Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:13

Mutziputzi 

Tos mě zaskočila, dyk Březina mi připadá jak Dalíkovo dvojče!

Chvojka vod socanů?! Ten knedlik?!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:14

barbucha Březina postrádá ten intelektuální sexappeal, rozumíš, to je takovej sedlák

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:26

Mutziputzi 

Tak to rozhodně. Ale já teda ten zmíněnej sexepíl postrádám i u Dalíka, bohužel.

Hele co říkáte na toho křiváka Besta?

Erik Best

Včera v 6:00

Marek Výborný a jeho nedoprovázené děti. Smutné.

Kde je Michaela Šojdrová, když ji potřebujete?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:28

barbucha Blbeček a ne poprvý, to se ani nedá komentovat, dneska to vyšperkoval tweetem něco jako že už ví jaký je to bejt v kůži VK ml., dement

Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:32

barbucha hovado

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:39

barbucha Co to je??? Pana 'novinare' jsem teda doted neznala, ale neprekvapilo me, ze dostal od Zemana metal. Kde se to furt bere, takovyhle lidi? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:47

Mutziputzi stes 

Hroznej kripl.

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:49

Setare 

Von si je Zeman snad někde pěstuje. Se vsadim že se při čtení toho vtipnýho statusu plácal do kolen.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 14:49

barbucha 

Zlý hovado, ten Best. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 15:03

Offline Garfie
Avatar
23921 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 15:13

Mutziputzi  Čermák je dobrej!

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 15:14

barbucha Že je Best dno, bylo jasné už dřív. Ale teď dokázal, že je poddno poddna. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 15:15
Offline stes
Avatar
7342 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 15:31

Mutziputzi  to je výborný

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 15:39

Mutziputzi Jako je mi jasný, že to Čermák myslel jako vtip, ale zcela vážně věřím tomu, že i když byl přes den v penzionu a obden obědval svíčkovou, že to pro něj psychické utrpení bylo. Upřimně, kdybych já dostala trest domácího vězení (tzn. mimo práce prostě večery a víkendy jen doma), taky bych tou nedobrovolností trpěla. Ono si vlastně stačí přečíst zdejší mateřské vlákno :-).

Dalíka ani jeho trestní kauzu nehodnotím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 16:07

Krehutka Já vůbec nepochybuju, že to pro člověka jeho životního stylu musel bejt očistec a rovněž by mě už v Česku nikdy nikdo neviděl

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 30. listopadu 2019 08:40

prihadzujem pokracovanie pribehu pohovoru vo firme kde som zazila neprijemne prekvapenie

cela znechutena z prvej casti pokecu ohladom platovych podmienok som tam nakoniec isla po par dnoch na prakticku skusku aby si overili moje znalosti. isla som tam nasrana s odhodlanim ze im ukazem ze tie prachy co mali uvedene v inzerate mi naozaj nalezia a ze budem proste vyjednavat. zevraj zlozitejsie zadanie (podla nich) som mala hotove nieco malo cez hodinu a spracovanie bolo tka dobre ze som ani ja nemala pochybnosti o skvelom vysledku. videla som ako vyvalovali oci za aky kratky cas som odovzdala skvelo vypracovane zadanie a ako si navzajom suskaju ze je to velmi dobre (o par dni neskor som sa dozvedela ze tam niektori sedia aj pol dna a vysledok nic moc).

nepreslo ani 24hodin a na dalsi den mi volala personalistka ze maju zaujem a ci mi moze poslat dotaznik na vyplnenie aby mohli pripravit zmluvu. opatrne som sa jej spytala ci ma poznaceny plat a kolko. povedala mi nizku sumu na co som jej oznamila ze na pohovore som spominala ze to by bol nastupny plat ale po takej a takej dobre by som chcela zvysenie na tuto sumu a chcela by som to mat aj v zmluve zahrnute. ochotne poznacila a povedala ze bude tlmocit vedeniu.

o dalsich par dni mi opat ktosi volal ze tolko mi dat nemozu lebo ich nepusti rozpocet (preco tu sumu potom do prdele uvazdali v inzerate???) ale dosiahla som aspon tolko ze uz od zaciatku budem mat kusok pod uvedenu hornu hranicu z inzeratu. vedela som ze to bude jedna z moznosti a rozhodovala som sa vopred ci na to pristupim a pristupila som. zmluva bude zatial len na rok a s tym ze si potom az budeme prac pomer predlzovat o to zvysenie na tu sumu budem ziadat a trvat na svojom.

preslo dalsich par dni a den nastupu sa blizil. zmluvu som stale nevidela. dozvedam sa ze mi ju nemozu poslat elektronicky kvoli blbym firemnym predpisom. isla som si ju vziat osobne a doma precitala. nastastie standardna zmluva bez nejakeho haciku. 13 plat neexistuje a odmeny v podstate taktiez. ale to som tusila pretoze generalny riaditel setri na com sa da a ludi ci techniku zaplatit nechce.

2 pracovne dni pred nastupom som isla podpisat zmluvu a vybavit dalsie papiere s tym suvisiace.

nastupujem v pondelok. drzte palce.

uvaha do buducnosti: aj keby som tam nebola spokojna tak sa budem vediet lahsie niekam dalej dostat ak pojdem zo zamestnania a nie z rodicovskej dovolenky.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 30. listopadu 2019 10:32

eless Tyjo, a jak se tam teda vůbec těšíš? Jak jsem si to četla, tak si nedovedu představit, jít tam s nějakým větším větším elánem. Ale pokud je ta práce fakt dobrá...

No přeju ti, aby to byl fakt jen blbej start a dál se všechno vyvíjí dobře

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 30. listopadu 2019 10:32

eless Skvělé, podle mě jsi udělala dobře.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 30. listopadu 2019 12:00

Lama_z_Lana pracu ako taku mam rada. je to presne to co ma bavi a nie je toho tak vela na vyber co sa pracovnych prilezitosti tyka. ta pani mi rovno na pohovore nemohla povedat ze sef je debil a nechce zaplatit ludi takze trepla v panike asi prve co ju napadlo cim by argumentoval on. ci to bol len neprijemny uvod a dalej to bude ok sa este uvidi. mam tam byvalu kolegynu s ktorou som bola v kontakte a bola len nahoda ze sme na seba uz davnejsie narazili a hned si vymenili kontakt a rovnako aj to ze sa u nich teraz uvolnilo miesto. je to jedina osoba na ktoru sa tam tesim a povedala by som ze je to vzajomne. rozhodla som sa tam nastupit aj preto ze uz doma viac nemozem zostat. ponorka vo vztahu a plno problemov s tym suvisiacich. pre moju buducnost a existenciu to bolo nevyhnutne. casom sa ukaze ci to pomohlo alebo nie