej se víc, ptej se víc! Mně se to hodí. Všichni se tady ptejte:-D:-D

Vrzající postel máme taky, a je to hrozný, fanda těch boxspringu nejsem, ta MP Meri je teda ale pěkná, tak to asi přehodnotim. Nevím, jak jinak se spolehnout, že nekoupim další vrzající nebo co se časem rozvrzá.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2022 18:20

Karja já bych řekla, že kvalitní postele z masivu by vrzat neměly. Ta naše nevrže, ale taky byla pěkně drahá.

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 19. června 2022 18:26

Evaeva

Já mám z masivu nekvalitní zřejmě no:-(. Tchán postele vyrábí, není to teda vrchol estetiky, uplně obyčejná postel, jednu má dcera, asi to musim vyzkoušet, zda to obstojí:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2022 18:29

Karja my máme z Vykony a fakt se ani nehne. Nikam jsme jí teda nestěhovali, ani nevím, jestli jde snadno rozebrat, montovali nám jí přímo od nich.

Offline DruI
Avatar
3252 příspěvků moje polička 19. června 2022 18:51

A když se tu řeší postele, nemá někdo tip na manželskou postel s úložným prostorem a bez vysokého čela? Já mám dojem, že to snad ani neexistuje.