Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 20:45
Reakce na Dammy:

Začla jsem dávat dohromady ten kostým. Nakonec jsem si vybrala přestrojení za člena smečky- gangu Pack z Nuka World. Nájezdnickýho oblečení jsem dala dohromady dost, mám prostřihanou koženou vestu, různé nátepníky a řemeny, spousty kalhot na rozstřihání, i kožené :D. Polít si nájezdnický hadry duhovýma barvama zvládnu. Našít na to barevný peří nebo kus plyšovýho leoparda taky. Vlasy mám ok, stačí na léto trochu rozšířit undercut a postavit to. A zbraň si udělám tuhle, pokud mě sestřenice nechá posprejovat AK 74, co měla dřív na airsoft

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 20:49
Reakce na Eden:

Ve trojce máš barbera:)

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 20:51
Reakce na Eden:

Hustý! Reportuj průběžně progress :D Ta pažba z lopaty týýý jo :D

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 20:52
Reakce na Eden:

Jsem ten pack googlila a tohle je úplně naprosto nepřekonatelně boží maska.

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 20:55
Reakce na Eden:

Jinak, mám hafo pdf knížek na cosplayový témata, kdybys chtěla. Asi to není úplně legit, ale to pět doláčů za padesát stránek s velikýma obrázkama taky ne.

Nejlepší je asi "Advanced cosplay painting - airbrush and weathering" od Kamui.

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 21:00
Reakce na Dammy:

Taky jsem usilovně googlila abych ti to sem všechno naházela, ale nenašla jsem nic moc, asi bych měla začít někam postovat screeny, když to nikdo nedělá :)) Přitom bych čekala, že to bude lidi lákat, takovej barevnej úlet jsem ve Falloutu asi ještě neviděla :D Oni mají různé zvířecí masky, myslím, že jsem viděla i sloní helmu a masku s ptačím zobákem. Někteří mají zase různý kožešiny nebo na sebe našívají plyšový medvídky 

Nemám ráda ridery, ale Pack beru na milost, jsou geniálně posedlí a úplně šílení. A Strongovi se taky líběj

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 21:02
Reakce na Dammy:

To by bylo super, díky moc!  pošlu ti mail do sz :-)

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 06. ledna 2017 21:10
Reakce na Dammy:

Koukni, co se dá vyrobit ze starejch projektorů :D

200W bazooka

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 13:12
Reakce na Dammy:

Fascinující, díky moc! Mám co studovat :-)

Offline Eden
Avatar
173 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 13:16
Reakce na Dammy:

Ještě něco pro zasmání, je to už pár dní starý, ale vtipný :D

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 19:42
Reakce na Eden:

Jojo, viděla jsem. :)

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 07. ledna 2017 19:42
Reakce na Eden:

Jinak ta lejzrovka z promítačky je moc :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 08. ledna 2017 10:14
Reakce na Sweet Potato:

mně přijde, že jdou stejně chytnout jenom zcela výjimečně, já včera vyházela celej arzenál na laprase a nic. Takže škoda se hnát do mrazu...

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 11. ledna 2017 13:08

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 11. ledna 2017 13:25

Also :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 11. ledna 2017 13:36
Reakce na Potrefenáhusa:

myslim ze to je nahoda, ja dva laprasy chytla uplne snadno (to se teda nechlubim, byli akorat na sesrotovani) a toho dragonita ne tak snadno ale slo to. tuhle mi ale utekl onix za kterym jsem utikala a ledasjaky "obycejnejsi" radej pustim nez abych vyplytvala vsechnu munici. a snorlaxe jsem stale nepotkala...

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 14. ledna 2017 11:13
Reakce na Eden:

Prosímtě, jak se tu před časem probírala ta sluchátka/headsety, přítel zrovna vybírá sluchátka k PC (bez mikrofonu, resp. je mu vcelku jedno, jestli mikrofon bude nebo ne), chtěl by něco trošku lepšího a mně tak nějak utkvěla značka Audio Technica, tak jsem mu jeden model předhodila a líbí se mu, ale pak jsem si uvědomila, že vlastně nevím, jestli jsou dobrý. :D Je to model ATH-AVC500, dají se sehnat za cca 2,5k a myslím, že tři tisíce jsou obecně strop. Co myslíš, je dobrej nápad pořídit tyhle, nebo je v této cenové relaci něco lepšího, co jsem přehlídla?

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. ledna 2017 20:59

dneska-jsem-fňuk-fňuk-míjela-snorlaxe-fňuk-fňuk-témeř-na-dohled-fňuk-fňuk-a-nemohla-jsem-fňuk-fňuk-vystoupit-fňuk-fňuk-z-autobusu-fňuk-fňuk

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. ledna 2017 21:02
Reakce na moora:

já včera viděla dragonita u stopu cca 200m daleko - ovšem zrovna jsem měla na hlavě čerstvě napatlanou barvu:-/

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 16. ledna 2017 21:07

Pardon, soucítím s tebou i moora , ale zároveň tu tak trochu hýkám smíchy.

Já nic zajímavého nepotkala, ani nepamatuju. Pořád chodím s blbosaurem, ještě 15 candies. Dnes jsem chtěla na Střeláku ulovit nějaké omanyty, co tam prý teď hnízdí, ale nic.:-(