Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 22:56

viktorka_od splavu dva mesice zustavat nekde kde nechci bejt, tak me asi streli.

Myrtila tak aspon k necemu dobry, ja ted musela vymyslet x KPIs pro business case, nastesti mi to schvalili, akorat budu mit 6 mesicu minimalne vic prace. 

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 09:54

0zero7 jo to mi tady připadá pořád docela vtipný že si zaměstnavatelé hrajou na to že tě donutí zůstat (2 měsíce!) a že musíš šlapat brázdu, přitom momentálně je fakt nedostatek lidí.. no kéž by to ještě nějaký čas vydrželo

​Zkus si najít okamžitě náhradu za odcházejícího. Právě že je nedostatek lidí, ty dva měsíce ani nestačí.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 10:02

0zero7 u nás podle zákoníku práce nemůžeš dát okamžitou výpověď, pokud to není ze zdravotních důvodů nebo ti nezaplatili. Když zaměstnavatel nepodepíše dohodu, nezbývá než ta dvouměsíční výpovědní lhůta. Takže pak jedině se hodit marod nebo vybrat zbytek dovolené, pokud je.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 17:58

Kokoska JJ zhruba se pamatuju, kdyz jsem odchzela v CZ z prace taky jsem mela ty dva mesice. Napred mi nabidli vyssi misto a nakonec jsem jim pomohla vybrat nahradu.

On se ten okamzity odchod da i docela zneuzit, udelala jsem to jednou a zajistila, aby to nenarusilo moc chod firmy. Kdyz tak nekdo neprijde druhej den do prace taky blby! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 19. listopadu 2019 18:04

Kokoska to je jasny, akorat nechapu ze se personalisti furt chovaji jako kdysi, kdyz mi sefka vykladala jak pred vratama stoji dloouha fronta zajemcu o my misto tak at mlcim a soupu nohama. no dnes lidi nejsou ale ze by si svych zamestnancu vazili jsem moc nezaznamenala, viz ty prispevky vyse ze plat se zveda jedine podanim vypovedi apod...

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 15:19

viktorka_od splavu mne ted vypravela znama, ze hrozne stala o jednu holku do tymu, znala ji z drivejsi prace, tak ji chtela pretahnout k nim. Jenze holka neprosla pres HR oddeleni a te zname bylo receno, ze vedi, koho do firmy pusti a koho ne. Tak uz pul roku hledaji  a moje znama zvazuje sama odchod.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 20. listopadu 2019 15:24

Lamicka jo, to je dost presny..

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:01

Lamicka Tomu se u nás říkalo - nebudeme podporovat komploty z bývalého zaměstnání

Offline continuity
Avatar
33430 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:04

Miluji lidi, kteri se na neco zeptaji, ja jim odpovim a oni mi pak dalsi pulhodinu vysvetluji, proc to neni spravna odpoved. A ne, neni to na zkousce

Offline zelene.oko
Avatar
556 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:07

continuity Jako moje máma, když jsem byla na záchodě a rozbila se klika, tak mě pár minut za dveřma přesvědčovala, ať se odemknu a nedala si říct, že je odemčeno, až když jsem začala trochu panikařit z klaustrofobie. A ještě ten pomalý zenový hlas "chytni za klíč a otoč s ním doleva, to je tam, kde máš levou ruku, tu kterou nepíšeš..." Dneska se tomu směju, ale tenkrát...

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:08

zelene.oko promin

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 11:11

Me namichla tchyne, to ze se stara do ceho ji nic... je normalka.Vcera jsem rekla, ze mozna pujdu s dcerou k dr.  protoze mi prijde, ze se ji prochlazeni nelepsi. Dnes je dcera 100x lepsi a ona se mi do telefonu vysmala, ze to bylo jasne, ze nikam nepujdu, ale ona se normalne smala. Nechapu

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:22
Reakce na continuity:

Miluji lidi, kteri se na neco zeptaji, ja jim odpovim a oni mi pak dalsi pulhodinu vysvetluji, proc to neni spravna odpoved. A ne, neni to na zkousce

​Si sa stretla s mojim otcom ?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:27

stes Co tě na tom namíchává? Stejně to bylo celý divadlo, aby aspoň někoho dostali za katr. A zrovna takovýho pohlednýho vzdělanýho chlapce

Offline stes
Avatar
7305 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:42

Mutziputzi bylo, ale tak namíchnout mě to může, ni? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:51

Mutziputzi 

No ale ne každej může trávit kriminál v příjemným penziónku...

(jsem si myslela, že se ti Dalík líbí - jak je to možný, že jdeš po samejch takovejch zločineckejch typech čoveče?!)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:52

stes aspoň pracoval ne?

barbucha se mi vodjakživa líbí moc

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:57

Mutziputzi 

Božemuj

Hele a co takovej Březina?!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. listopadu 2019 13:59

barbucha ten čoveče ne, Chvojka kdybych měla ze socanů, čistej jak lilium