Nerdské vlákno (pc hry, konzole, deskovky, fantasy, komiksy....)

06. října 2016 19:43
Offline Jean Grey
Avatar
14 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 06:26
Reakce na Jiná Realita:

Ach ty vzpomínky :-) Já jsem momentálně v euforii z toho, že se mi podařilo na novém noebooku rozchodit Heroes 3, ale tohle bych si taky zase zahrála 

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 09:08
Reakce na Karoleena:

Mě to taky štve. Dokonce jsem probírala seznam českých her na wiki :D

To mě takhle asi patnáct let trápilo, jak se jmenuje film, který mě děsil od dětství.

Pak jsem přišla na FB stránku "Horory na večer" nebo tak něco, a tam bylo v prvním příspěvku "Pokud vás v dětství děsil film, kterej nemůžete najít, je to Peanut butter solution."

A fakt to bylo ono a spousta lidí pod to psala "Wtf, fakt že jo" :D Rodiče nás na to nechali koukat, protože to bylo vedeno jako "rodinný," ale bylo to creepy jak prase.


Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 09:40
Reakce na Dammy:

Mě to taky štve, přemýšlím, komu ještě napsat, kdo by se mohl chytnout. Doufám, že se ukáže, že tu na nás Jiná Realita realita podniká nějaký sociální experiment a coby popis sem hodila sem tři náhodné věty, aby zjistila, k čemu se dobereme :-D.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 14:34
Reakce na Zina:

neee  vážně to existuje, jen to možná není české.

ale fakt tam máte kosák, kupujete košíky na květiny, sbíráte houby (červené muchomůrky), jdete příjemně zpracovanou krajinou, plníte úkoly. dá se i lovit zvěř (divočáci a asi jeleni nebo co, možná i vlk). to používáte jako energii. dá se spát pod šikárem, nebo v hostinci, aby se načerpala energie. vůbec si nepamatuju, co tam bylo za úkoly, jen ty troly v lomu, a pak nějaké klasiky, najdi mé ženě náhrdelník myslím. je tam městečko, na náměstí byl opilý chlápek. myslím, že se dají i sbírat vejce (na stromech jsou hnízda).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 14:35

jinak všem děkuju za to, že na mě tka myslíte 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 15:03
Reakce na Jiná Realita:

Nevim, co to je, ale chci to hrat :-)

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 16:19
Reakce na Jiná Realita:

Ve stínu havrana?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. ledna 2017 16:21
Reakce na Zina:

ne  já to budu dnes hledat znova, není možný, abych to někde nenašla.

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 27. ledna 2017 17:06

Seděla jsem dnes na Karláku nad kávou, zvolna se chystala k odchodu, cvičně zapla pokyše...a následoval překotný úprk, div nelítaly židle. Ještě, že se tam platí předem! Pak krátký sprint Resslovkou, asi třicet žlutých míčů a mám ho!!! Chvíli na to se mi v Podolí ukázal ještě jeden, ale pro něj bych musela přeplavat Vltavu.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 27. ledna 2017 17:27
Reakce na Sweet Potato:

Hezkej. A ma nejlepsi utok. Ja jsem takhle vyskakovala z autobusu cestou na zavody... :-) ale nemam takovyho peknyho, tak stejne chodim s dratinim, abych si mohla vyvinout dalsiho. Jeste 300 km :-) 

Co vam komu jeste chybi? Mne porygon a tangela (no a samozrejme ty "kontinentalni" a legendarni)

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 27. ledna 2017 18:57
Reakce na moora:

Hezkej? Ohodnotilo mi ho to ani ne na 70%, zatím ani nevím, jestli ho krmit.

Chybí mi Muk a Omastar, ti se dají vychodit, Porygona a Chansey jsem ještě ani nezahlédla. A pak nějaká mimina, jména teď nevím.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. ledna 2017 20:11
Reakce na moora:

Porygona a Tangelu taky nemám, pak ještě Chansey mi chybí a jinak převážně třetí evoluce něčeho, takže to už je všecko hratelné, nebo teda spíš vychoditelné. Porygona jsem jednou měla v nearby někde docela blízko domu, ale bylo to asi tak v jednu ráno, kdy jsem jen tak náhodně pokyše zapla před spaním v posteli, teď si občas nadávám, že jsem mohla vyběhnout. :D

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 27. ledna 2017 21:33
Reakce na Sweet Potato:

no, to bych asi nekrmila. já mám ještě o něco většího chcípáčka, na hodnocení i CP, tak chci jinýho. omastara mám, ale s blbejma útokama, toho chci taky jinýho, na střelečáku prej zůstal. ale dneska se mi přes město jet nechtělo, ještě pořád jsem po včerejším večírku částečně zahrabaná pod zemí. chansey jsem jednou viděla ve žlutejcj lázních, než jsem se tam stihla vrátit, tak zmizla. pak se mi vylíhla z vajíčka. má stráááááááááášně moc životů, asi 300, tak ji krmím, aby měla lepší CP a pak ji šoupnu někam do gymu.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 28. ledna 2017 15:15

Na dragonity je treba chodit v sobotu rano. Minule jsem lapla jednoho cestou na zavody a dneska jednoho primo z autobusu a kvuli druhymu jsem vystupovala o stanici driv.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. ledna 2017 08:41

jupipi, konecne:-)

Offline Dammy
Avatar
115 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 09:06

Gratulace!
Já jsem stále na levelu 15 :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 11:20
Reakce na Dammy:

ja se dopinozila na 31 a asi tam zustanu hodne dlouho, ne-li nafurt;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 20:45

ale tohle je hezký:-) Artist Turns Pokémon Into Humans

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. února 2017 18:58

si tady odložim pro změnu hejt: o víkendu mi padlo po dvou měsících (!!) první 10km vajco. a dnes se mi vylíhnul... ten samej pinsir:-/ to už snad nemůže ani být náhoda:P

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 01. února 2017 19:03

Totéž se mi stalo před pár týdny s hitmonlee, úplně pokažená radost. A ještě jedna stížnost: vykopli mne z gymu asi pět minut před "vejplatou."