Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 14. srpna 2017 12:18

Včera spontánní výlet dle Toulavé kamery. Wernerův mlýn u Loun je nádherné místo a kromě mnoha technických zajímavostí tam pěstují kdoule a na podzim pořádají veřejné zavařování (že bych jela očíhnout konkurenci?). A protože Středohoří je blízko, tak rychlovýlezy na dva kopce s neuvěřitelným výhledem (Lipská hora a Košťál). Původně byla v plánu Milešovka, ale tam se hnal déšť, tak jsme zvolili kopce hned vedle a fakt skvělé. Západ slunce nad Středohořím je prostě zážitek.

Amun
Avatar
14. srpna 2017 12:36

Vecer jdu do skakaciho parku nemuzu se dockat

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 14. srpna 2017 14:04
Reakce na Amun:

Tak hlavne opatrne a nezapomen se rozcvicit.

Amun
Avatar
14. srpna 2017 14:14
Reakce na Solathis:

rozeskacu se :D uz se hrozne tesim, naposledy jsem skakala na trampoline pred x lety. a tady jich je padesat! jen jsem zvedava, jak je resena prevence kolize s ostatnimi:D

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. srpna 2017 14:47

Radost mi dnes udělal fakt, že jsem našla novou šikovnou paní kadeřnici, ke které mohu chodit já i syn.  Zdá se, že má zlaté ruce. A jako bonus je mi i velmi sympatická.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 14. srpna 2017 15:11
Reakce na Amun:

Nevim, jak v Anglii, ale tady se kolizim predchazi tak, ze maji nekompromisni pravidla, ze v urcitym vymezenym prostoru (vetsinou ten jeden ctverec) muze byt jenom jeden clovek....a zamestnanci to fakt hlidaji a piskaji jako o zivot, kdyz to nekdo porusuje :D 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 16. srpna 2017 05:36

Po skoro ctyrech mesicich cekani mam nove dvere, no aleluja! Vstupni i interierove, jsou tam, kde maji byt a jen doufam, ze uz nikdy nebudu muset se sapeli nic resit. 

Ale ani vcera se to neobeslo bez komplikaci, dokonce to chvili naprosto realne vypadalo, ze zadne dvere nebudou . Zednik to pred zahajenim bourani jeste premeril a zjistil, ze ta dodana bezpecnostni zaruben je vetsi (!) (a to o dost), nez kolik bylo namereno a kolik je ten vstupni pruchod. Nakonec ale vymyslel jako to udelat, ze sapeli mi zaslali potvrzeni, ze to nebude mit vliv na funkcnost a zaruku a jeste jsem z nich vyrazila 20% slevu z ceny zakazky.

Máša
Avatar
16. srpna 2017 06:05

Konečně dovolená, sice aktivní adrenalinová, ale vypadnu a vypnu.

Amun
Avatar
16. srpna 2017 14:31

Dnes jsem uplne nahodou zpozorovala krem na ruce s vuni fialek. Voni uplne jako fialky, uplne me to vratilo do detstvi, ja ty kvetinky miluju 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 20:18

Dostala som úplne nový šijací stroj 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 21:57

Perfektní dvoudenní výlet do Bratislavy - je to krásné město! Moc jsme se to užily. Večerní ťapání po historickém centru mělo neopakovatelně úžasnou atmosféru, taktéž jsem si vychutnala 1. zmrzlinu "slaný karamel" - lahodné. Devín, ach. Celkově ach. Lidi bezvadní, Slovenky krásné a miluju to dvojjazyčné porozumění si :).

Akorát ubytovatel mi trochu zkazil náladu - ale to by bylo do jiného vlákna. 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 22:03
Reakce na Amun:

Vecer jdu do skakaciho parku nemuzu se dockat

To je něco jako nafukovací hrad pro dospělý? 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 08:41
Reakce na žluťásek:

Musím říct, že je to fajn. Vzali jsme s kamarádkou děti a paní se nás ptala, jestli budeme skákat taky.  Bylo to super ...a to už kamarádce je téměř 50 .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33717 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 10:28

včera jsem vlezla do Tigera na Hlavním nádraží a měli tam puštěnou dost nahlas moji velmi oblíbenou píseň, už při začátku mi vstávaj chlupy na rukou, boží! (a že je ten začátek dost dlouhej :-D)

Amun
Avatar
18. srpna 2017 10:36
Reakce na žluťásek:

Bohuzel nejen pro dospele  bylo to super, meli i takovy kout s chozeni po lane, tycich, zebriky atd. Ale znovu bych asi nesla, meli dost problemy s organizaci. Ale reknu ti, ze to fakt byla makacka, sla jsem domu uplne zpocena :D

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 12:36
Reakce na Potrefenáhusa:

Já mám hrozně ráda ten song i celej film, jsem ho poprvý viděla někdy ve čtrnácti a vůbec jsme se nedokázala zvednout ze sedadla v kině. To už teď nějak zvládám, ale to mrazení je tam pořád :-).

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 17:19

Český hasič vyhrál mistrovství světa v hasičování!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 17:38
Reakce na Sweet Potato:

hasičování, to je ale hezké slovo

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:01
Reakce na nonemy:

Viď?

A kam se ztratila ta otázka od Gellnerova , já se jí hledám s informacemi a ona si to zatím smaže!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:46

Vybrala jsem si nové naušnice. V bílém zlatu se zase konečně cítím ve své kůži.

A už v úterý mi udělala radost 999 , která mi se zbývající naušnice nechala vyrobit přívěšek na řetízek, takže mi přece jen nositelná památka po babičce zůstala.