Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 19:58
Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 22:10

Právě jsme se vrátili z dovolené. Ubytování jsme chytli v jedné velké horské chatě, takové dosti oldschoolové, všechno tam vrzalo a část pokojů neměla ani vlastní koupelnu. Chata byla plně obsazená a bydlely tam s námi hlavně mnohadětné rodiny, které si tam často samy vařily. Čekala jsem trochu bugr, ale  všichni byli tak neuvěřitelně disciplinovaní, tišší a leštili po sobě veškerá společná zařízení. Tak mi to přišlo potěšující. 

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 19:01

Mam radost ze sebe. Po dlouhe dobe jsem se vyhecovala k tomu, abych prerovnala celou svoji satnu, kam jsem posledni dobou vsechno jen bez ladu a skladu hazela. Jako bonus jsem vyhazela obri pytel staryho obleceni, ktery uz jsem roky nenosila. Odtahnout ho zejtra do popelnice bude nadlidsky vykon :D

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 19:33
Reakce na razorblade:

Super! A já mám taky radost ze sebe, přežila jsem kondiční jízdu číslo 1. Neridila jsem 12 let. A prý to nebylo tak špatný, já snad nakonec budu aktivní řidič!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 19:38
Reakce na Luna:

fíha, gratuluju!

a já se taky pochválím, i když se musím přiznat že jsem pitomec zapomněla vyzvednout eau de shalimar tak už ho mám v uložence to je skoro jak doma, a dorazil mi nový telefon a teď jsem zaplatila za načnutýho toma forda a na všechno se hrozně těším.. až mě doženou výdaje na nový školní rok určitě budu litovat:D

jo a ještě jsem sehnala to blbý hovězí srdce pro kočky!

mám já to ale materiální radosti...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 19:44

a stejnak mi největší radost aktuálně udělala nejmenovaná uživatelka, která mi nejen pošle krásné vzorky, ale navíc mi pochválila parfémové postřehy

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:11

Udělala mi radost dovolená v Maďarsku. Jsem potěšená výběrem hotelu, který přes Trivágo vyšel za výbornou cenu. Nově otevřený, s přilehlým aquaparkem a lázněmi. Vše bylo v ceně hotelu a jako pozornost při otevření ještě jídlo all inclusive. Výběrem kamarádů jsem potěšila sebe, manžela a nejvíc oba svoje syny 15 a 11, kteří jsou málokdy oba spokojení. Puberťáci si užili prázdné tobogány, mladší se též zabavili, chlapi si užili posezení a pokec spolu a my s kamarádkou lázně, masáže, opalování a relax. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:14

No vida, za chvili si k tobe budu chodit pro parfemove rady 

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:15
Reakce na Renusatko:

To zní skvěle! 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:16
Reakce na razorblade:

Ja dneska taky vyrazovala, mam dve velke tasky, ktere pujdou dal a zitra taky budu prerovnavat satnik. To je tak dobry pocit se zbavit tech veci, co clovek nepotrebuje a jenom zabiraji misto.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:18
Reakce na domenica:

Musím říct, že všichni přijeli spokojenější než od moře . Dokonce puberťák to nazval nejlepším týdnem prázdnin.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:35
Reakce na Unnamed:

Provozuju cca 2x rocne a je to k nezaplaceni. Miluju to tridit a hlavne nic nehromadit. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:38
Reakce na jinx:

Zlata slova. Taky jedu dvakrat rocne a ten pocit ulevy (nebo jak to rict) je fakt k nezaplaceni. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:43
Reakce na Unnamed:

haha tak to urcite ne:-))

jinx to trideni provadite hned po sezone nebo pred nebo nezavisle na tom?

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:49

Ja nezavisle. Proste to na mne prijde a jedu.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 09:42

fíha, gratuluju!

a já se taky pochválím, i když se musím přiznat že jsem pitomec zapomněla vyzvednout eau de shalimar tak už ho mám v uložence to je skoro jak doma, a dorazil mi nový telefon a teď jsem zaplatila za načnutýho toma forda a na všechno se hrozně těším.. až mě doženou výdaje na nový školní rok určitě budu litovat:D

jo a ještě jsem sehnala to blbý hovězí srdce pro kočky!

mám já to ale materiální radosti...

asi si sedím na vedení... co je načnutý tom ford?

výdaje neřeš, na kafe pozvu  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 09:51
Reakce na Berta:

na kafe mi doufam jeste zbylo kdy dem? 

parfem, uzasnej k sezrani, tenhle 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 09:58

po Norsku,  teď už nestíhám...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 10:18

Stejne jako unnamed. U me je podstatna jedna vec, musim na to mit tu spravnou naladu. Pak mi to jde od ruky a mam to hotovo raz dva. A tim, ze to fakt delam pravidelne, tak to nikdy neni cistka ve stylu dvacet plnych pytlu a prehrabovani se ve vecech dva dny. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 11:01

Manzel dostal tu praci, na pohovor k niz jsem si strzovala v nastvavacim vlakne.  Plni si sen, mam radost