Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Pinot Noir
Avatar
24441 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:10

Kokoska Mám teď s těmi přechody máslo na hlavě, protože už se mi několikrát stalo, že jsme šli po chodníku (já s kočárkem, syn na odrážedle) a on se najednou zastavil a začal něco ukazovat (popeláře, letadlo, kočku...). Tak zastavím a koukám s ním, něco vysvětluju, popisuju...Což děláme vlastně pořád, ale párkrát se to stalo u přechodu. To si ale člověk jdoucí po chodníku hned neuvědomí, mám jednu ruku pořád na kočárku, druhou v pohotovosti, abych hrábla po tom starším, kdyby se třeba vyklopil do silnice, plus nervy na dranc ;) a že stojíme kousek od přechodu mi asi třikrát uniklo. Nebo neuniklo, ale i když kluka popoháním, že tam nemůžeme stát, tak on než se rozjede, musí dokončit řeč... Řidiči přibrzdili a musela jsem gestikulovat, že jako nepřecházíme. Jako dost těch všelijakých blbých krav jsem už z jejich rtů odezřela! 

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:45

711990 V autoskole se to uci, ale ja treba na jizdach nepotkala ani semafor anI kruhovej objezd:-D

Offline 711990
Avatar
17125 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:54

Karja neke!!

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:55

711990 

No, fakt, my to nikde nemame ani doted, natoz pred 10 lety:-D A nejakou dvouhodinou jizdu se mnou nechtel asi instruktor absolvovat.

Offline 711990
Avatar
17125 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:56

Karja proboha

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:57

Ja to mam z obou pohledu, v berline jsem nekolik let jezdila jen na kole a ted teda i autem. Ta zmena perspektivy je fakt poucna :)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 11:58

Karja ja na jizdach jezdila po kruhacu asi s sesti pruhama, to me teda dost zpusobovalo psychickou nepohodu

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 12:04

Ještě jeden přípodotek z pohledu řidiče. Přišly nedávno děti ze skautské schůzky, kde se mluvilo o bezpečnosti na silnicích. Měly oči na vrch hlavy, kolik dětí si myslí, že auto prostě chodci zastavit musí a basta!

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 12:04

Lilly_Ku 

Tak tos mela prijet k nam!:-D Ja fakt premejslim, kde je nejblizsi keuhac, ja myslim, ze je vzdalenej cca 15 minut cesty, dalsi tak 30 minut a semafor podle.myho je nejbliz 30 minut. Prave kdyz moje mama jede k.zubari, tak zastavuje na kraji mesta, ze nevi jak se jezdi kruhac:-D A kdyz nekam jedu, tak mi rika, ale vzdyt jsou tam samy kruhace, jak jako pojedes!!:-D

Offline Samantha
Avatar
1750 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 12:53

Karja Ty jistě nejsi z východních Čech... Tam začnou kruháče před Poděbradama a až na hranice se pořád točíš

Offline barbucha blogger
Avatar
30579 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 12:56

Jiná Realita 

Hele a co takhle čtvrtej faktor - pravící, že tak nějak schválně vyzobáváš jen samý horrory?

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 12:59

Karja no ja jsem prave chtela delat ridicak jinde nez v centru berlina, byla jsem ochotna i dojizdet nekam do braniborska, akorat to uz zakazali, musi se delat ridicak tam, kde je clovek prihlasenej nebo kde pracuje

Tady ve meste potkavam nejruznejsi typy ridicu, jsou tu prasata, ale hodne lidi jezdi fakt ohleduplne, neustale me nekde nekdo pousti (asi rozeznaji nejisty styl zacatecnika :D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 13:17

barbucha hele, zrovna včera jsem v návalu poraženectví uvažovala, co se mi stalo hezkýho, nebo prostě co pěknýho pro mě nebo nás někdo za poslední dobu udělal...a jako nic. krom té paní, co jsem o ní psala v radostném vlákně. mně když se něco pěkného stane, nebo o mně třeba někdo něco pěkného řekne, tak skoro brečím, jak na to nejsem zvyklá. je to divný. a nepřeháním, přísahám na pupek.

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 13:47

Samantha Nene, nejsem, ale je fakt, ze my mame uplne desny mesto, bez obchvatu, kde kazdej kdo se chce nekam dostat, ale I v ramci kraje, takze I velka doprava, musi projet namestim, kde je navic dost obchodu a takova vetsi obslusznost. A to jako dokaze vyskolit I vic jak semafor.

Lilly_Ku No ono je to I rozumne, takhle se fakt akorat generuji ridici, co se boji vydat mimo okresni mesto a ty papiry jsou jim leda k prdu 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 13:52

Jsem fakt čím dal víc přesvědčená o tom, ze nejdůležitější a vlastně jedinej úkol rodičů je naučit děti, ze svět je dobrý místo k žití a ze jsou na světě chtěný. To ostatní asi kdyžtak nějak přijde samo 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 13:54

Karja Moje máma dělala řidičák v nymburku, kde pracovala na umistenku a kde jedinej kopec byl železniční nájezd, takže se zas prej nenaucila vůbec rozjíždět do kopce. 

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 14:05

Jiná Realita Hele a ses si jista, ze I drobnosti beres za neco pozitivniho a pekneho? Ja treba ted byla 10 minut venku, a jako nic extra se nestalo, ale mam dobrej pocit, ze jsem potkala fajn lidi, zasmala jsem se, pritom se fakt nic nestalo, ale mam dobrej pocit.Samozrejme muzu se na to divat, ze jsem sla hnusnym centrem, s kterym se nic nedeje, ani stromecek nesviti, jsou tam polorozpadle budovy, ty fajn lidi byly stary baby s kvetakama na hlave, nakup byl predrazenej a ty vtipy kterejm jsem se smala byly vlastne trapny. Ale proc bych to delala...

Offline Ounz
Avatar
19829 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 14:06
Reakce na Potrefenáhusa:

Jsem fakt čím dal víc přesvědčená o tom, ze nejdůležitější a vlastně jedinej úkol rodičů je naučit děti, ze svět je dobrý místo k žití a ze jsou na světě chtěný. To ostatní asi kdyžtak nějak přijde samo 

​No..tohle asi pomůže hodně

Offline Karja
Avatar
35825 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 14:07

Potrefenáhusa Jo to je pekna placicka, to je fakt. Ale I ja stale v kopcich jezdim pres rucku:-D. Nekdy je to spis o ridici nez podminkach:-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33706 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 14:08
Reakce na Karja:

ze jsem sla hnusnym centrem, s kterym se nic nedeje, ani stromecek nesviti, jsou tam polorozpadle budovy, ty fajn lidi byly stary baby s kvetakama na hlave, nakup byl predrazenej

​lol, to jsem já u nás "na vsi", ale "centrum" máme hezky a stromeček svítí