Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. ledna 2017 21:23
Reakce na Sweet Potato:

s tím střelákem se mi zdá, že je to kachna. jezdím tamtudy pravidelně několikrát týdně a neviděla jsem je tam ani jednou. taky by se mi hodili. nepotkala jsem žádnýho ani nepamatuju, omastara mám jednoho a má blbý útoky...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 16. ledna 2017 22:06

jsem si na vás tuhle vzpomnela,kdyz jsem potkala slečnu s pokemonim pytlikem

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 08:59

Tak jsem se dočkala nového Lucifera! A docela se mi to líbilo. Doufám, že už konečně mámu pošlou dom.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 21. ledna 2017 19:54
Reakce na Dammy:

ta tam bude obsmrdat podla mna do konca serie. ale v dalsej uz byt nemusi :D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 21:53

nedávám tomu moc šancí, ale zkusím to.

neznáte někdo domnívám se že českou hru, adventuru. malý rozsah (nic jako baldurs gate). příjemná grafika. už nevím, co bylo cílem nebo dějem, ale vím, že se tam daly kosákem sekat kytky do košíku  jeden z úkolů bylo zničit troly v dole. na začátku vyhoří chata, a syn se vydává do světa. víc si asi nepamatuju. mám pocit, že toho jsou už dva díly. bylo to k dostání mám pocit i na portálu jako jsou duelovky.cz, ale nemůžu to tam najít.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 22:30
Reakce na Jiná Realita:

Napadl mě Gooka, ale tam nesedí ten začátek a taky si nevybavuju kosa, ale podezření z otcovraždy :-D. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. ledna 2017 23:43
Reakce na Zina:

bohužel ne. řekla bych, že to mělo grafiku podobnou jako baldurs gate, příběh byl zasazen do středověku, kolem příroda, sbíraly se taky houby.

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 00:00
Reakce na Jiná Realita:

Jak je to tak staré?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 00:21
Reakce na Sweet Potato:

myslím, že moc ne, myšleno - nebylo to za mých mladých let. tipuju tomu tak max. 7 let.

uznávám, že můj popis je tragický 

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 00:35
Reakce na Jiná Realita:

Tak to nic, to neznáme. Ale třeba až přijede Eden.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 20:35

mám stížnost: dnes jsem šla pěšky z palačáku až na hlavák a nechytla jsem nic, NIC vůbec nic extra. stejný blbý krysy a holubi jak v brně!:-( viděla jsem akorát poblíž jednoho onixe ale nemohla se odchýlit z trasy. hamba vám pražákom!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 21:47

mám s dovolením ještě jeden dotaz, který nevím, jestli spíš sem, nebo do blbých dotazů. 

miluju hru caesar 3, ideální na dobu nemoci, když už fakt nevím, co dělat, protože mám všechno přečtené.

mám její originální cd, ale existuje i online jako browser verze.

nicméně ani jedna mi na mém notebooku nejde. cd píše, že jsou - teď nevím jistě - buď nějaké dlouhé nebo naopka krátké fronty. browser udělá download dat, dojde do fáze "running" a pak mi hodí hlášku "aj chyba". používám operu, je aktuální, nemám žádný malware.

jde s tím něco udělat, nebo už je ta hra moc stará a nepojede nikdy na ničem?

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 24. ledna 2017 23:14

njn, ono teď není nikde nic zajímavýho a v centru ani nikdy nic nebylo. holub - krysa, holub - krysa, jen tam vzadu je jedna výjimka, tam sedí dvě krysy vedle sebe

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 08:05
Reakce na moora:

jojo byly tam

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 08:52

Aspoň jsi viděla, že nám pražákům není zas tak hej, jak si vy v gubernii myslíte.

Centrum je dobré jen na doplnění zásob, zajímavá zvířátka se skrývají spíš v parcích. A teď nějak všechno spí zimním spánkem. Už aby bylo teplo.

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 20:22
Reakce na Jiná Realita:

Já vím, že to asi není úplně technický řešení :D
Ale... Pokud je to tvoje srdcovka, tak být tebou, tak bych asi cvrnkla GOGu šest doláčů za moderní konverzi...


Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 20:22
Reakce na Jiná Realita:

myslím, že moc ne, myšleno - nebylo to za mých mladých let. tipuju tomu tak max. 7 let.

uznávám, že můj popis je tragický 

Jinak, nad tou adventurou jsem se celkem tak patnáct minut potrápila, něco mi to říká, ale bohužel mě nic nenapadá.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 20:36
Reakce na Dammy:

děkuji! :) asi toho caesara zkusím.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 22:12
Reakce na Dammy:

My jsme nad tou adventurou dumali v práci na poradě (během přestávky :-), ale taky jsme nepřišli na nic, co by sedělo.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 25. ledna 2017 22:15
Reakce na Zina:

Kruciš, já nad tím taky dost usilovně přemýšlela, ale nadhodit to v práci mě nenapadlo, píšu si do úkolníčku na zítra. :D Dost mě to dráždí, že na to nemůžu přijít!!