Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:40
Reakce na Sweet Potato:

crazydaisy já už jsem tuhle fázi překonala (dlouhá léta jsem nejedla to co jsem uvařila), teď už, slovy mé  (obézní) maminky "mi všecko chutná":-))

edit: to skoro vyznělo, jako bych vařila nepoživatelnosti:-)) ale ne, právěže mi máloco chutnalo a tím že jsem vařila už jsem byla načichaná a nejedla vůbec nic. no a teď jsem se dostala k tomu, že mi prakticky chutná JEN to co uvařím, ale to teda můžu. a neochutnávám, skoro nikdy.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:46

Tak to jsem ráda, že jsem našla parťačku v neochutnávání. Celé roky mě muž přesvědčuje, že to není normální a prej ochutnává každá 

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:48

Třeba z toho časem taky vyrostu. Jak jsem nejedlík, ochutnám tři zrnka rýže rýže, lžíci omáčky, načichám se a jsem po obědě. Pak se divím, že mám hlad a po večerech šmejdím ve spíži.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 23. února 2017 20:54
Reakce na žluťásek:

Docela se zpožděním blahopřeju a přeju jen to nejlepší 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 23. února 2017 21:03
Reakce na crazydaisy:

tak minimálně dvě ne!:-))

Sweet Potato u mě hraje roli taky to, že jsem stresař a když nejsem v pohodě, tak nejím. ani ten hlad nemám. ovšem jak jsem v klidu a spokojená... tak mi vážně chutná:-)

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 24. února 2017 07:48
Reakce na Sweet Potato:

To je podle mě normální, málokterý kuchař si na tom svém jídle dokáže pochutnat. Protože to do toho dvě hodiny koukáte, čucháte, uždibáváte nějaké zbytky, do toho je v kuchyni bordel a to fakt není ono. To takhle když vám to někdo nandá, přinese a ještě už v uklizené kuchyni, no to je jiná balada.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 24. února 2017 09:05

Dockala jsem se vytouzeneho volna. Po pul roce vyrazim SAMA na vikend do Prahy, jupiiii. Sice tak trochu pracovne, ale sobota vecer bude volna. Bohuzel, za tu dobu stihnu otestovat jen omezene mnozstvi parfemu. :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. února 2017 09:25

A já jsem už myslela, že mám nějakou divnou úchylku, když - poté, co jeho přípravou strávím 1-2-3-atd. hodin - nemám na jídlo vůbec chuť... Dost blbě to vypadá, když pozvu na nedělní oběd synka se slečnou a pak se odmítám pokrmu dotknout, slečna z toho bývala dost nejistá  ale už si celkem zvykli a vědí, že tím víc jim toho zbyde na odnešení

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 24. února 2017 09:33
Reakce na Luna:

Užij si to!

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 24. února 2017 10:32
Reakce na barbucha:

A já jsem už myslela, že mám nějakou divnou úchylku, když - poté, co jeho přípravou strávím 1-2-3-atd. hodin - nemám na jídlo vůbec chuť... Dost blbě to vypadá, když pozvu na nedělní oběd synka se slečnou a pak se odmítám pokrmu dotknout, slečna z toho bývala dost nejistá  ale už si celkem zvykli a vědí, že tím víc jim toho zbyde na odnešení

Ježiš tohle je celá moje máma. Upeče pro celou famílii kachny husy, uválí knedlíky všech druhů, uvaří zelí všech barev, napeče zákusky, uplácá chlebíčky, vývar táhne 6 hodin, do něj uváí knedíčky jeden jako druhej a pak co my jíme, sedne si do křesla s hořkým kafem a rohlíkem. Nikdy jsem jí neviděla jíst teplý jídlo, co sama uvařila.

Offline JankaM
Avatar
2403 příspěvků moje polička 24. února 2017 10:37
Reakce na žluťásek:

Velmi opožděně gratuluji. Moje miminko mělo včera "půlroční" narozeniny, hrozně rychle to uteklo.  

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. února 2017 10:44
Reakce na ice:

No, já si dávám s ostatníma aspoň symbolickou porci, aby to tak blbě nevypadalo

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 24. února 2017 10:54
Reakce na barbucha:

No teda, teraz si pripadám divná ja :D Sme dvaja, varím každý deň a na tom, čo navarím si aj pochutnám. Varievala som si sama pre seba aj keď som bývala sama. Je pravda, že asi nie každý deň.

Ale zas chutí  mi aj v reštaurácii keď to niekto pre mňa uvarí a naservíruje mi to. Hlavne sa teda nemusím zaoberať tým, kto umyje riad 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:04
Reakce na carries:

mně to teda, pokud nestojím u sporáku fakt několik hodin, chutná tak nějak normálně, ale nikdy mi to nechutná tak, jako když to jím od někoho cizího, a to ani v rozpětí několika hodin nebo dnů.

Třeba linecký cukroví ne a ne trefit :-D

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:07
Reakce na carries:

Asi je rozdíl vařit a vyvařovat:-D. když uvařim něco pro dva nějaké rychlé těstoviny, tak v pohodě. Jakmile ale v té kuchyni strávím víc hodin, taky se těšim spíš na to kafe.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:08

Já taky nemám problém, že by mi nechutnalo, co uvařím, naopak, já jsem se svým výkonem spokojená a ráda si dám  jediný co, že když jsem smažívala hromadu bramboráků pro tatu a bratra, tak jsem si pak připadla taky jako jeden velkej bramborák a přešla mě chuť..stejnak je mám radši studený.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:34
Reakce na Ounz:

smažit bramboráky je strašný! A je to strašný i docela dlouho potom.

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:42
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak na linecké som už rezignovala :D Vanilkové rožky sa mi vždy rozpadnú na prach... Ale naučila som sa celkom slušné perníčky.

Je pravda, že hodiny pri sporáku zvyčajne netrávim. Jedine ak sa rozhodnem uvariť boršč, ako minulú sobotu. A k tomu som robila zemiakové osúšky, tak som strávila v kuchyni pol dňa. Ale bolo to výborné.

Karja No ja sa snažím v kuchyni tráviť málo času, keďže sa v pracovné dni dostanem domov tak o siedmej... Ale cez víkend, keď mám času viac, mi to nevadí.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:51
Reakce na Potrefenáhusa:

No, člověk to má všude, i ve vlasech..to je akorát na sprchu, ne na jídlo :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 24. února 2017 11:56
Reakce na Potrefenáhusa:

smažit bramboráky je strašný! A je to strašný i docela dlouho potom.

Strašný je zejména to, když vůbec nepřibejvaj, páč to někdo krade rovnou mně zpod ruky!