Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
macko.pu
Avatar
21. srpna 2017 09:47
Reakce na Kokoska:

Jedna moje příbuzná tam byla letos v květnu, užila si to, žádný strach neměla a měla tam služby, o kterých by si na Mácháči mohla nechat jen zdát. Snad ať si každý jezdí, kam chce, ne? Navíc to, co jste komentoval, byly potíže letadla společnosti Travel Service, která létá i do mnoha jiných destinací. Nějak jsem nepochopila tu úvahu "to maj za to, že tam jeli".

... ale mne je ukradnuté to lietadlo, išlo mi o tých turistov

máš recht, nech si každý chodí kam chce, aj tá tvoja spoluobčanka, (už bohužiaľ pochovaná) si pochvaľovala more, služby, cítila sa bezpečne a užívala si to tam, než ju ten chlapík jemne škrabol vreckovým nožíkom

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 09:54
Reakce na macko.pu:

Pěkně doma na zadku sedět co?

Online viktorka_od splavu
Avatar
45985 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 09:55
Reakce na Mutziputzi:

a koukat za zaclonou, esi nejde po ulici cernoch!;-))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 09:59

A hned jak zmerčim volat měšťáky)))

macko.pu
Avatar
21. srpna 2017 09:59

a koukat za zaclonou, esi nejde po ulici cernoch!;-))

... presne tak!!!  :)))

macko.pu
Avatar
21. srpna 2017 10:00
Reakce na Mutziputzi:

A hned jak zmerčim volat měšťáky)))

... no vidíš, akých máte zodpovedných spoluobčanov :)))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:02
Reakce na macko.pu:

V každý Seredi máme, hlavně tam!

Online viktorka_od splavu
Avatar
45985 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:08
Reakce na Mutziputzi:

jasne:-)

akorat zacinam mit strach... teda radost z toho rozhodne nemam, takze do tohohle vlakna to nepatri, ale az se lidi zacnou. opravdu bat tak nebudou jen volat. a fakt se bojim ze ta doba se uz blizi:-/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:16

Já stále věřim, že ty největší pitomci jsou zároveň akce neschopný a není jich až tak moc, optimista prostě ;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:29
Reakce na macko.pu:

... ale mne je ukradnuté to lietadlo, išlo mi o tých turistov

máš recht, nech si každý chodí kam chce, aj tá tvoja spoluobčanka, (už bohužiaľ pochovaná) si pochvaľovala more, služby, cítila sa bezpečne a užívala si to tam, než ju ten chlapík jemne škrabol vreckovým nožíkom

A co řekneš turistům v Barceloně?! Návštěvníkům Paříže, Nice, Londýna, vánočních trhů v Berlíně... a taky Stockholmu?!

To by už člověk nemoh fakt vytáhnout paty. Osobně mám s návštěvou Egypta, Tunisu, Maroka apod. jinej problém - prostě se mi nechce ty země podporovat. Cestovat se dá i jinam, nicméně dneska, bohužel, v bezpečí nejsi nikde.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:34
Reakce na barbucha:

Nepodporuj nepodporuj, ale pak se nediv, že sednou na loď ;-)

Offline Kokoska
Avatar
28177 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:34
Reakce na barbucha:

Chtěla jsem vidět Istanbul, ale teď co ten jejich šílenej prazident předvádí ty svoje tanečky, nějak se mi tam nechce. Nevím, jestli nejsem pitomá?

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:38
Reakce na Mutziputzi:

Nepodporuj nepodporuj, ale pak se nediv, že sednou na loď ;-)

Tenhle argument jsem s jistotou očekávala  Můžu na to jen říct, že vydírání není pěkné a blázen, co se nechá 

Kokoska 

Myslím, že nejsi 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:45
Reakce na barbucha:

Já mohu říci toliko to, že Egypt a Maroko jsou ráje na zemi, nádhera, ráda podpořím cokoli, co jim pomůže k nějaký řekněme stabilitě, dtto Istanbul ;-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
45985 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:52
Reakce na Kokoska:

Chtěla jsem vidět Istanbul, ale teď co ten jejich šílenej prazident předvádí ty svoje tanečky, nějak se mi tam nechce. Nevím, jestli nejsem pitomá?

mam to stejne. a ne kvuli nejakymu ne/podporovani, proste z toho nemam dobry pocit. likvidace politickych odpurcu apod, ja su na to nejak precitlivela. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45985 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:56
Reakce na Mutziputzi:

Já stále věřim, že ty největší pitomci jsou zároveň akce neschopný a není jich až tak moc, optimista prostě ;-)

nedavno jsem se potkala s clovekem ktery je vsechno jine nez pitomec a pripadala jsem si jako v tom vtipu- optimista se uci anglicky, pesimista rusky/cinsky... realista strilet. a mam tip na dobry trenery krav maga;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:57
Reakce na Mutziputzi:

Tak proti gustu žádný dišputát  

(ačkoliv jsem přesvědčená, že stabilitu si mají zajistit především sami)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 11:00

Já se učim hebrejsky, se vymykam i tomu vtipu...vůbec mi to nejde bych chtěla dodat))

macko.pu
Avatar
21. srpna 2017 11:05
Reakce na barbucha:

A co řekneš turistům v Barceloně?! Návštěvníkům Paříže, Nice, Londýna, vánočních trhů v Berlíně... a taky Stockholmu?!

To by už člověk nemoh fakt vytáhnout paty. Osobně mám s návštěvou Egypta, Tunisu, Maroka apod. jinej problém - prostě se mi nechce ty země podporovat. Cestovat se dá i jinam, nicméně dneska, bohužel, v bezpečí nejsi nikde.

... áno, máš pravdu, to by už človek nemoh fakt vytáhnout paty 

vážme si čo máme doma, že tu je (stále) relatívny pokoj a bezpečie

Offline Lilly_Ku
Avatar
4112 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 11:09
Reakce na Zarinya:

ja taky, posledni tyden, uz fakt padam na drzku