Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline milacka
Avatar
5482 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:51
Reakce na Dalia:

Vidíš Dali, sme šťastné, že popršalo, u nás v chotári za dedinou boli v zemi široké praskliny, nebol to pekný pohľad, vyprahnutá, suchá zem. Aj zvieratá aj vtáky trpeli. Našu Emu, psa, som často sprchovala záhradnou hadicou,  doslova si ľahla na zem a nechala sa zmáčať, potom bola spokojná. Toľko vtákov, čo sa chodí napiť a osviežiť do nášho jazierka, som tiež už dlho nevidela. 

Ochladilo sa, aj voňavá krása parfumov viac vyniká, cítim ich intenzívnejšie. 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 08:42

Po dvou letech se v práci našel můj ztracený svetr! Mám radost, byl můj hodně oblíbený. Ale jak se dostal tam, kam se dostal, to nechápu. 

Juhuu 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 09:07
Reakce na Lama_z_Lana:

2 roky??neuveritelny.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 09:13
Reakce na Zarinya:

Lepší pozdě, než později!

Já si pak chtěla jít koupit znova, ale vzala jsem ho v jiné barvě, kdyby náhodou.

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 09:40
Reakce na Lama_z_Lana:

Mě jednou přijela navštívit kamarádka, šly jsme na flám a nad ránem skončily v podniku typu "jedová chýše". Druhý den kamarádka zjistila, že jí chybí svetr... Nebyl čas to řešit, sedla na vlak a jela domů. Při návštěvě za rok jsme opět skončily ve stejném podniku a tam na baru sedí cikánka v jejím svetru . Kamarádka vykřikla, to je můj svetr a dáma úplně v klidu: šak ti ho dám... No už ho zpět nechtěla...

Online rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 09:59
Reakce na continuity:

A to zase jo :D jsme na příští vodu vymysleli Moravu, at to máme s miminem a pro podpůrný tým blíž (já totiž možná naivně doufám, že strčím chobotničku našim a na dva dny se urvu, případně mamka dojede třeba na noc do kempu :D ) uvidíme jaká bude realita :D vzhledem ke skutečnosti že nás jelo 8 lodí, tak podpůrný tým byl a velký, cvakli se postupně všichni i na takových místech, kde by to nikdo nečekal (jako abstinent jsem si občas říkala kde je ta policejní hlídka :D) ale bylo to super - ostatně jako každý rok...

Online Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 10:06
Reakce na 999:

Tak to je dobry!

Asi bych ten svetr uz taky nechtela po nekom cizim.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 10:08
Reakce na 999:

Amun
Avatar
08. srpna 2017 13:25

Udelala mi radost vcerejsi masaz. At tam prijdu jakkoli vystresovana, odchazim naprosto v klidu (a pocitove o metr vyssi :D ) a hrozne hezky to tam voni, aniz by z toho bolela hlava. 

Offline Vilemina
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 13:48

Mně udělalo radost toto, co mi před chvílí přistálo v práci

Máša
Avatar
08. srpna 2017 15:08
Reakce na Vilemina:

A spokojenost? Už jsi ji měla?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 19:12
Reakce na Vilemina:

 To sa vôbec nečudujem, je perfektná. 

Offline Vilemina
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 20:25
Reakce na paktofonika:

Máša perfektni, uz jsem mela vzorek( diky jerry ) a tohle je laska na prvni počuch

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 20:43

Nie dnes,ale včera.Bola som od piatej na nohách,po práci zubár v Ba a späť.Vystúpila som z busu a rozhodla sa pre taxík namiesto MHD,na ktorú sa mi nechcelo 20 minút čakať.Najprv som sa zľakla,keď mi taxikár povedal,že pôjde s nami ešte jeden muž -(údajne) majiteľ taxislužby.Všetko možné mi bežalo v hlave.No asi by som vypadala ako hysterka a aj kvôli únave som nastúpila.Cestou pán majiteľ komunikoval ostošesť a spýtal sa ma,čo by som povedala na to,keby mi niečo ponúkol.Krvi by ste sa nedorezali  a z návrhu bolo prekvapenie dňa-povedal mi,že táto jazda je zdarma.Stále som myslela,že si zo mňa robí srandu,ale pri vystupovaní peniaze odmietol s poďakovaním,že je rád,že som si vybrala ich taxislužbu a že sa bude tešiť,ak ju budem využívať i v budúcnosti.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 20:47
Reakce na pecka:

No odvážna si  Ja som paranoidná asi by som nenastúpila. Ale tak milé to bolo nie? :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 20:49
Reakce na Vilemina:

Ja som mala tiež najprv vzorku a nakoniec som kúpila flakón. Váhala som medzi klasickou verziou a touto. Bleue už mám takže mi zostáva ešte kúpiť klasickú verziu. Najradšej by som sa v nej vysprchovala :D

Offline pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 08. srpna 2017 22:10
Reakce na paktofonika:

Neboj sa,nebolo mi všetko jedno.Keď som volala s mamou a povedala som jej o tom,takmer zinfarktovala.Nezvyknem často chodiť taxíkom,ale vždy mám z toho zmiešané pocity.Včera niekoľkonásobne,takže tá jazda zdarma bola milá náplasť.

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 09. srpna 2017 08:38
Reakce na Vilemina:

Také mám už teď podruhé za sebou parfém Hermés a jsem nadšená. Vyzkouším v obchodě i ten váš :-)

Offline Vilemina
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. srpna 2017 10:29
Reakce na moninika:

Určitě očuchejte!

Amun
Avatar
09. srpna 2017 11:09
Reakce na pecka:

Ty jo, tak to je docela desive. Ja bych nenastoupila, i kdyby to byla zena. Dalsi pasazer by mi proste vadil. Co to bylo za taxisluzbu? Jako jestli to bylo nejake promo nove firmy, tak ne zrovna povedene.