Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 15. června 2018 17:09

Pavlena Jj, tygří trus jsme taky zkoušeli. Neúspěšně.

Online Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 15. června 2018 19:48

notna Chlor je opravdu vyhnal, díru jsme zalepili, teď je otázka, jak rychle najdou jiný přístup. Tygří trus asi zkoušet nebudu 

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 15. června 2018 20:13

Pinot Noir My tu máme nějakého odolného jedince. Chlor taky nezabral. Možné přístupové cesty se snažíme taky zaslepit, ale nachází stále nové.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 15. června 2018 22:42

notna My jsme takhle dlouho bojovali s kunou az chcipla sama. A jeste tak efektne, proste se natahla na frei platze na nejviditelnejsim miste, ze jako dobojovano. Meli jsme plasic kun, nekolik tech ,,pasti,, ze kterych jsme pravidelne vyndavali jezka, lidske vsechno vsude, furt jsme tam chodili a nic. Jed jsme teda nedavali (ani nevim, jestli se smi), kvuli kockam a jinym zviratum, z te pasti se vlastne zvire dostane bez uhony. Ale my jsme ji meli u slepic, takze lakadlo bylo silnejsi nez nastrahy:-D.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 15. června 2018 22:45

Karja známý ji takhle prý dostal na otrávený vajíčko. prej vůbec nic jinýho nefunguje. škody na slepicích nelze tolerovat:D

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 15. června 2018 22:51

viktorka_od splavu Hmm, meli jsme velke mezery! No ta nastrazena vajicka v pasti ale jedl jezek, fakt jsme jich vytahli nekolik. Mne by jezecka bylo lito. No pekne nam to pozrala, ale aspon jsme omladili chov a jako tata se v tech nakupech vyzil, nakoupil ruzny barvy, vyzkousel ruzny prodejce, no zabava s nim:-D (ja slepice nesnasim, a kohouty jeste vic, pritom takovyho uzitku).

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 16. června 2018 09:48
Reakce na notna:

Pinot Noir My tu máme nějakého odolného jedince. Chlor taky nezabral. Možné přístupové cesty se snažíme taky zaslepit, ale nachází stále nové.

​Jestli on není hluchý a bez čichu. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. června 2018 09:57

Než tenhle bulvár, fakt snad radši Felix Slováček

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/548951/tajemstvi-milenky-vaclava-havla-jitky-vodnanske-otehotnela-a-musela-na-potrat.html

Když se Václav dozvěděl, že s ním Jitka čeká dítě, napsal jí sáhodlouhý dopis. Vysvětluje v něm, proč má jít raději na potrat.„Nicméně nahlíženo z hlediska reálného stavu věcí – kdo jsi Ty, kdo jsem já, do jakých vztahů jsme zapleteni, nahlíženo tedy z tohoto hlediska, je to asi řešení rozumné a nejschůdnější, byť jakási nedobrá příchuť v puse po tom asi nám zůstane. Jenomže já skutečně nemám právo svou chuť mít syna Vašíčka (beztak by to byla jistě holka) nadřadit všemu ostatnímu, tj. reálnému zhodnocení situace,“ píše disident Havel.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. června 2018 10:12

Přesně. Klidně i Míšu Davida s prsem ven.

Věděla jsem, co nastane, když jsem minulý pátek četla v příloze LN rozhvor s "budhistkou" (!) Vodňanskou o její  knize, sestavené z intimních dopisů od Havla. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. června 2018 10:40

Mutziputzi me tyhle tanečky na hrobech strasne irituji. Teď na něj může svalit kdeco,když se nemůže uz bránit.

A že musela jít na potrat? CHTĚLA! Kdyby nechtěla,tak nešla. To rozhodnutí bylo jen a jenom na ni. A teď to svádět na něj a dělat ze sebe chudinku? Nechutné..

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 17. června 2018 10:42

Ono je to stejně celé vytržené z kontextu, kdoví, jak to tenkrát bylo, to asi vědí jen oni dva, je to celé nesmyslné.

A koho to dneska ještě zajímá, tadyty starý historie?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 20. června 2018 13:20
Reakce na domenica:

Přesně. Klidně i Míšu Davida s prsem ven.

Věděla jsem, co nastane, když jsem minulý pátek četla v příloze LN rozhvor s "budhistkou" (!) Vodňanskou o její  knize, sestavené z intimních dopisů od Havla. 

​To je druhá Gusta Fučíková! Ta taky žila z mrtvoly  

Offline simonka89
Avatar
11 příspěvků moje polička 20. června 2018 18:36

Havla jsme nikdy rada nemela, ale uz bych mu fakt dala pokoj.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. června 2018 16:29

simonka89 Proč?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 07. července 2018 23:02

Tohle se celkem dá pochopit... 

ale tohle mě už docela zklamalo 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. července 2018 09:25

barbucha Měl si odplivnout a mít dobrej pocit ze zkrouhnutýho rozpočtu myslíš?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 08. července 2018 14:04

Mutziputzi 

Rozpočet mu ČEZ zkrouhnul už dřív. Chápu, že slušně vychovanej člověk si neodplivne, i když se mu do fotky nacpe Bureš, ale na pivko s ním chodit nemusel.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. července 2018 15:04

barbucha já babiše nesnáším. přesto kdybych pořádala festival (filmový festival podle mě není místo pro dělání politiky, místo pro přednes politických proslovů a projevů politické příslušnosti), a přijel premiér v jeho podobě, brala bych ho jako návštěvu a šla s ním asi i na pivo a společensky s ním konverzovala. pokud by přijel jako premiér (což nevím, jestli tam bylo nebo ne). pokud by přijel jen tak a potkala jsem ho náhodou na ulici, tak ani náhodou. ale premiér to jednou je, tudíž je to osoba na významném postu a přijde mi normální, aby se s ní ředitel jakékoli akce setkal u piva. 

bartoška každopádně pořádá filmový festival, ne politický manifest, sjezd ods, sjezd opozice nebo cokoli podobného. i kdyby tam byl vyfocen se zemanem, kterého bych se nedotkla ani hráběmi, neměla bych mu to za zlé.

edit: a možná prostě jen je volič babiše, v tom případě jsem také zklamaná, ale což už. takových lidí bohužel je hromada.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. července 2018 15:46

barbucha A proč by nemohl? Ať profesionálně, jako prezident festivalu, nebo i kdyby byl jeho osobní přítel, co na tom? To je jako když se chtělo Witowský vyčítat kamarádství s Mynářovou, stejná prvoplánová malomyslnost.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. července 2018 15:50

Mutziputzi tak ale zklamat tě to může, ne? mě třeba witovská svým přátelstvím s mynářovou, podpořeno řečmi o tom, jak je to strašně skvělá a hodná holka, taky zklamala, nebo prostě negativně překvapila, nebo jak to říct. nečekala bych, že zrovna ty dvě by si mohly rozumět.

hlavně když toho člověka neznáš a máš obraz jen na základě mediálního vykreslení, tak si uděláš nějakou představu a její reálná podoba tě pak prostě zklame.

taky bych byla radši, kdyby bartoška nebyl osobní babišův přítel edit: protože o něm mám mediální obraz, který s tím nekoresponduje. ale že s ní na festivalu šel na pivo, v tom nic nevidím.